Şimdi Ara

TRNİN EN BÜYÜK ASUS MODEM REHBERİ | N16, AC750, AC51, AC55U, AC68U, AC88U[ANA KONU] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10.338
Cevap
205
Favori
522.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kesin bir bilgi olmamasına rağmen DSL-N14U'ya EWAN,Dual-WAN ve 3G/4G özelliklerinin eklenmesi planlanıyormuş yeni gelecek firmware'lerle, donanimsal olarak desteği varmış iş sadece uygun firmwarede..
  • Modemi kurmak istediğimde PC ile modem arasındaki kablo bağlantısını göremedim diyor. Modemde taktığım slotun ışığı bir yanıp bir sönüyor, hiç sabit yanmıyor. Niye böyle arkadaşlar? Kuramadım gitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fthzgr

Modemi kurmak istediğimde PC ile modem arasındaki kablo bağlantısını göremedim diyor. Modemde taktığım slotun ışığı bir yanıp bir sönüyor, hiç sabit yanmıyor. Niye böyle arkadaşlar? Kuramadım gitti.

Pc ye manuel ip verin 192.168.1.100 gibi dns ler otomatik olsun ipv4 kisminda
    Normalde kabloyu takinca otomatik gormesi gerek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fthzgr

Modemi kurmak istediğimde PC ile modem arasındaki kablo bağlantısını göremedim diyor. Modemde taktığım slotun ışığı bir yanıp bir sönüyor, hiç sabit yanmıyor. Niye böyle arkadaşlar? Kuramadım gitti.

taktığınız slotun ışığının yanmaması normal. kablosuz olarak modemin kurulumunu yapabilirsiniz ASUS adlı ağa bağlanın ve kurulumunu yapın daha sonra denersiniz eğer kablo ile yine çalışmıyorsa arızalı falan da olabilir tabi
  • quote:

Orijinalden alıntı: hey

kesin bir bilgi olmamasına rağmen DSL-N14U'ya EWAN,Dual-WAN ve 3G/4G özelliklerinin eklenmesi planlanıyormuş yeni gelecek firmware'lerle, donanimsal olarak desteği varmış iş sadece uygun firmwarede..

vaay baya değerlenir bu gelirse.
  • ürün bugün elime ulaştı, usb özellikleri güzel fakat vpn olayının serverı varken interneti vpn üzerinden yönlendirme yapılamaması büyük hayal kırıklığı oldu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: fgsonline

ürün bugün elime ulaştı, usb özellikleri güzel fakat vpn olayının serverı varken interneti vpn üzerinden yönlendirme yapılamaması büyük hayal kırıklığı oldu..

Cihaz daha yeni cikacak firmwareler beklenmeli bence

• Benim modem gelmiş bugün.az önce actim kutuyu.ya arkadaş geri iade urun tekrar satilir anlarim ama en azindan tekrar alan kişi bunu anlamasin.kutunun içi darma daginik .adaptorun kablosu sarilmamis bile öylece daginik birakilmis ve uzerine yapismis birşey var sanki seker gibi çizik içinde.yine modemin kendi poseti yirtilmis üzerinde çizikler var ayrıca toz.hemen iade formu doldurdum.ben anlamıyorum bunu benden önce alan kişi sadece deneyerek mi bu hale getirdi.hadi o kişi özen göstermedi nasil oluyorda tekrar paketleyen bunu göz ardi ediyor.kutunun üstüne çek streci gitsin.benim modem isi yilan hikayesine dondu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi motomurat -- 24 Mayıs 2014; 1:25:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: motomurat

Benim modem gelmiş bugün.az önce actim kutuyu.ya arkadaş geri iade urun tekrar satilir anlarim ama en azindan tekrar alan kişi bunu anlamasin.kutunun içi darma daginik .adaptorun kablosu sarilmamis bile öylece daginik birakilmis ve uzerine yapismis birşey var sanki seker gibi çizik içinde.yine modemin kendi poseti yirtilmis üzerinde çizikler var ayrıca toz.hemen iade formu doldurdum.ben anlamıyorum bunu benden önce alan kişi sadece deneyerek mi bu hale getirdi.hadi o kişi özen göstermedi nasil oluyorda tekrar paketleyen bunu göz ardi ediyor.kutunun üstüne çek streci gitsin.benim modem isi yilan hikayesine dondu.

