Şimdi Ara

Trabzonspor 'dan Transfer/ Haberler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aldığım habere göre şuanda yapılan ön sözleşmeler doğrultusunda Ndiaye ve Ömer Bayram Trabzonspor'da.

Ayrıca stad isim hakkı için Emirates ile görüşülüyor. Levent ustabaşı 'nın haberine göre Trabzonspor'un yeni stadı Akyazı Stadı'nın adı "Emirates Arena" olacak. Emirates Airlines, 5 yıl için €50M verecek.

Trabzonspor 'dan Transfer/ Haberler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hadi hayırlısı

• Senelik 10 milyon euro verilecek bi kulüp değil Trabzon. Fazla güvenmeyin ayrıca Emirates Türk takımlarına sponsor olsa bile Şampiyonlar liginde olan yada İstanbul Boğazında olan bi stada sponsor olur anca.
  • Ndiaye çok iyi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vict0ry kullanıcısına yanıt
    yıllık 10 milyon, arapları bozacak bir rakam değil.

araplara gidene kadar türk hava yollarına gitse keşke.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

Senelik 10 milyon euro verilecek bi kulüp değil Trabzon. Fazla güvenmeyin ayrıca Emirates Türk takımlarına sponsor olsa bile Şampiyonlar liginde olan yada İstanbul Boğazında olan bi stada sponsor olur anca.

Aynen

• Söz konusu #Trabzonsporun gitmesi değil. Biz bir stad inşaatına başladık. Teklifler geliyor ve bu teklifleri değerlendiriyoruz. Tabiki de marka ve prestij çok önemli.

Emirates İstanbul boğazında bir stada sponsor olan anca diyen arkadaş, size olmadı diye kıskanma. He belki size de teklif yapıldı ama şartlar istediğiniz gibi oluşmadı o yüzden anlaşamadınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dünkü kap açıklamasında ts sonraki sezon stad isim hakkından beklediği gelir olarak 15mtl yani 5m euro gelir kalemi yazmış, tribün dergiden gördüğün rakamı bilgi almış gibi gelip konu açmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: WINTER IS COMING

dünkü kap açıklamasında ts sonraki sezon stad isim hakkından beklediği gelir olarak 15mtl yani 5m euro gelir kalemi yazmış, tribün dergiden gördüğün rakamı bilgi almış gibi gelip konu açmış

Tribün dergiden rakam almadım :) Benim iletişimde olduğum bir gazeteciden aldım ::) Ayrıca stad bu şekilde inşaatı devam ederse "emirates arena" ligin 2.yarısına zor yetişecek gibi görünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: softwareci.com

quote:

dünkü kap açıklamasında ts sonraki sezon stad isim hakkından beklediği gelir olarak 15mtl yani 5m euro gelir kalemi yazmış, tribün dergiden gördüğün rakamı bilgi almış gibi gelip konu açmış

Tribün dergiden rakam almadım :) Benim iletişimde olduğum bir gazeteciden aldım ::) Ayrıca stad bu şekilde inşaatı devam ederse "emirates arena" ligin 2.yarısına zor yetişecek gibi görünüyor.

Senin duyumların niye %90 ı boş

• quote:

Orijinalden alıntı: .Bmw.

quote:

Orijinalden alıntı: softwareci.com

quote:

Senin duyumların niye %90 ı boş

beyazfutbol izleyip konu açıyor bilmiyoruz sanki

• Koskoca forumda bikaç durumum yanlış diye %90 diyorsunuz :) burası açık forum herkes istediğini açar :) boş veya dolu olmak sizi ilgilendirmez.

Ben şuanda kesinleşen bazı durumları söyledim. Tabi ilerleyen günlerde şartlar ve durumlar değişebilir.
    Tıpkı Sadri Şener 'in NDoye kap bildirimi yapması sonra da alınamaması gibi. Böyle düşünürsek kimse konu açmasın.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.