Şimdi Ara

Enslaved Odyssey to the West Premium Edition %100 Türkçe yama

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
3
Favori
5.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Enslaved Odyssey to the West Premium Edition %100 Türkçe yama

Her ne kadar pek fazla bilinmeyen bir oyun olsa da gerek grafikleriyle gerek Unreal Engine 3,Namco Bandai Games ve Ninja Theory gibi 3 dev oyun firmasının birleştiği bir yapım olmasıyla gerek oynayış ve tabi ki hikayesiyle bizi etkileyen bir oyun var karşımızda. Aksiyon rpg tarzında karakter gelişimine dayalı bu oyunda kendi komuta ettiğimiz bir karakter ve aynı zamanda sürekli olarak beraber hareket ettiğimiz ve kısmi taktiksel komutlar verebildiğimiz hackerlık özellikleri bulunan bir karakter var. Oyun 2010 yılında piyasaya xbox ve playstation 3 olarak çıkmıştır ancak 2013 yılında pc alanına uygun hale getirilmiş ve yayınlanmıştır. Oyun konusunu Journey to the West adlı romandan esinlenilmiş.

Bu oyunun çevirisi kapanan Türkçe-Oyun sitesi tarafından yapılmıştır.
    Oyuna DLC dahil değildi fakat PS3 için çevrilen DLC'yi de sisteme entegre ettim.

DURUMU
    Menü ve Arayüz: %100
    Diyaloglar: %100
    Senaryo: %100
    Sinematikler: %100
    DLC: %100

ÇEVİRMENLER:
    Ana Oyun: Murat Keser
    DLC: MONEMU

OYUN HAKKINDA:

Oyun, günümüzden 150 yıl sonrasındaki bir gelecekte geçiyor. Monkey isimli bir karakteri kontrol ettiğimiz macerada, bir de bayan yol arkadaşımız var. Monkey, hücreden çıktığı gibi gemiden kaçmak için harekete geçiyor. Tabii ki bu bayan arkadaş da Monkey’nin dikkatini çekiyor, ama onun tehlikeli olduğu düşüncesine kapılan Trip isimli bu karakter, bir süre Monkey’den uzak durmayı seçiyor. Hatta bazı ölümcül noktalarda kurtarma imkânı olduğu halde bile Monkey’i ölümle burun buruna bırakıyor. Bu da bize karakterimizi test etme fırsatını sunuyor. Oyun veya film olsun, ilk izlenim her zaman önemlidir ya, işte Enslaved bunu olumlu yönde kullanmayı başarıyor. Adamımızın yakın dövüş tekniklerindeki yetenekleri ve akrobatik hareketleri, oyun boyunca akıcı bir maceranın yaşanacağını işaret ediyor bize.

Oyun New York ve çevresinde geçiyor. Zaman zaman taktiksel zekanızı kullanacağınız zamanda zamanda tuzaklar kurabileceğiniz bir oyun..
    Oyundaki kamera açıları çok doğru kurgulanmış ve dövüş bitimi slow motionlar harika. Bunun yani sıra tehlikeli ve sürprizlerle dolu bir yolculuk sizleri bekliyor..
    Oyun birbirini hiç tanımayan insanların ortak mücadelesini içeriyor zaman zaman şaşırtacak kimi zamanda güldürecek ve zaman zamanda hayretler içerisinde kalacaksınız.
    Kullandığımız karakterin ismi Monkey neden ismi böyle tuhaf diyecek olursanız karakteri kullandıkça nedenini daha iyi anlayacaksınız.
    Kullandığımız karakter biraz tanıdık birine benziyor.. Tekken 6 da Paul vardi oynayanlar bilir ben ona benzettim yüz mimikleri özellikle sinematiklerdeki tavırlarını gördüğünüzde eminim sizde beğeneceksiniz.
    Toparlayacak olursak uzun soluklu bir yolculuk,macera,aksiyon,yer yer duygusallık ve Amerikan mizahıyla harmanlanmış müthiş bir oyun sizleri bekliyor..
    Onu çok bekletmeyin..Çok şey kaçırmış olursunuz.

VİDEO

https://www.youtube.com/watch?v=o_130_DAkig

KURULUM

İndirdiğiniz dosyayı oyunun kurulu olduğu dizine gidip \MonkeyGame\Localization\INT dizinine çıkartınız, değiştirilsin mi uyarısına evet deyiniz.
    Yamayı beğenmezseniz Orjinal dosyalar ile tekrardan orjinal sürüme dönebilirsiniz.

