Şimdi Ara

Traffic Racer WP8 için çıktı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
2.862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: eren..34

En sevdiğim oyundur kendisi.Yaşasın WP8

Adamsın.

Düzenleme:

Fikrim değişti.Artık bu oyundan nefret ediyorum Hayır yani anlamadığım konu Android de bu oyun ücretsiz , İOS ta 1,79 ₺ ama bizde 2 ₺. Mesele para değil mesele adalet.2 ₺ nedir ki 800 ₺ lik telefonun yanında ama bu oyun ücretsiz olana kadar yüklemeyeceğim.Android tabletimden de 1 yıldız verdim oyuna.Lütfen ücretsiz yapın oyunu.

Yine söylüyorum: Konu para değil ADALET !

Adamlar yeni geldiği için ücretli yapmışlardır az sabır mağaza düzeliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Oyun wp8 için kırılmış unlocklu cihazlara yukleyebilirsiniz...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir araca arkadan yavaşça çarpınca araçlar kaybolup gözükmeye başlıyor . yanından uzaklaşınca normal haline dönüyor .
  • quote:

Orijinalden alıntı: rextr

Teşekkürler arkadaşlar,
    @olağan_şüpheli , dediğin gibi menü geçişlerinde bazen müzikte hafif bir kesilme oluyor. Unity ile yapılan oyunların kronik problemidir bu şu anda. Neyse ki çok çok nadiren oluyor. Belki ilerde tamamen düzeltirler..
    @Nymphadora , güncellemeleri hep beraber çıkaracağım. Hatta bir önceki sürümde haksızlık olmasın diye android ve ios güncellemesini aynı saat içinde çıkarmıştım :)

2TL olunca inadına XAP kurdum hocam kusura bakmayın, 2TL olmasından utanmanız gerek.

Ekleme: Yaptığınız ayıp. Biz sanki androiddeki gibi APK kuramıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5AF373BF5 -- 11 Şubat 2014; 14:03:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurboCore

quote:

Teşekkürler arkadaşlar,
    @olağan_şüpheli , dediğin gibi menü geçişlerinde bazen müzikte hafif bir kesilme oluyor. Unity ile yapılan oyunların kronik problemidir bu şu anda. Neyse ki çok çok nadiren oluyor. Belki ilerde tamamen düzeltirler..
    @Nymphadora , güncellemeleri hep beraber çıkaracağım. Hatta bir önceki sürümde haksızlık olmasın diye android ve ios güncellemesini aynı saat içinde çıkarmıştım :)

2TL olunca inadına XAP kurdum hocam kusura bakmayın, 2TL olmasından utanmanız gerek.

Esas senin yaptığın ayıp. Oyunun ureticisi bir emek harcamış ve reklam koymayarak 2 tl gibi cüzi bir fiyat belirlemiş. Bir de marifet gibi gelip burada direk geliştiricisine anlatıyorsun korsancılığını.

• quote:

Orijinalden alıntı: redbest

quote:

quote:

Teşekkürler arkadaşlar,

Esas senin yaptığın ayıp. Oyunun ureticisi bir emek harcamış ve reklam koymayarak 2 tl gibi cüzi bir fiyat belirlemiş. Bir de marifet gibi gelip burada direk geliştiricisine anlatıyorsun korsancılığını.

Androidde reklamlısı var zaten

Edit: Düzeltme

Ekleme: Ya hakikaten tüm platformlarda ücretli yapın, ya da ücretsiz. Böyle olsaydı parasını verip alırdım bu oyunu. Modern Combat 4'ü de paramla satın aldım bu oyunu da paramla satın alırdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5AF373BF5 -- 11 Şubat 2014; 14:10:50 >

• Sana iyice kıl olmaya başladım.

Geliştirici diyor ki; Google Play'e Türkiye'den paralı uygulama yüklenmiyor; ben de bu sebeple ona reklam koydum. Diğer platformlarda ise 2 lira ve reklamsız.

Bunu anlamanın neresi güç? Yaşın kaç ya senin? Gelip burada marifet gibi anlatıyorsun yaptığını. Yetişkin; en azından beyni yetişkin adam yapmaz bunu.

• quote:

Sana iyice kıl olmaya başladım.

Geliştirici diyor ki; Google Play'e Türkiye'den paralı uygulama yüklenmiyor; ben de bu sebeple ona reklam koydum. Diğer platformlarda ise 2 lira ve reklamsız.

