Şimdi Ara

🔴🔵 Trabzonspor 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
861
Cevap
1
Favori
18.915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Trabzonspor başkanının bugün ŞİKE SÜRECİ ile ilgili konuşmasından bir bölüm :

2010-11 sezonuyla ilgili ülkede insanların anlamak istemediği bir şey var. Sportif ceza farklıdır, mahkemelerin verdiği ceza farklıdır. Sert girersiniz maçta rakibin ayağını kırarsınız 3-5 maç ceza alırsınız bu sportif cezadır. Sokakta birinin ayağını kırarsınız belki 3-5 yıl ceza alırsınız. 2010-11yılında sportif suç işlenmiştir. Cezası da FIFA tarafından verilmiştir. Halen merak ediyorlarsa UEFA’!n9n 2017’de yayınladıkları bültene baksınlar. Hala bulamıyorsalar bende var ben kendilerine veririm. Bu konuda Trabzonspor’un tartışacak bir şeyi yoktur. Kesinleşmiş bir şike vardır. Cezası UEFA tarafından verilmiştir, CAS tarafından onaylanmıştır, İsviçre Federal mahkemesi tarafından onaylanmıştır. Bunun ceza kısmını konuşuyorlarsa bu farklı bir şey.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başkan doğru konuşmuş. Türkiye dışında aklandıkları tek yer yok. "Namus Davası" olarak nitelendirdikleri CAS davasını da geri çeken bunlar. Türk adaletinde sergiledikleri hak arama azminin aynısını CASta da sergilesinler de görelim. 🔴🔵 Trabzonspor 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 

• Marek Hamsik'in EURO2020 Polonya maçı performansı: Asist: 1 İsabetli pas: 41 Pas %: 85 Şut pası: 2 RCS topla buluşma: 4 Sahipsiz top kazanma: 6 Kaptan.

Sorsan bitik derler. Twitterda yabancı adamlar hayranlıkla izlediklerini yazmışlar :)

• Trabzonsporumuzun kısa süreli hafıza kaybı yaşayanlara yaptığı hatırlatma:

🔴🔵 Trabzonspor 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]

"Türk Yargıtay'ı tüm kişileri aklasa dahi bu durum verdiğim kararı etkilemeyecektir."

• quote:

Orijinalden alıntı: Mierzejewski

Trabzonsporumuzun kısa süreli hafıza kaybı yaşayanlara yaptığı hatırlatma:

"Türk Yargıtay'ı tüm kişileri aklasa dahi bu durum verdiğim kararı etkilemeyecektir."

CAS davası namusmuzdur deyip sonra davayı geri mi çektiler 🤭🤭🤭

Neden ???

• Valla bilmiyorum hocam. O sezon Şampiyonlar Ligine giden takım Trabzonspor'du. Bu arkadaşlar haksızlığa uğradıklarını söylüyor ama kafasını Türkiye'den dışarı çıkarmıyorlar. Gitsinler biz şike yapmadık, hakkımızı tazminatıyla birlikte geri verin diye dava açsınlar UEFA'ya, FİFA'ya, artık sorumlusu her kimse. 🤭 Yazık hakları yeniyor.

• Trabzonspor, Fode Koita ile 3 yıllık sözleşme imzalandığını borsaya bildirdi.

2021-22: 1 milyon euro

2022-23: 1 milyon 150 bin euro

2023-24: 1.2 milyon euro

Her sezon için 333 bin euro imza parası

şimdi bu hesapta oyuncunun yıllık maaşı 1,4m euro

400 500 bin euro maaşla oynayacak elemana bu nasıl maaş

ne düşünüyorsunuz

• adv11 kullanıcısına yanıt

bonservis olmadığı için, ligde belli bi katkı yapabileceğini kanıtlamış oyuncu için kötü transfer değil. bu arada hamsik e b*k atanlar 1 2 sene sonra takımına çekmeye çalışacak sosa ve novakta olduğu gibi :)

• rotasyonda iyi oyuncu lafımız maaşına

bonservis olmasa bile çok geldi bana

son dönemde oynadı mı koita

hamsiğe fener niye salça olmadı acaba 🔴🔵 Trabzonspor 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adv11 -- 17 Haziran 2021; 22:4:12 >
  • Evet bu para fazla da 400, 500 falan hikaye. Büyük takımlarda 400e oynayan yabancı topçu varsa söyleyin bilelim. Ben 800 falan alır diyordum, çok şaşırdım, şaşırdık. Faydalı olacaktır ama bu maliyeti üzdü bizi. Yine de sonradan girdiği maçlarda görevini yerine getirsin isterse 5 alsın kimse ses çıkarmaz. Bu sezon son 5 dk oyuna atmaya çekindiğimiz Afobe'ye verdik biz bu parayı. Koita sağlıklı kaldığı sürece her takımda iş yapacak tarzda bir oyuncu.