İNDİR

Türkçe Yama:http://www.mediafire.com/file/9g5jd1xtfpvy83k/T%25C3%25BCrk%25C3%25A7e_Yama.zip/file
    Orjinal Yama:http://www.mediafire.com/file/gvwc19ut2239v4c/Orjinal_Yama.zip/file

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okazaki -- 27 Haziran 2016; 2:51:16 >

• Çok güzel bir oyun. Oynamayana tavsiye ederim.
    Spoiler gibi olmasın da sonuncu bölümü insanı şaşırtıp bir daha düşünmeye sevk ediyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ddsmurat

Çok güzel bir oyun. Oynamayana tavsiye ederim.
    Spoiler gibi olmasın da sonuncu bölümü insanı şaşırtıp bir daha düşünmeye sevk ediyor

Oynamadıysan DLC'yi de oyna bence.
    Ekstralar Domuzcuk, Mükemmel 10 menüsünden ulaşabilirsiniz.
  • okazaki kullanıcısına yanıt
    Oynamamıştım. DLC kaç saat sürüyor peki

• quote:

Orijinalden alıntı: ddsmurat

Oynamamıştım. DLC kaç saat sürüyor peki

3 - 4 saat kadar sürüyor. DLC'de ana oyunda kumanda edemediğimiz Pigsy'i kontrol ediyoruz.

Bu siteden kaç saat sürdüğü gözüküyor.
    https://howlongtobeat.com/game.php?id=3127
  • Konu için teşekkür ederim.Emeği geçenlerin eline sağlık.
  • Oyunu biraz araştırdım güzel bir oyuna benziyor emeği geçenlerin ellerine sağlık.
  • Oyun Ninja Theory yapımı. NT bence bu oyunda da güzel iş çıkardı.

https://howlongtobeat.com/game.php?id=3126

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okazaki -- 1 Mayıs 2017; 9:37:2 >
  • Dostum çevirinin kalitesini kontrol ettin mi? PS3 sitelerinin çevirileri bayağı kalitesiz oluyor çünkü.
  • MonacoDoom kullanıcısına yanıt
    Ben oyunu daha oynamadım bilmiyorum.
  • ENSLAVED DLC sini MONEMU isimli arkadaşım çevirmişti

GOD OF WAR 3 'ü PS3 te çevirip çıkarmıştı.
    GOD OF WAR CHAINS OF OLYMPUS ve GHOST OF SPARTA'yı çevirip çıkardı
    Adam ingiltere de yaşıyor.ingilizceyi bilmiyor.çevirisi kötüdür.

DH de MURAT KESERin açtıgı konu bile var.Sormak gerek neden açtın konusunu diye

CACIĞIN ÜLKEDE NEDEN EN KOLAY YAPILDIGI GENE BELLİ OLDU,ORTALIK HIYARDAN GEÇİLMİYOR
  • Ana oyunu oynamıştımda ondan soruyorum bende, kullanılmaya değer mi yani.
  • Bu yamayı hazırlayan sitenin kapandığından ve dlc eksik olduğundan oyun ve dlc'yi birleştirip oynamak isteyenler için paylaştım.

• okazaki kullanıcısına yanıt
    biliyorum dostum..iyi yapmışın.sözüm sana değil
  • Yama için teşekkürler. Oyunu 3 saate yakın oynadım beğendiğimi söyleyebilirim. HackNSlash sevenler deneyebilir.
  • Sayenizde oyunu türkçe olarak büyük bir keyifle oynadım.Konu için teşekkür ederim.Emeği geçenlerin eline sağlık.
  • Türkçe yamayı hak eden güzel oyunlardan biri.
  • Çeviren arkadaşların ellerine sağlık. Az önce bitirdim ve harika bir oyundu. Devamının gelmemesi üzücü. Tekrardan teşekkürler.
  • Çeviri kalitesi çok kötü. İngilizceyi az buçuk anlayan arkadaşların kullanmasını önermem. -mi ekleri birleşik, dahi anlamında kullanılan -de ekleri birleşik. Hele ki holy shit'in kutsal bok diye çevrildiğini görünce direk yamayı sildim.
  • Değeri bilinmeyen bu harika oyunu bir de türkçe oynayalım, emeği geçen herkesin eline sağlık.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.