Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Trafik terörizmi!!! Bugün yaşadığım olay!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
37
Cevap
1
Favori
9.915
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> Trafik terörizmi!!! Bugün yaşadığım olay!!!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1198 Mesaj
    Merhaba bayram günü yaşanılan rezaleti size özetlemek istiyorum arkadaşlar. Normal seyrimde giderken ilerde göbek olduğu için hızımı yavaşlatıp yeşil ışıktan geçtim. Geçmemle sol taraftan kırmızıda geçen araç önümde bitti frene basmasam bindirecektim yan kapıdan. Kornaya asıldım. Aracını durdurdu inmek için.Ben de o an sinirle arabadan indim önde annem arkada babam oturuyordu. Napıyorsun lan sen dedim ileri doğru yöneldim biraz o da öfkeyle üzerime doğru yürüdü ağzımın içine girerek bildiğin tahrik etti ve saçmalamaya başladı normal yolumda gidiyorum vs. diyerek. Yeşil ışıkta geçiyorum ben görmüyor musun yol hakkı kimin derken babam arkadan öfkeyle indi hem suçlusun hem güçlü kusura bakma bile demek yok. İki kişi olduğumuzu gördüğü an geri vites yaptı yok ben görmedim sizi vs demeye başladı insanlar araya girdi tamam kardeşim sen bin ben arkandaydım kırmızı da geçti başka birisi ise belinde silah vardı abi boşver falan dedi neyse bindik gittik. Ancak 5 yıldır trafikteyim saçma sapan bir sürü olay yaşadım bunun kadar saçmasını görmedim. Adam kırmızı da geçip bir de aracı durdurup arabasından inip dikleniyor hata %100 kendinde olduğu halde.Başta tek olduğumu gördüğü ve de belinde silah olduğu için sanırım. Türkiye'de araç kullanmanın artık b.. çıktı desem yeridir. İşte böylesi adamlar tam dayağı hak ediyor ama uymak istemiyorsun. Orda ilk hamleyi yapıp vursaydım çekip sıkardı belki de. Diyeceğim o ki benim artık trafikte sabrım tükendi her yer embesil kuralsız kişilerle kaynıyor. İşte bu da örneklerden sadece birisi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Binbaşı
    1669 Mesaj
    Sana hak veriyorum ama kendi sağlığın ve ailen için o arabadan inmeyeceksin kardeş... İnip itle köpekle dalaşmayacaksin hayasız insanlara bulaşıp üstüne pislik sıçratma... Ciğeri beş para etmez adamlar için hayatını tehlikeye attığına değmez.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarbay
    4143 Mesaj
    Denyo çok. Ben 90km ile sollama yaparken dallamanın teki 30km ile sol şeride sinyalsiz aniden kırdı (muhtemelen aynaya bakmadı) zor yavaşladım. Üstüne annem babamdan iyi azar yedim

|
    |

Araba sürerken varmak istediğim yere ulaşmadan arabadan inmek en son istediğim şeylerden birisidir. Bu yüzden bu tarz olaylarda olan olmuştur der devam ederim. Allah korumuş kurtulmuşsunuz. Ve bu tars olaylardan sonra o sinirle bir 30 saniye tapagaz gitmek harika bir duygu :)

|
    |

Aynen delikanlı kalmadı piyasada. Kerhana fedaileri delikanlı diye geziyor ortalıkta.

|
    |
    sepulnation kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Adamlar koyde 1 beygire binerken buyuk sehirlere gelip 100 beygirlik araca bindiklerinde sasiriyorlar ne yapicaklarini , topuk atinca durucak saniyolar bir anda kekolar . Denyo denebilir , cahil denebilir , gavat denebilir . Hersey denir boyle tiplere . Basinizi belaya , caninizi tehlikeye atmaya degmez . Ulkemizde %45-50 bu sekilde malesef . Cozum ise fahri trafik mufettisligi almak ve araca kamera takmak . On ve arkadada olacak kamera . Bu soyledigim sey cogalirsa bu denyolar , makasci kendini bilmezler emin olun 1 ayda minimum a iner .

• Teğmen
    120 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Mekatroniks

Adamlar koyde 1 beygire binerken buyuk sehirlere gelip 100 beygirlik araca bindiklerinde sasiriyorlar ne yapicaklarini , topuk atinca durucak saniyolar bir anda kekolar . Denyo denebilir , cahil denebilir , gavat denebilir . Hersey denir boyle tiplere . Basinizi belaya , caninizi tehlikeye atmaya degmez . Ulkemizde %45-50 bu sekilde malesef . Cozum ise fahri trafik mufettisligi almak ve araca kamera takmak . On ve arkadada olacak kamera . Bu soyledigim sey cogalirsa bu denyolar , makasci kendini bilmezler emin olun 1 ayda minimum a iner .
    Hocam yıllar önce araştırdığımda fahri müşettişlik için en az 40 yaşında olmak gerekiyordu. Halen öyle mi?

