Şimdi Ara

Trabzonspor Parayla Ölçülemeyecek Bir Kayıp Yaşadı.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • *TS yeni yapılanması ve formda haliyle Yeni Stada kavuştu. Artık yeni stadta "puan vermeme", " maç vermeme", "gol yememe" gibi şeyler konuşuluyordu.
    GS maçını kazandılar, Beşiktaş maçında çok iyi mücadele ettiler. Ama gel gelelim Kayseri'yle dostuz dendi ve o maç başta taraftar olmak üzere 3 puanı hediye ettiler.
    Yetmedi son hafta iç sahada her maç kazanılmalı desturu yerine "amaan önemi yok", "Rize düşsün" dendi.
    Tüm o yeni stad heyecanı çöpe atıldı. Seneye ilk 3'e girmesi için gerekecek o yeni stad heyecanı kaybedildi. 20-30m euroluk bir kayıptır bu. Küçük maçlarda bile stadı doldurup galibiyet beklemek falan yaşanmayacak artık.
    Fener stadı yenilediğinden bu yana derbilerde başarılı, ligte genelde ilk 2ye oynuyor.
    GS yeni stadta şampiyonluklara koştu.
    Beşiktaş işte ligte maç kaybetmedi, önemsiz maçta bile stadtan galibiyet bekleniyor.

*TS, 10-11 şike muhabbeti, Feda benzeri yeni yapılanması, uzun yıllardır başarıya hasret olması ve yeni stadıyla kamuoyunun sempatisine sahipti.
    30-40 milyon euro kaybet ama bu sempatiyi kaybetme. Şike mağduru algısı şikeciye döndü.

TS Camiasının Kayseri ve Bursa'yı Maç Hediye Etmesi.

İşin en acısı da bu hediyelerin camia tarafından yapılması oldu.
    Fener şike yaptıysa Aziz yaptı diyebilir taraftarı. Juventus şike yaptı o zamanın yöneticileri yapmış diyebilir taraftarı.
    Ama Kayseri maçında göz göre göre rakip lehine tezahurat bile yaparak maç verildi.
    Son maç gene aynı şey. Trabzon'lular twitter'da, forumlarda, sokakta açık açık Rize düşsün istediler ve gene maçı hediye ettiler.

Trabzonspor Parayla Ölçülemeyecek Bir Kayıp Yaşadı.

Rize'nin 2 rakibine 3'er puan verdiniz. Bu 2 maçta da gelen taraftar bordo-maviyi desteklemedi. Ben Rizespor ve şehrin siyasi görüşünü sevmem buna rağmen kızdıysam onlar için ektiğiniz düşmanlık tohumlarını düşünemiyorum.
    Trabzon seyircisinin %100'ü maçı verelim demedi tabi ama çoğunluğu bunu istedi. Azınlıkta kalan yada sesi duyulmayan mert Trabzonlulara geçmiş olsun. Diğer ahmak TSliler yüzünden çok kötü bir damga yendi.

2012-2017 arası kötü geçti TS için ama 3 Haziran 2017 tarihindeki tek gün o 5 yıldan bile kötü etkiye sahip olacak.
    Şahsen tüm sempatimi kaybettim. Bursa harici her takım taraftarı da bu yapılandan iğrendi. Bursa için bile kötü oldu aslında temizlenme, daha güçlü gelme fırsatı kaçtı.
    Takım taraftar ortaklığıyla maç verirken 4-5 sene kimse ilk 3 hayali kurmasın. Şampiyonluk falan da 10-15 yıl falan hayal olur bundan sonra.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi o3 -- 4 Haziran 2017; 16:47:53 >

• Kayseri maçını özetini izle öyle konus istersen?

Tezahürat işine gelirse Trabzon ve Kayseri hem camia hem taraftar olarak yıllardır süre gelen dostluğu var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lincoln Burrows. -- 4 Haziran 2017; 16:49:38 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 Temmuz'dan sonra bu ligde en ufak bir hata yapan zaten Bjk ve Fblilere göre şikeci. Kanatsız melekler hemen yargılar o takımı. İsteyen istediği şikeyi yapar, nasılsa ceza yok ödül var bu ülkede şikeye. Trabzon çok doğru iş yaptı tebrik ediyorum kendilerini. Rize bu ligin takımı değil. Bırakın isteyen istediği kadar konuşsun dursun, 2 hafta sonra kesilir sesleri.
  • Sadece Trabzonspor değil, Ersun Yanal da.

Bu maç asla unutulmaz. Hatır şikesinin kralı yapıldı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker.

Sadece Trabzonspor değil, Ersun Yanal da.

Aynen öyle.
    Ersun Yanal'ı aktif Türk hocalar arasında 3 numaraya koyardım. Artık o da gözden düştü.

TS-Kayseri maçını da izledim.
    Trabzon seyircisi rakibe Alanyaspor muamelesi bile yapsa kazanırlardı.
    Hazırlık maçı olsa daha fazla rakip ıslıklanırdı.

