Şimdi Ara

TR Second Age

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ya İmvoid sesimi duyuyorsan, aç şu serverı be. Tamam sonuna kadar haklısın, o akdar geyik yaptık eski serverların tadını istiyoruz dedik, RP istiyoruz dedik. Açtın oynayamadık. Biz ettik sen etme. Açık tutmak çok koymuyorsa o serveri açık tut be gözünü seviim. Arada girip oynasak yeter.

• Yananı allah görürde, owner görürmü zannetmiyorum. Sanırım o sunucuda kapandı, tamamen.
  • açılıcak biraz sabredin playertr.com sponsor oldu servera yakında açılıcaktır.
  • Bu sefer iyi organize olalım, güzel bir guild oalcak kadar adam toplayalım şurda da öyle başlayalım.
  • Player sıkıntısı olmassa kesin oynarım.
  • Bana çok player gerekmiyor, 5 10 kişi olsa PvM, dungeoun yapacak kadar beni idare eder. Düello yapmak yeterince PvP zevki veriyor zaten. Yanlız dediğim gibi bu sefer kıymetini bilelim bence. Gerçekten kaliteli bir serverdı. Hatta bu sefer GMlerden az oyuncu olsa bile moral bozmamalarını ve açık tutmalarını diliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkachin

Bana çok player gerekmiyor, 5 10 kişi olsa PvM, dungeoun yapacak kadar beni idare eder. Düello yapmak yeterince PvP zevki veriyor zaten. Yanlız dediğim gibi bu sefer kıymetini bilelim bence. Gerçekten kaliteli bir serverdı. Hatta bu sefer GMlerden az oyuncu olsa bile moral bozmamalarını ve açık tutmalarını diliyorum.

Bende oynamıştım orada.10 kişi bile görememiştim aynı anda.3-4 kişi olsada yeter bence.Kasarken sohbet felan etmek zevkli oluyor.
  • Bende orda oynarken moongatenin yukarısında skill kasma yeri vardı.Yer dediğim bir ark ev almış orda kasıyorduk:D. Adım İmaIrmaydı sanırım.Xantierinde İmaNewbie di.Eğlenceliydi.Fakat tek sinir bozucu yanı imvoidin moongatede sorun oldugunu kabul etmemsiydi.:D arkadaş sırf jehloma gitmek için 1 saat beklenirmi moongatede aylar ayrılsın diye:D
  • Evet o sistem UO Second Age yabancı serverında bile öyle değil, ölümdü moongate sistemi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkachin

Evet o sistem UO Second Age yabancı serverında bile öyle değil, ölümdü moongate sistemi :)

Epey oynadım ama asla çözemedim o sistemi doğru düzgünde anlatmamışlardı ki
  • aslında mantık fellucca ismi verilen iki ay sayesinde dünya üzerinde seyehat yapılırdı.Eğer o iki ay üstü üste gelince moongateler çalışmaz.Bazense farklı aylar üst üste gelince bazı bölgeler çalışmazdı.Onları sextans ile öğrenebiliyordun.Üst üstemi değilmi diye.Mantığı bu.

Ben oynarken serverda 30 kişi oynuyordu.Fakat multide olabilir.Herşey olur :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.