Bu transferi performansıyla birlikte değerlendirmek daha doğru olacak.

• Rakipler bizim oyuncularin maaşlarını hesaplar olmuş ne garip ,😀
    Jimnastik kulübü avcı hocanın tazminatıni bir an önce ödese iyi olur faiz biniyor yoksa 😀
    CAS namus davasını geri alan kulüp daha mesut kaç Doblo ediyor belli değil uyduruktan maaş bildirimine 5 yaşında çocuklar bile inanmadı uyduruktan teyyare selam söyle o yare 😀
    GS ye birşey demiyorum işleri zor ortalık yangın yeri 😀
    Geçen sezon başı Kasımpaşa en iyi oyuncusu thiami CAS mağduru takima BEDAVA verdi GS ye kaleci fatihi bedava verdi neymiş kulüpler arası dayanışma lazımmış bu zor günlerde ama bize gelince devre arası kadro dışı koitayi vermediler yokuşa sürdüler biz de şimdi bedavaya aldık
    Bu açıdan bakinca bana hiç de pahalı gelmiyor özellikle Kasımpaşa maçlarında ayri bir motivasyon bekliyorum kendisinden...

• quote:

Orijinalden alıntı: Onyargisiz

Rakipler bizim oyuncularin maaşlarını hesaplar olmuş ne garip ,😀
    Jimnastik kulübü avcı hocanın tazminatıni bir an önce ödese iyi olur faiz biniyor yoksa 😀
    CAS namus davasını geri alan kulüp daha mesut kaç Doblo ediyor belli değil uyduruktan maaş bildirimine 5 yaşında çocuklar bile inanmadı uyduruktan teyyare selam söyle o yare 😀
    GS ye birşey demiyorum işleri zor ortalık yangın yeri 😀
    Geçen sezon başı Kasımpaşa en iyi oyuncusu thiami CAS mağduru takima BEDAVA verdi GS ye kaleci fatihi bedava verdi neymiş kulüpler arası dayanışma lazımmış bu zor günlerde ama bize gelince devre arası kadro dışı koitayi vermediler yokuşa sürdüler biz de şimdi bedavaya aldık
    Bu açıdan bakinca bana hiç de pahalı gelmiyor özellikle Kasımpaşa maçlarında ayri bir motivasyon bekliyorum kendisinden...

Abdullah Avcı gibi loserler Beşiktaş'ta barınamaz. Tazminatını da verir göndeririz. Burada sorun 1 gram başarısı olmayan Trabzonspor'un rahatça transfer yapabilmesi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aykan19o3

Abdullah Avcı gibi loserler Beşiktaş'ta barınamaz. Tazminatını da verir göndeririz. Burada sorun 1 gram başarısı olmayan Trabzonspor'un rahatça transfer yapabilmesi.

Alıntıları Göster

Hocam siz sezon başı sergeni de loser ilan ettiniz. Sonra transferler uyum sağladı kral ilan ettiniz. Neyse seneye onu da loser ilan ederseniz şaşırmam. 1 gram başarılı olmayan Trabzon derken geçen sene 2 kupa lig 2. Liği şampiyon ligi geliri hariç şampiyona yakın gelir geldi zaten. Sizin takım maliyetiniz 40. 50 milyon euro civarında gezerken bizim 20 milyon euro. Size verilen limit 400 civarı ise zaten takım maliyetiniz bu kadar satmadan transfer yapamıyorsunuz. Bizim 250 civarı limitimiz var 50 civarı transfer yapma hakkımız. Artı bu maliyet ten afobe Baker marlon gibi lerin maliyeti de düşülecek. Şu ana kadar alınan topçular limit dahili. Hatta limit dahili 2 3 futbolcu daha alınabilir. Ayrıca canini ekuban Uğurcan 3 lüsün den biri veya 2 si satılacak. Yani kısacası daha 6.7 civarı transfer yapılacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aykan19o3

