Şimdi Ara

Trabzona 4 maç ceza

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ceza çok olmuş.
    1 maç sadece kale arkası kapama verilmeliydi. ne oldu ki maçta sanki.
    ayrıca federasyon 750 bin tl keseceğine ödül olarak 1.500 bin tl ödül vermeliydi.
    bundan sonra da Ts tribünlerine taraftarlar üst araması yapılmadan alınmalıdır.
    hakemi döven arkadaşımızın da heykelini Stadın girişine yapsınlar. yada sokak ismine versinler. haketi çünkü.
  • yazık yeni statta seyircisiz oynanması maçların rezalet! Futbolun yüz karası Demirören! sadece kale arkasındakilere giriş yasağı verilmesi lazımdı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

yazık yeni statta seyircisiz oynanması maçların rezalet! Futbolun yüz karası Demirören! sadece kale arkasındakilere giriş yasağı verilmesi lazımdı.

Bi arkadaşım İstanbul'dan maça gitti bana gösterdiği videoları görsen sende en az 10 maç derdin kendisi maratonda oturdu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ha 4 ha 14.Ts nin futbol izleyen seyircisi mi var sanki bizim maçlar hariç stadın çeyreği dolmuyor.4 Fenerbahçe maçı seyircisiz olacak şekilde olsaydı belki gerçek bir ceza olabilirdi tabi açıkçası bu da bizim pek işimize gelmezdi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: K U N

Ha 4 ha 14.Ts nin futbol izleyen seyircisi mi var sanki bizim maçlar hariç stadın çeyreği dolmuyor.4 Fenerbahçe maçı seyircisiz olacak şekilde olsaydı belki gerçek bir ceza olabilirdi tabi açıkçası bu da bizim pek işimize gelmezdi.

mantıklı olurdu o şekilde.

ayrıca avni akerin dolmamasının sebebi, kale arkaları ve maratonun üstünün açık olması. stad denize de yakın olduğu için çok soğuk oluyor. maç bileti 3 lira olsa bile sırf bu yüzden gitmiyor insanlar. ben her gittiğimde hasta oldum, o kadar kalın giyinmeme rağmen.

yeni stadyum daha dolu olacaktır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.