Şimdi Ara

Trafik cezası kesilmiş midir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dün bir site otoparkının girişine aracımı parkettim ama o bölgedeki markette çok hızlı bir şey alıp çıkacaktık. Başka uygun bölge göremedim aynı zamanda cadde üzerine de parketmek istemedim. Fakat site otoparkının önüne parketmekten kastımda belki de aracımın 1/4'Ü anca kapatıyor çıkışı o kadar zaten biri gelirse de diye çevresindeydim.Biraz uzaklaştım 20 m kadar. Trafik Polisi çekici aracı geldi aracımın yanında durdu. Hemen koştum beni görünce işaret ettiler benim aracı. Hemen aldım aracı çıktım. Sizce plakama vs. ceza yazılmış olabilir mi ? E devleti kontrol ediyorum hemen belli olur mu?

• hacım ben daha önce gördüm

polis çekmeden evvel aracın yanına gelip foto çekiyor sonra aracı çekmeden gidiyordu

belki plakaya ceza kesip adrese göndermeyi tercih ediyorlar

• E devlete hemen düşmez. Sizin aracı çekmeye geldiyseler ve sizde o anda cektiyseniz sanırım sadece park cezası yazıyorlar. Diğer türlü çekici+otopark cezasında ödüyorsunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yazmamışsa babacan adammış ama yazdıysa hakkıdır öyle bir durum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşım neden ısrarla bir yerlerin çıkışını kapatıyorsunuz?

• 144 TL - hızlı davranırsanız 108 TL ile kurtulursunuz.

• Anlattığınıza göre herhangi bir cezai işlem uygulanmamıştır diye düşünüyorum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • bnym97 kullanıcısına yanıt
    Geçen bir polis arkadaş, beni dönüş yasak yerden fotoğrafladı. Yarım saat içinde e devlette gördüm cezayı 😄

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • cormen kullanıcısına yanıt

Neden ısrarla okuduğunuzu anlamıyorsunuz? Cadde üzerinde bir yerdeydi market. Bir sokağa girip en müsait gördüğüm yere parkettim. Aracımda anca 1/4'ünü kapatıyordur en fazla otopark çıkışını zaten başında sayılırım aracın. Bir de burayı oku bakalım.

• loveincovid19 L kullanıcısına yanıt

Okuduğumu gayet iyi anlıyorum. Zaten ilk yazdığından başka bir şey de yazmamışsın. Terbiyesizleşme, garaj çıkışlarını da kapatma. Şimdi de yol al.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cormen -- 29 Mayıs 2021; 13:5:3 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.