Şimdi Ara

Trafik magandasının aracını çizdim. (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
189
Cevap
1
Favori
4.988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • karakter less. sahibini bulsaydin arabayi bulcagina delikanli adam cocuk gibi araba mi cizer

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkes adami dovseydin demis
    B adam herkul mu dovecegi garanti
    Belki ustune bir de dayak yerdi magandadan

• Arabayı da canlı yerine koyanlar var ya, onlar daha komik "yazık ya arabanın ne günahı vardı gibi" :
  • quote:

Orijinalden alıntı: uurll

quote:

Orijinalden alıntı: greencher

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kaydev38

aynı renkte başka aracı cizmis olmayasin eminmisin doğru araç olduğuna

aracin plakası var merak etmeyin :)

Hocam yarın da resmini çekde görelim :D Nasıl durmuş yazı merak ettim :D

Araci bulabilirsem cekerim , sirket arabasi sanirim arac. Osmanbeyi bilenler bilir cok fazla kumasci vardir , kendim de tekstille ugrastigim icin bilirim. Bilindik bir kumascinin reklami vardi aracin uzerinde.

hocam osmanbeyde nerde yakaladın aracı?
    helal olsun o kadar kalabalıkta işi hallettin heralde çünkü osmanbey kalabalık bir yer...
    bu arada bende tekstil işi yapıyorum devamlı osmanbey-bomonti taraflarındayım...

• keşke adamı bekleyip adamla halletseydiniz sorununuzu.
    artık kimin gücü kime yeterse. arabaya karşı kullandığınız güç orantısız olmuş.
  • Yaptığınız hukuken yanlış ama elinize sağlık.

• Çizdiğin aracın sahibi de bu forumda ise zaten çoktan yakalandın. Tabii daha önce açtığın konular ve anlattıkların gerçek ise.

Bu arada,

Geçenlerde o. Ç. Nin biri aracımı çizmiş konusu vardı. Yine bu forumdaki bin kişi ana avrat sövdü, yakalarsam Çin işkencesi yaparımcılardan tut kafasını gözünü kırarımcılara, mangalda kül bırakmadı millet.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BirDHayranı

çok iyi yapmışsınız 150 km hızla 7.30'a 5.8 litre yaktıran arkadaşım

• Kim ne derse desin kardeşim en iyisini yapmışsın özellikle tavana yapman ayrı bi hoş olmuş komple boyatsın denyo kendi zevki için engellilerin kaldırımdan inme yerlerini kapatan bayanlara bu ikinci sınıf muamele yapan insanlara az bile

• quote:

Sen burdaki sevgi kelebeklerine bakma kardeşim az bile yapmışsın.
  • Bi foto çekseydin daha inandırıcı olurdu. Gerçekse fazla olmuş biraz. Tavan boyali araci satamaz kolay kolay.

• Bence artık daha fazla bilgi verme(nerde yaptın,nezaman yaptın vs) Dünya küçük,burdan tanıyan biri çıkar,haberi olur,gidip şikayet eder senin başın derde girer.Anneme küfür etmişti demende bişey kanıtlamaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ö.K.

quote:

Orijinalden alıntı: BirDHayranı

çok iyi yapmışsınız 150 km hızla 7.30'a 5.8 litre yaktıran arkadaşım

• quote:

Orijinalden alıntı: CyberKnight

ehehehe süper la.ojn numara yapmışsın.tavan boyalı demek taklaya gelmiş demek

• Medeniyetsiz ülkeme yaraşır bir konu olmuş. Aferin.
  • Herkes Polat olmuş, Memati olmuş forumda. Adamı bekleseydin, cesaretli olsaydın falan diyenler var, adamın arabasının suçu ne diyenler var.

Hangi torbacıdan bu kafa söyleyinde bilelim.

2 Kuruşluk it'le it gibi kavga mı cesaret işi. Araba başkasına satılınca ne olucakmış yazıkmış. Ya bişey diyeceğim o adamla kavga ederken, tutsa çekip vursa, yada sinirlenip arkadaş onu vursaydı, katil sahibinden temiz çiziksiz araba mı satılacaktı o vakit?

Biraz mantıklı konuşun ya.
  • Kusura bakmayında ,sizin yaptığınızda tam denyoluk.
    Aynı araç olduğuna bu kadar eminseniz bekleseydiniz başında,eleman geldikten sonra olayı birde ondan dinleseydiniz veya hesabını sorsaydınız.Size yakışan bu olurdu en azından.
    Düşünsenize siz o adamın aracını çizerken etraftakilerin sizin hakkında ne düşündüklerini.
  • İyi yapmışsın sen buradakilere bakma buradakilerin hepsi aslan parçası zaten.Klavyelerinden sallıyorlar.

• Doğru mu yanlış mı ben de diyemeyeceğim denyo yazarak haklıyken haksız duruma düştünüz. Yani bilemiyorum ben de yaparım sizin durumunuzda olsam belki de her sorun konuşarak çözülür taraftarıyım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeremy Klakson -- 16 Mart 2013; 11:26:25 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.