Beşiktaş'ın şikeyle bağı zaten yok kimseye suç atma zorunluluğu da yok. Bahsi geçen 2 oyuncu kupa finalinde bize goller attılar. Bir tanesi ofsayttan sayılmadı.
    Hiçbir Beşiktaş yöneticisinin de tapesi yok. Serdal Adalı'nın tapesi varsa gösterin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: o3

quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker.

Sadece Trabzonspor değil, Ersun Yanal da.

Aynen öyle.
    Ersun Yanal'ı aktif Türk hocalar arasında 3 numaraya koyardım. Artık o da gözden düştü.

TS-Kayseri maçını da izledim.
    Trabzon seyircisi rakibe Alanyaspor muamelesi bile yapsa kazanırlardı.
    Hazırlık maçı olsa daha fazla rakip ıslıklanırdı.

Beşiktaş'ın şikeyle bağı zaten yok kimseye suç atma zorunluluğu da yok. Bahsi geçen 2 oyuncu kupa finalinde bize goller attılar. Bir tanesi ofsayttan sayılmadı.
    Hiçbir Beşiktaş yöneticisinin de tapesi yok. Serdal Adalı'nın tapesi varsa gösterin.

Cezayı keyfi keder verdiler heralde .Hiç birşey yokmuş.

Hatır şikesinin kralı geçmişte 2 takım arasında yapılmış Göstere göstere hemde. Bilin bakalım hangi takımlar yapmış. Sempatin azaldımı diye soracam azalmadığı belli baksana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C.Rodriguez -- 4 Haziran 2017; 17:19:15 >

• Ne cezası var Beşiktaş'ın?
    Feneri CL'ye almadılar ama Beşiktaş UEFA'ya gitti.

Tape varsa Beşiktaş yöneticisinin göster diyorum ama işte...
  • quote:

Ne cezası var Beşiktaş'ın?

Sen beşiktaşlı olduğuna eminmisin ? Beşiktaş 1 sene 2011 olaylarında dolayı gitmedi. 1 senede evrakta yanlış beyandan gitmedi. Toplam 2 sene uefa organizasyonlarına alınmadı.

http://www.bbc.com/turkce/spor/2013/08/130830_besiktas

Bu da kap açıklamanız

Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret AŞ'nin Borsa İstanbul'a gönderdiği ve Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yer alan açıklamada, "Uluslarası Spor Tahkim Mahkemesi (CAS), kulübümüzün UEFA Tahkim Kurulu kararı konusunda yapmış olduğu başvuruyu karara bağlamıştır. Buna göre profesyonel futbol takımımız, 2013-14 sezonunda UEFA Avrupa Ligi'ne katılamayacaktır" denildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C.Rodriguez -- 4 Haziran 2017; 17:30:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: David Trezeguet

quote:

Sen beşiktaşlı olduğuna eminmisin ? Beşiktaş 1 sene 2011 olaylarında dolayı gitmedi. 1 senede evrakta yanlış beyandan gitmedi. Toplam 2 sene uefa organizasyonlarına alınmadı.

Bu da kap açıklamanız

Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret AŞ'nin Borsa İstanbul'a gönderdiği ve Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yer alan açıklamada, "Uluslarası Spor Tahkim Mahkemesi (CAS), kulübümüzün UEFA Tahkim Kurulu kararı konusunda yapmış olduğu başvuruyu karara bağlamıştır. Buna göre profesyonel futbol takımımız, 2013-14 sezonunda UEFA Avrupa Ligi'ne katılamayacaktır" denildi.

Daha kendi kulübünden haberi yok Trabzon'a akıl veriyor. İşte bunlar hep fanatizm.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

quote:

quote:

Bu da kap açıklamanız

Daha kendi kulübünden haberi yok Trabzon'a akıl veriyor. İşte bunlar hep fanatizm.

Oraya ta eski senelerdeki hatır olayınıda yazdım gidip araştırsın.Bakalım sempatisi kalacakmı trabzona sempati kaybetmişte kendileri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C.Rodriguez -- 4 Haziran 2017; 17:44:32 >

• Rizeyi trabzon degil fenerbahce dusurdu. Bursa ve kayseri fenerbahceden 4 puan kazanmis. Rize ise 0

• quote:

Kazandıgınız Türkiye kupasını geri iade ettiniz daha ne olcak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

quote:

quote:

Bu da kap açıklamanız

Bjk taraftarı son iki sene öncesino hatırlamaz çünkü Futbol takip etmiyolardı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tamamiyle Demirören dönemi yapılan yönetimsel hatadır bu.
    Beşiktaş'ın herhangi bir şike yaptığına dair kanıt olsa Fenerbahçe gibi ilk sezondan meni yerdik. O sezon Avrupa'ya Fener yerine TS gitti. Ama bizim yerimize İBB gitmedi.

Beşiktaş'ın kupa maçında şike falan olduğu safsatadır.
    Şikeyle suçlanan 2 oyuncu da gol yada asist yapmıştır.