Bunu anlamanın neresi güç? Yaşın kaç ya senin? Gelip burada marifet gibi anlatıyorsun yaptığını. Yetişkin; en azından beyni yetişkin adam yapmaz bunu.

Tamam hocam haklısın kusura bakma da, benim android cihazımda Traffic Racer'ın reklamını göremiyorum.
  • Neyse oyunu birkaç kere oynayıp sildim, emek hırsızlığı yapmak istemem eğer öyleyse.

Ama bu oyun dışında android ve iOS'ta ücretsiz olup bizde paralı olan uygulama/oyunları XAP kullanmaya devam
  • quote:

Neyse oyunu birkaç kere oynayıp sildim, emek hırsızlığı yapmak istemem eğer öyleyse.

Ama bu oyun dışında android ve iOS'ta ücretsiz olup bizde paralı olan uygulama/oyunları XAP kullanmaya devam

bizim imzaları biri patlatmış
  • Android platformunda da reklamsız.

Cihazım unlock olsa bende XAP yüklerdim.

Bizde de ücretsiz olana kadar 1 YILDIZ !

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dexter Morgan

quote:

Neyse oyunu birkaç kere oynayıp sildim, emek hırsızlığı yapmak istemem eğer öyleyse.

bizim imzaları biri patlatmış

Windows Phone'cu admin yok ki

Ve neresi kural dışıydı acaba çok merak ettim, 100x100 görsel, düz yazı

• Bazen trafikteki araçlar iç içe geçiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redbest -- 12 Şubat 2014; 0:18:02 >
  • quote:

Bazen trafikteki araçlar iç içe geçiyor.

Evet, bazen küçük araçlar şerit değiştirirken büyük bir araca girebiliyor :) Çok önemsemediğim bir hataydı o yüzden kalmış.
  • rextr kullanıcısına yanıt
    Abi sen onu bunu geç de, şu oyunun sana geliri ne kadar oldu hepimizin merak ettiği o :) Sırf androidde 10 milyon üstü indirme, sana ne kadar kazandırdı? :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: HakanAKKIR

Abi sen onu bunu geç de, şu oyunun sana geliri ne kadar oldu hepimizin merak ettiği o :) Sırf androidde 10 milyon üstü indirme, sana ne kadar kazandırdı? :)

50 yi geçtiğini düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expo-9009 -- 14 Şubat 2014; 15:51:20 >
  • Bu oyun kredi kartı ile alınamıyor mu? Ödeme yönteminiz bu satın alma için geçerli değildir diyor.

EDIT: Tamam sorun halloldu. Satın aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vozer -- 14 Şubat 2014; 17:06:54 >
  • Satın aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Leevioz

quote:

Orijinalden alıntı: _Shinku_

Satın aldım.

oha bi de paralı mı
    hem aylar sonra geliyor hem de paralı . tam bir rezillik
    boşuna çöp demiyoruz wp'a

IOS'ta da paralı ve ona androidden 1 yıldan daha uzun süre önce geldi.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ExcellentJob

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: _Shinku_

Satın aldım.

oha bi de paralı mı
    hem aylar sonra geliyor hem de paralı . tam bir rezillik
    boşuna çöp demiyoruz wp'a

IOS'ta da paralı ve ona androidden 1 yıldan daha uzun süre önce geldi.

anlatmak istediğimi anlamıyorsunu veya anlamak istemiyorsunuz sanırım
    iosa ilk geliyor ve paralıdır ona eyvallah
    android kullananlar bekliyor ama bekledikten sonra İSTEDİKLERİNİ PARASIZ ŞEKİLDE KURUYOR
    windows phone'a hem en son geliyor hem de paralı şekilde geliyor ?
    çifte darbe yiyor wp kullananlar.

windows phone kullanıcıları:)

Ulan wp düşmanı meymeletsiz insan yanlış bilgilendirmeyi kes androidde ücretisz olmasının sebebi reklamlarıdan kazanması çünkü paralı olsa apk yoluyla rahat kurarlar ama wp de bole bişey olmadıgı icin paralı

işte bu da zaten wp dandikliği muahaha
    sende bunu anlayacak akıl olsa wp almazdın zaten. benım dedıgıme gelıyosun her turlu yıyosun yanı kamışı :)

Biri şu bebeyi forumdan atsın

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.