Şimdi Ara

Traffic Racer iOS için çıktı [Türk yapımı]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
1.854
Cevap
29
Favori
131.701
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Ios Oyun ve Uygulamalar >> Oyunlar >> Traffic Racer iOS için çıktı [Türk yapımı]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2392 Mesaj
    @qwerty3840 , güzel olur da, önümüzdeki bir süre yeni özellik ekleyemeceyeğim sanırım, Android yüzünden.
    @Marcelin00 , 1.6 sürümünde Unity'nin yeni versiyonuna geçtiğimden dolayı bazı cihazlarda yavaşlamalar oldu. Halen uğraşıyorum. Büyük olasılıkla Unity'den kaynaklanıyor. Şimdilik ayarlar menüsüden replay kaydetmeyi kapatıp deneyebilir misiniz?
    WiFi bulayım oyunu alıp deneyeceğim, teşekkürler bir Türk olarak bu oyunu geliştirdiğiniz için. Valla hoşuma da gitti oyun grafikler falan baya iyi dduruyor eğer oyun-resim arasında fark yoksa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

eğer oyunu o konuma getirirseniz oyununuzu 10tlye çıkartabilirsiniz ve iphone olan günlük hayattan en iyi oyun olur sizin için bunlar o kadarda zor olmaz die düşünüyorum
    |
    |
    rextr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Soner Bey merhaba, yaptığınız oyunu yeğenimin iphonenunda oynadıktan beridir her gün google playi oyun çıktımı diye kontrol eder oldum. Sizi gönülden tebrik eder başarılarınızın devamını dilerim. Bu arada küçük bir öneri oyuna marea hlx, 106 gti, mazda 3 gibi araçları da dahil etmeniz mümkün olabilirse tadından yenmez. Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunter_06 -- 22 Ekim 2013; 16:21:05 >
    |
    |
    Bahsedilenler: rextr
    |
    |
    Oyunu yaklaşık 4-5 dostuma satın aldırdım. Bu arada şuanki satın alınma sayısı nedir? Bu arada oyunda bir bug buldum, yarışmadan para kazanıyorum :)
    quote:

Orijinalden alıntı: cnspnky

Oyunu yaklaşık 4-5 dostuma satın aldırdım. Bu arada şuanki satın alınma sayısı nedir? Bu arada oyunda bir bug buldum, yarışmadan para kazanıyorum :)
    quote:

Orijinalden alıntı: cnspnky

Hatayı benimle PM ile paylaşırsan sevinirim :)
    |
    |
    Sırf şu oyun için iphone bakıyorum desem yalan olmaz
    Ne androit miş arkadaş. Kabul etmediler oyunu.
    |
    |
    AMD FX X8 8350 AM3 4.0 GHZ 16MB -- ASUS M5A97 EVO R2.0 AMD 970/SB950 -- COOL MASTER HYPER 212 EVO İŞLEMCİ SOĞUTUCU -- GSKILL 8GB (2X4) RIPJAWSX DDR3 1600 MHZ CL9 -- ASUS R9 280x DIRECTCU II TOP 3 GB GDDR5 384 BIT DX11.2 -- KINGSTON 240 GB V300 SSD -- CORSAİR CARBIDE 400R 80PLUS 750W KASA -- LOGITECH G25 -- PLAYSEAT
  • Yüzbaşı
    316 Mesaj

Güncelleme ne zaman gelir hocam?

|
    |

Uçak Takip Merkezi Avrupa Kıtası
    -Lockheed Martin Industries-
  • Teğmen
    165 Mesaj
    Hayranlıkla izliyorum. İpad için indirdim ve her yere taşımadığım için arada okulda felan oynayasım geliyo telde android olduğu için oynayamıyorum yurda kendimi zor atıyorum yahu. :D
    Mükemmel oyun olmuş. Umarım en en en kısa zamanda androide çıkartırsınız.
    |
    |
    @Kripoli , Unity'den kaynaklanan performans sıkıntısı tam olarak çözülemediği için biraz beklettim/bekletiyorum sürümü. (Unity'nin yeni sürümü çıkabilir umuduyla). Eğer çıkmazsa , 2 hafta içinde koyacağım. Bu arada vaktimin büyük çoğunluğunu Android için ayırdığım için nispeten ufak bir güncelleme olacak.
    @K.İ.N.G , teşekkürler.
    |
    |

İlginiz icin tesekkur ederim deneyecegim.

|
    |

106 gti bu güncellemeyle gelmeyecek demeyin hocam
    |
    |

• Yeni güncellemede araba,yol vb. şeylerden neler eklenecek? Yada performans iyileştirmeleri üzerine bir güncellememi ? 1.7 yi sabırsızlıkla bekliyorum.
    |
    |
    @buraksancakxs , 106 gti haricinde ufak tefek bir kaç yenilik olacak. (kalibrasyon ayarı gibi). Performans iyileştirmesi çok iyi gitmedi, Unity'den çözüm bekliyorum.

Çıksada "otoban faresi"ni bi test etsek hocam

|
    |

• Onbaşı
    29 Mesaj

Başlık içinde takip ettiğim kadarıyla, daha önce oyunun dikey halde oynanabilir hale getirilmesinin zor olmasından dolayı böyle bir modun planlarınız içinde olmadığını söylemiştiniz. Eğer çok zor değilse dikey modun eklenmesi durumunda oynanışın çok daha pratik olacağını ve oyunculara alternatif de sunulacağından ilgi çekeceğini düşünüyorum.
    |
    |

Orijinalden alıntı: EXCELSIOR

Başlık içinde takip ettiğim kadarıyla, daha önce oyunun dikey halde oynanabilir hale getirilmesinin zor olmasından dolayı böyle bir modun planlarınız içinde olmadığını söylemiştiniz. Eğer çok zor değilse dikey modun eklenmesi durumunda oynanışın çok daha pratik olacağını ve oyunculara alternatif de sunulacağından ilgi çekeceğini düşünüyorum.
    quote:

Orijinalden alıntı: EXCELSIOR

Her ne kadar basit gibi dursa da, arka tarafta çok fazla yeri etkilyen bir değişiklik. O yüzden riske girmek istemiyorum. Teşekkürler öneriniz için.
    |
    |

• Yüzbaşı
    916 Mesaj
    Anladığım kadarıyla android için çalışıyorsunuz. Yani 1-2 haftaya çıkacak. Belirsiz bir zaman yok. bu süper
    AMD FX X8 8350 AM3 4.0 GHZ 16MB -- ASUS M5A97 EVO R2.0 AMD 970/SB950 -- COOL MASTER HYPER 212 EVO İŞLEMCİ SOĞUTUCU -- GSKILL 8GB (2X4) RIPJAWSX DDR3 1600 MHZ CL9 -- ASUS R9 280x DIRECTCU II TOP 3 GB GDDR5 384 BIT DX11.2 -- KINGSTON 240 GB V300 SSD -- CORSAİR CARBIDE 400R 80PLUS 750W KASA -- LOGITECH G25 -- PLAYSEAT
  • Yarbay
    2392 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: LETHALDOZE

Anladığım kadarıyla android için çalışıyorsunuz. Yani 1-2 haftaya çıkacak. Belirsiz bir zaman yok. bu süper
    quote:

Orijinalden alıntı: LETHALDOZE

Bir problem çıkmazsa evet.
Sayfa:
Reklamlar
Canlı Tv izle
SEO
haberler
son dakika
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.