Serdal Adalı da askeriye, Nato ile ilgili ihalelerde Fetö'ye ters gittiği için içeri alınmıştır. Adalı'nın suçlu olduğuna dair tape de yok.
    Adalı'ya ait tape nerede?
  • Demirören dönemi aklanında gelin muhabbetidir bu başka bir şey değil. BJK tarihinin en kötü başkanı.

Nerede birader bu işin kanıtı?
    Nerede S.Adalı tapesi?
    Gol atan oyuncular şike yapmasa hattrick mi yapacaktı?

Konu TS'nin Kayseri-Rize maçlarını vermesiyken nereye getiriyorsunuz...
  • quote:

Tamamiyle Demirören dönemi yapılan yönetimsel hatadır bu.
    Beşiktaş'ın herhangi bir şike yaptığına dair kanıt olsa Fenerbahçe gibi ilk sezondan meni yerdik. O sezon Avrupa'ya Fener yerine TS gitti. Ama bizim yerimize İBB gitmedi.

Beşiktaş'ın kupa maçında şike falan olduğu safsatadır.
    Şikeyle suçlanan 2 oyuncu da gol yada asist yapmıştır.

Serdal Adalı da askeriye, Nato ile ilgili ihalelerde Fetö'ye ters gittiği için içeri alınmıştır. Adalı'nın suçlu olduğuna dair tape de yok.
    Adalı'ya ait tape nerede?

Sen şakamısın ? Sana resmi olan birşeyi attım. Açık bakmadın mı hiç ? Ozamanlar beşiktaşı tutmayan şampiyonluk gelince tutan taraftar profilimisin sen ?

Cas onayı öncesi tromsöyü eledin.Cas onaylanınca elediğin trönso gruplara kaldı .Senide diskalifiye etti. Bu dediklerim gözlerimizin önünde oldu. Ya sen ozamanlar futbolu takip etmiyordun yada işine gelmiyordu.

Maden bilmiyorsun kapa yaptığınız açıklamayı en azından okusaydında cahil kalmayıp inkar etmeseydin.O olayda sadece siz değil sivas,eskişehirde ceza aldı. Bilmiyosan öğrenmiş oldun en azından.

Hatırlanda yardımcı olur ;http://www.milliyet.com.tr/cas-besiktas-in-cezasini-onadi---1756732-skorerhaber/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C.Rodriguez -- 4 Haziran 2017; 18:48:18 >

• Adamlar 2 senedir futbol takip edince böyle oluyo :D

takım yediği haltı kabul etmiş 2 sene men yemiş kupayı geri teslim etmiş. eleman tape yok diyor.

tape yok at var birader. Ata bak sen boş ver tapeyi :D
  • 33 hafta sonunda husumetlinin eline bakarsan böyle küme düşersin.

Maçın hakemi raporuna temiz maçtı yazdı, bitti gitti geçmiş olsun.
  • Bende senin yorumlarını severek okurdum ama artık okumayacağım. Ne oldu ? Fare dağa küsmüş, dağın haberi olmamış değil mi ? Senin veya başkalarının Trabzonspor'a olan sempatisini kaybetmesi hiç bir şey ifade etmez. Trabzonspor zaten son 6 maçtır kazanamayan, gol bulamayan bir takımdı. Nitekim son maçta da aynı sıkıntıyı yaşadı.

Kayseri örneğiniz öylesine saçma ki cevap verilecek kıvamda değil ama yinede Kayseri-Trabzon taraftar dostluğunu açıklamak amacı ile yazmak istiyorum. Bu iki takım arasında müthiş bir taraftar bağı var. Onlar 61. dakikada Trabzon tezahüratı yaparlar stadlarında. Biz ise zaman zaman 38. dakikada onlara göndermeler yaparız. Bu iki kulüp arası böyledir. Bu olay bu sezon gerçekleşmedi, çok öncelerden böyle idi. Biz Kayseri'ye puan verdik diye Rize'yi düşürmek istemiş mi oluyoruz ? O zaman FB'de Rize'yi düşürmek istedi bu mantık ile bakarsak. Ki biz Kayserispor'a kaybettiğimizde Avrupa şansımızı zorluyorduk. Hangi büyük takım taraftar grupları arasında husumet olan bir kulüp ligden düşsün diye bir takıma puan verir hem de Avrupa macerasından vazgeçercesine ?

Velhasılı kelam Trabzonspor ne maç satmıştır ne de maç almıştır... Trabzonspor ne birilerini küme düşürmüştür, ne de birilerini kümede tutmuştur. Bu iddiaları ortaya atanlar Rizespor'un düşmesine asıl sebep olanlardır. Bkz: başkanları ve teknik direktörleri. Kimse onları konuşmuyor değil mi ?

• şu fenerli ve bjkli taraftarlar başkaları ile ilgili şike konuları açıyor, yorumlar yapıyor ya gülmekten öldürüyorlar beni

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _nick falan yok_ -- 4 Haziran 2017; 19:28:35 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.