Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (9690. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.230
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 96889689969096919692
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mühendis Murat burda hiç ingilizcesi bile olmayan, amazon'dan alışveriş yapma fikri aklına gelmesini bırak, yurtdışından ürün getirtmeyi rüyasında bile göremeyecek yurdum kekolarına bütün işlemleri öğretti ve ortaya çıkan sonuç bu oldu.

Bu konuda kendisini suçluyorum, zira ben 10 senedir zaten yapıyordum alışverişimi amazon'dan. Önce 150'den 75'e düştü, şimdi de bu. Vatan'a millete hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stardust© -- 22 Aralık 2016; 16:16:31 >
  • G900 ler kesin vergiye takılacak geri iade mi ediyoruz topluca ???
  • Şu an Amazon'da hoşuma giden 30-75 euro arası ne varsa alıyorum. Bu son şans arkadaşlar. Vergi ödememiz gerekirse de öderiz artık ürünler geldiğinde, hiç yoktan şu an ödememe ihtimalimiz var.
  • Yafoo Y kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten tepki gösterdikten sonra düşürecekler demiyorum ama biz "bir şey değişmez" dedikçe bunlar tepemize çıkmaya devam edecekler ve bunun daha fazlası gelecek emin olun.

Öyle uyduruk bir siteye girip klavye başında iki üç cümle yazarak olacak iş değil bunlar,

GEREKTİĞİ ŞEKİLDE tepkimizi gösterirsek En azından bir sonraki sefere böyle bir şey yaparken iki kez düşünürler.
  • Yurt dışından kaliteli ve uygun fiyatlı ürün almamız büyük firmaların canını epey sıkmış anlaşılan.....belki cari açığı kapatmayı düşünüyorlardır bu uygulamayla...100 euro ve üzeri mallari yurt dışından almaya devam bunlara inat....
  • f@ithline kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle haklısınız hocam, Al-satçıların bu olayda rolü çok büyük.
    Herkes kendi ihtiyacını alıp kenara çekilseydi belki de bu kadar olmazdı, yazıklar olsun.
  • Geçmiş olsun arkadaşlar bu ülkede yaşamak artık daha da rezilleşti.

Daha önceden verdiğim ama henüz kargolanmamış bir ürünüm var, ödemeyi de aldı Amazon. Ek para istemezler değil mi?
  • BİMER de bi işe yaramıyor ki

bugüne kadarki 5 şikayetim döndü dolaştı yine aynı birime geldi ve şikayet ettiğim ilgili birim savsaklama

geçiştirme bir mesajla şikayetlmi kapattı

Cumhurbaşkanlığına da yazsan nafile ona bakarsanız.

ama bir yerlerden de tepki göstermek lazım. en azıdan koyun gibi susup oturmayalım. duvarları yıkamasakda

denemekten vazgeçmemeliyiz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • K E N kullanıcısına yanıt
    Ne içiyorsun sen ben de alayım :) Ya da ironi mi bilemedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arda*

quote:

Orijinalden alıntı: Temet Nosce

Acilen bir kamuoyu oluşturulması gerekiyor, böyle saçma bir karar olamaz. 2011'de 150€ > 75€ çekmişlerdi. Şimdi de 30€ gibi komik bir rakama çektiler. Tüm konudaki üyeler acil bir şekilde change.org veya türevi sitelerde birleşmesi gerekiyor.

change.org mu
    change.org'u kim takar sence? Sokağa çıkmak desen anlarım.

OHAL'deyiz şuan bilmem farkında mısın. Öyle elini kolunu sallaya sallaya sokağa çıkamazsın, izin istesen bile izin çıkacağını sanmıyorum. Ki ülkedeki en büyük sorunlardan biri olan AKK olayında bile 1 kişi sokağa çıkmadı.

• Dr. