Şimdi Ara

[Trabzonspor 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
281
Cevap
0
Favori
7.800
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

hala şu adama görev veriyorlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Her geçen hafta takım gözüme daha hoş geliyor. Defans oturursa bu ileri hat ile biz her maç gol buluruz gibime geliyor.

Faul olmayan pozisyondan golü yedik ve berabere kaldık. Bundan sonra eğer ilk 3 istiyor isek puan kaybını minimize edip devam etmemiz gerekiyor. Fenerbahçe kaybetti. GS ve BJK'de puan kaybederse bizim için kayıpsız hafta olur.
  • temiz galibiyet.

takımda bu sezon özgüven, bilinç var. ve çok konsantreler.

geçen hafta hakem haksız faulu vermese zirvelerdeydik.
  • Beyler naptık öyle.Ah şu an Trabzon'da olacaktım,bu maçı tribünden izleyemedim ya içimde ukte kaldı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Böyle oynamaya devam edersek ilk 3 hiç zor değil.

Ankaragücü'nü çözemeyip bu maçta kazanmak enteresan oldu. Bu da bana takımın maç seçiyor olduğunu düşündürdü. Umarım her maça bu ciddiyet ve takım oyunu ile çıkarız.
  • Yehuuuuu !!!!
  • Galatasaraya karsi fener be bizim takim ne zaman kotu gitse ve sknti olsa yeniyoruz nefes aliyoruz..insallah boyle oynarz her mac ve su ondeyken hemen geri yaslanma isinden de vazgecsek iyi olur

• quote:

Orijinalden alıntı: sametbaggio

Galatasaraya karsi fener be bizim takim ne zaman kotu gitse ve sknti olsa yeniyoruz nefes aliyoruz..insallah boyle oynarz her mac ve su ondeyken hemen geri yaslanma isinden de vazgecsek iyi olur
    Evet bu maç öyle olmadı işte. İnşallah böyle devam ederler. Zaten futbol goldür. Hep gol için oynayacaksın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tsfirtina

Evet bu maç öyle olmadı işte. İnşallah böyle devam ederler. Zaten futbol goldür. Hep gol için oynayacaksın.

Alıntıları Göster
    Bu maç öyle oldu demeniz yanlış çünkü Galatasaray takım olarak 2. yarıya "gol yememek" için çıktı.

Kendi evimizde zaten geriye yaslanmıyoruz lakin deplasmanda bu sıkıntıyı aşacak mıyız göreceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nk061

Bu maç öyle oldu demeniz yanlış çünkü Galatasaray takım olarak 2. yarıya "gol yememek" için çıktı.

Kendi evimizde zaten geriye yaslanmıyoruz lakin deplasmanda bu sıkıntıyı aşacak mıyız göreceğiz.

Alıntıları Göster
    Öyle oldu demedim zaten öyle olmadı dedim. Yaslanmadık yani ve hatta 4 ü bulduk diyorum. Futbol budur.

• quote:

Orijinalden alıntı: nk061

Böyle oynamaya devam edersek ilk 3 hiç zor değil.

Ankaragücü'nü çözemeyip bu maçta kazanmak enteresan oldu. Bu da bana takımın maç seçiyor olduğunu düşündürdü. Umarım her maça bu ciddiyet ve takım oyunu ile çıkarız.
    İç sahada bir önceki maçta da özellikle ilk yarı acayip oynadınız. İyi gözüküyorsunuz bu sene

• Trabzonspor'un sonsuz döngüsü:

- Yaz aylarında 15 transfer
    - Bu sene şampiyonuz
    - Lige kötü başla
    - Gs'yi yen
    - Ligde form yakala
    - Kupayı iste
    - Uefa'ya şikayet
    - Uefa'dan ret
    - Fifa'ya şikayet
    - Fifa'dan ret
    - Tff'ye yürüyüş
    - Jaja, Yattara ve Onur klibi

Yendiniz tebrik ediyorum
  • Oliver Wood kullanıcısına yanıt
    o öyle değil

-transferler yap
    -lige iyi başla
    -gs yi yen
    -gs tarafından hakaretlere uğra
    -ertesi haftalar hakem hatalarıyla ligde geride kal
    -gs yi yine yen
    -gs tarafından hakaretlere uğra
    -kapanış.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Raistlin_Majere_

İç sahada bir önceki maçta da özellikle ilk yarı acayip oynadınız. İyi gözüküyorsunuz bu sene

Alıntıları Göster
    Hayırlısı bakalım
  • İç sahada kolay kolay maç vermeyiz bu sene,inşallah şu şanssızlığımızı kırıp Fb ve Bjk'yi içeride yeneceğiz.Ankaragücü maçında çok iyi olmasakta bariz iki puanımız çalındı.Ne desem bilemiyorum artık alıştım.Majid geçen hafta bir değişik oynamıştı,sanırım alışamamıştı daha,Gs maçında iyiydi.Şaka maka 2011'den sonra yıpranma ve kötü yönetim yüzünden bir türlü gün yüzü göremedik ama bu sene bende umutluyum takımdan.Kaliteli oyuncularımız var;Yusuf ve Abdülkadir gömülü orta saha oynayınca coşuyor takım.Tabi bunda Sosa'nın etkisi de çok büyük.7 sene sonra bir şampiyonluk daha gelir inşallah,başarılar karadeniz kaplanıma.
  • Böyle gidersek şampiyonuz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hafta alanya yeneriz insanlah

• quote:

Orijinalden alıntı: FerrarisiniSatanAdam3

Hafta alanya yeneriz insanlah
    Sen yazma bir daha hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nk061 -- 19 Eylül 2018; 21:15:34 >
  • nk061 kullanıcısına yanıt
    Aynen ya ama merak etme yenilirsekte trabzonspor luyum

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.