Alıntıları Göster

Yanlış anlama bunu eleştiri değil bilgi için yazdım. Bazı futbolcular takıma ve Teknik direktöre uyum sağlıyamayabilir. Sizin Avcı ile yaşadığınız sorun da buydu. Hatta raşit ve abu bu kadar uyum sağlamasaydı aynısını Sergen ede yapıyordunuz. Ne dediğimi anlamak için 3.hafta ile 10. Hafta arası bjk konusunu yeniden okumanızı öneririm. Hatta ekliyeyim son hafta öncesi 3.4 haftada aynısını görürsünüz. Çünkü sizde günlük başarıya göre konuşan çok taraftar var. Aynısı fb için de geçerli gs bir nebze daha objektif gibi

• Anlaşılan o ki şampiyonluk yarışı Fenerbahçe ve ts arasında geçecek

2010/11 deki gibi yine Fenerbahçe şampiyon olacak

• Ooooo buralar senlenmis 😅
    Hamsik gervinho peres koita transferleri 3 büyütülmüş kulüplerde yankilanmis 😅
    Avcı hoca losermis 😅 Sergen de ilk haftalar loser idi 😅
    Parasını veririz demiş vereceksiniz tabi seve seve hemde 😅 del bosge lere az para vermediniz pepeler vidalar iyi para alıyor sizden aliskiniz tabi 😅
    CAS mağduru takım da şampiyonluk 2011 gibi aramızda geçecek gibi ve biz şampiyon oluruz demiş tarlaları yine sürerseniz olabilir bir de radar konusu var gerçi siz radara yakalansaniz bile bu ülkede bu düzen varken yine kupayı alırsınız ama şampiyonlar ligini yine biz gideriz 😅😅😅

• adv11 kullanıcısına yanıt

Bu kadar maaş verilmesi benim zoruma gitti açıkçası. Yabancı sınırının geldiği dönemde bir yabancıya bu kadar yüksek paralar vermek mantıksız.

Yıllık 700K uygun diyordum. 3 yıl için 2.1M yapar. Şu anda 3 yıl için 4.3M civarı yapıyor. Yani 700K vereceğimiz futbolcu için 2.2M bonservis vermiş gibi olduk.

Diyecek bişey yok. Parasının hakkını verir insallah.

Koita'yı bu paralarla aldıysak Ekuban gidici demektir. Hem ileri uca, hem ortasahaya, yeri geldiğinde defansa 90 dakika boyunca yorulmadan yardım eden, 3. bölgede topu iyi saklayabilen bir futbolcuyu yolluyoruz resmen. Bu da üzdü. Daha da kötüsü 3-4M gibi paralara gidecek olması. Keşke arap pazarında sözümüz olsa da 7-8 civarına iteleyebilseydik.

• torkema61 kullanıcısına yanıt

yani ideal olan odur 700 800b eurolar iyidir

Ekuban verilmez hocam 3e 4e fln kadroda tutulması taraftarıyım

Avrupada var sonuçta sizin kadroda dar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adv11 -- 18 Haziran 2021; 19:27:36 >
  • Arkadaşlar Merhaba,

2020/2021 sezonu için tek bir konu yerine bir alt forum açılsa. Her maç için ayrı bir konu olsa. Her transfer için ya da her olay için? Kullanışlı olur mu dersiniz yoksa bu düzende devam mı edelim?

• powerstorm kullanıcısına yanıt

Merhaba, diğer takım forumlarında olabilir de Trabzonspor bölümü için gereksiz olur bence. Geçen sezondan beri her şey bu konuda konuşulmasına rağmen 40 sayfa olmuş ancak. Diğer takımları destekleyen arkadaşların yazdıklarını çıkarsak 30 sayfaya düşer. Başlığı değiştirip bu konudan devam etsek bile fark eden olmaz muhtemelen.

Bu konudan bağımsız özellikle futbol başlıklarında cezalandırmayla ilgili bir değişikliğe gitmeyi düşünüyor musunuz merak ediyorum. Başka takım forumlarına yazılmasın demiyorum ama aynı forumdan aynı sebepten ceza alırken cezalar katlanarak artmalı bence. İki haftada bir gelip aynı şeyleri yazıp ceza alan arkadaşlar var. Caydırıcı olsun biraz.

• 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.