Şimdi Ara

Tr Plat çok sıkıcı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
719
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi playerlarla oynarim diye plat oldum maçlar çok sıkıcı olmaya başladi, genelde 25.dkda oyun bitiyo, inhib veren takim direk surrender çekiyo zaten. Diamondda maclar farkli mi, ona gore cikmaya calisicam. (plat4üm şuan nick: Pandawill)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• platta maç kazanmak şans işi ya. bizde oyunlar 20.dkyı bile görmüyor.
  • lol
  • Plattan cikilmiyor malesef

• diamond daha beter. dk 20'de baron verirseniz hemen gg wp yazılır surr verilir.(temsili)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ata341

diamond daha beter. dk 20'de baron verirseniz hemen gg wp yazılır surr verilir.(temsili)

dk 20de baron vercek kadar kötüysenız zaten sur verin (temsili)
  • Plat1'in Diamond elom var sürekli soloq da diamond geliyor emin ol %60ı boost oyun bilgileri çok zayıf.
  • kötünün iyisi.
    tr de oynuyorsan en azından dia 2 olacan.
  • eloboost hocam hepsi.Plat a çıkma hayallerim vardı ama daha oda arkadaşım yanıda eloboostta iyi para var arkadaş 300 lira kazanmış haftada deyince var geçtim.Gold bana yeter.
  • iyi playerlerle oynarım diye plat oldum = boost.

• OK

• Benim de trdeki hesap orta platlarla oynuyor sürekli.Maçlar 20 dk anca sürüyor.Kazansak da kaybetsek de böyle
  • leesin-riven duo geldi oyunuma oyun başında beyler riveni boostluyoruz kazanalım yazdılar. riven rengarı ilah etmiş zaten. İşte midde geziyorduk sonra bi baktık adc yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emple -- 31 Mayıs 2014; 10:22:55 >
  • Weste gecsem nasil olur sizce

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.