2012 Model Renault Fluence Dynamic 1.5 DCi Manuel

2011 Model Renault Symbol Authentique 1.5 DCi Manuel

2005 Model Renault Clio Symbol Authentique 1.5 DCi Manuel

1989 Model Ford Taunus GLS 2.0 Manuel
  • Yüzbaşı
    574 Mesaj

Evet . Bir kac sarti daha var .

|
    |
    kataruna kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1492 Mesaj
    Ülke antisosyal ruh hastası kaynıyor. Bu tipler kuralları çiğnemekten ve başkalarına zarar vermekten zevk alırlar. Acilen çözüm bulunmalı bunlara.
    |
    |
    böyle tatsız olaylar her zaman olabilir. Ancak hoşunuza gitmeyen herşey için kornoya basmanız tahrik edicidir. Bu yüzden korna kullanımı çok önemlidir. Az daha kaza olacaktı diye kornaya uzun süre basmak doğru değildir. En iyisi hiç tepki vermemektir. Usta bir şoför olsak bile biz de benzer hatalar yapabiliriz.

|
    |
  • Binbaşı
    1198 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: onomastic

merhaba,
    böyle tatsız olaylar her zaman olabilir. Ancak hoşunuza gitmeyen herşey için kornoya basmanız tahrik edicidir. Bu yüzden korna kullanımı çok önemlidir. Az daha kaza olacaktı diye kornaya uzun süre basmak doğru değildir. En iyisi hiç tepki vermemektir. Usta bir şoför olsak bile biz de benzer hatalar yapabiliriz.
    Haklısınız. İnanın kolay kolay kornaya basan birisi değilim ancak sabır da bir yere kadar... Yorum yapan arkadaşlar için teşekkür ediyorum.

|
    |

Sabah motosikletim ile işe gitmek için yola çıktım. Daha 10 metre ilerledim ki biri düz yolda trafiği karıştırmış bana doğru geri geri geliyor, dikkatini çekmek için (motosikleti görmeyebiliyorlar) kısa korna çaldım, bu sefer pati çektirerek geri yapmaya başladı sonra birden yanaştı kıyıya. Yanından geçerken dikkat etsene be kardeşim dedim üstüne "ben seni gördüm zaten dedi", bunu yapanda 15'lerinde çocuk. Düşünün beni gördüğünü söylüyor ve kornadan sonra pati çektirerek geri geliyor. Sonrasında 2 metre ilerledim ki malum çocuğun babası olduğunu düşündüğüm şahıs hayırdır ne artistlik yapıyorsun diye geldi :D Bende Hayırdır dayı sen ne diyorsun dedim. Sonra veledi'de arabadan indi hadi devam et yoluna hadi hadi diyor :D

Bu insanlıktan nasibini almayan insanlara dayak atsanız başka dert, sussanız başka dert. Aynı olay başıma gelse kusura bakma kardeşim çocuktur etmiştir hata der geçerim ama mağara adamı çocuğunun yanında bana artistlik yapıyor, çocuğuda babasından güç bulup yan yana gelmiş çemkirmeye çalışıyorlar.

Neyse ki komşum saniyeler içinde çıktı da mevzu uzamadı, velhasılı değmez arkadaşlar. Bu tipler Türkiye'nin her yerinde var, kendileri bitince kurtulamayacağız çünkü aynı şekilsizlikte çocuklarını da yetiştiriyorlar.
    |
    |

• Çavuş
    86 Mesaj
    Çözümü basit biz de motorcular gibi gopro takıp arabaya bineceğiz. Hani kanıt cart curt muhabbeti dönmeden emniyete koşacağız. Millet kavga etmek için araba sürüyor. Allahın barbarları.
    |
    |

|
    |

Öyle her kırmızıda geçeni aferin iyi yaptin diye küfrederek cezalandıramazsınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

PSN : Jeopol
  • Yarbay
    2304 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sepulnation

Çeker vururlar. Delikanli kalmadi piyasada. Bulaşma... Çok zor biliyorum. Bırak gitsin yoluna. İnsin indiğiyle kalsın. Baktın peşinden geliyor çek karakolun önüne.
    herkes böyle düşünüp korktuğu için piyasa magandalara kalıyor

bi kere dayak yesin bakalım durdurabiliyor mu arabayı kolay kolay
    La her gün bir gelir bitmez hangi birini adam edecen ve kendini yıpratacan hayatta daha güzel şeyler var boş vermek lazım tabi mümkünse

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Reklamlar
e-ticaret
Lastik Fiyatları
SEO
haberler
Blogio
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.