Şimdi Ara

Trafikte Hoşgörü (yol verme kavgası: 2 ölü) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
3.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Çok mal bir milletiz...Birbirimizi öldürmek için teröre falan gerek yok. Birine yol verme, Fener-Galatasaray muhabbeti yap birisine yan bak, komşunun yerine park et, koyunun yanlışlıkla birisinin bitkilerini yesin vs.vs. her an canından olabilirsin..
    Düşünsene araba kullandın diye öldürülüyorsun. 20 saniye önce trafiğe çıksan o adam orada olmayacaktı ve yaşayacaktın..
  • o silahlı manyak o hale nasıl geldi oda tartışılması lazım. anlık o hale gelme değil bu olaylar altında yılların birikimi var.eğitim aile çok bilinmeyenli denklem.

neden psikopat insanlar yetişiyor.

bence oyuncakçılardan başlamak lazım birkere silah şeklindeki tüm oyuncakları silah olan çizgi filmleri silah olan her türlü medyayı sinemayı gece 10 dan önce yayınlamayacaksın .tahminen 20 ıyl sonra epey düzelme olur.

bütün çocuklar her yıl psikososyal bir testten geçirilmeli testi geçemezzse nedenleri araştırılmalı gerekirse çocuklar ailelerden alınmalı.

2 tane gerizekalı bildiğin gerizekalı hastam var 7 tane çocukları var.

yada baba alkolik anne fahişe bilemem kaç çocuk bunlar zamanı gelince yol vermedi diye kafanıza sıkabilecek manyak adayları işte.

başbakan hazretleri bunlara çocuk başına yardım yapıyor en az da 3 çocuk .

mesela gidip araştırma yapılsın 2 çocuklu ailelerdeki çocuklarmı yoksa 5 çocujklu ailelerdeki çocuklarmı daha iyi işlere daha yüksek zekaya daha yüksek okul başarısına sahip .öle kanser gibi çoğalmakla olmuyor.

kanser kontrolsüz çoğalan hücre demek .o 1 hücre zaman geliyor beslendiği bedeni öldürüyor.

şimdi bu adam neden cahil kaldı araştırmak lazım şizofreni vs bir bozukluğu yoksa .

• İddia ediyorum, Türkiyenin hiç bir yerinde Sanatoryum Caddesi (Keçiören) üzerinde kırmızı ışıkta durdun diye korna çalmazlar.
  • insanlık mı o da ne ?
  • doğan şahin dir kesin
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.