çok kötü olmuş hocam adınıza üzüldüm.

bu olaylar anca bizim türkiyede oluyor avrupada böyle birşey olursa ortalığı ayağa kaldırıyor kullanıcıla haklarınıda rahat rahat arayabiliyor ki olmuyor zaten böyle şeyler direk yenisini yolluyorlar ama tr' de maalesef insanları uyutma yoluna gidiyor teknoloji firmaları nasıl olsa bunlar anlamaz vs...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 24 Mayıs 2014; 1:30:56 >

• Gerçekten kabul edilir gibi değil.zaten hemen iade formunu doldurdum bakalim ne olacak.

• quote:

Gerçekten kabul edilir gibi değil.zaten hemen iade formunu doldurdum bakalim ne olacak.

hocam siz bu ürünü nereden aldınız ki ?
  • Hepsi burada dan hocam.

• quote:

Hepsi burada dan hocam.

valla böyle şeyleri hb den hayatta almam. kutuya bakıp görüp alırım bandrolüne bakarım yoksa hayatta almam.
  • Merhabalar, dün modemi resledikten sonra internete giremedim birdaha ne yapsam ne etsem gelmiyor internet. Modemde bütün ışıklar yansa bu seferde kullanıcı adı/hatası diyor. Modem kurulumunu win8 için yapmıştım format atııktan sonra(win7 64bit) kurulum yapmadım. Dvd okuyucu bilgisayarda yok cd siz nasıl kurulum yapabiliriz bir bilgisi olan varmı

• quote:

Orijinalden alıntı: xATSIZx

Merhabalar, dün modemi resledikten sonra internete giremedim birdaha ne yapsam ne etsem gelmiyor internet. Modemde bütün ışıklar yansa bu seferde kullanıcı adı/hatası diyor. Modem kurulumunu win8 için yapmıştım format atııktan sonra(win7 64bit) kurulum yapmadım. Dvd okuyucu bilgisayarda yok cd siz nasıl kurulum yapabiliriz bir bilgisi olan varmı

Tarayici ustunde yonetebilirsiniz cd ye gerekmez

• Hocam sıkıntı orada işte . 192.168.1.1 yazıyorum kullanıcı adı ve parola gelmiyor arada 5dk sonra geliyor admin/admin yazıyorum bu defada modem arayüzüne girmesi 5dk sürüyor ama yine tam anlamıyla girmiyor

• quote:

Hocam sıkıntı orada işte . 192.168.1.1 yazıyorum kullanıcı adı ve parola gelmiyor arada 5dk sonra geliyor admin/admin yazıyorum bu defada modem arayüzüne girmesi 5dk sürüyor ama yine tam anlamıyla girmiyor

Pc ye manuel ip verip cerezleri temizleyin ve farkli bir tarayici deneyin

• quote:

Hocam sıkıntı orada işte . 192.168.1.1 yazıyorum kullanıcı adı ve parola gelmiyor arada 5dk sonra geliyor admin/admin yazıyorum bu defada modem arayüzüne girmesi 5dk sürüyor ama yine tam anlamıyla girmiyor

arkadasındaki ufak reset tuşuna 20 saniye basılı tut ince birşeyle sıfırlanınca tekrar kurulum yap
  • merhaba arkadaşlar bu modemi router olarak kullanıcam kurulum hakkında bilgisi olan varmı şuan zyxel 3312 kullanıyorum üst kata bunu kurucam. nasıl yaparım?
  • quote:

Hepsi burada dan hocam.

bende hepsi buradadan aldım ama sorun yaşamadım.umarım bian önce istediginiz şekilde sonuçlanır bu durum.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.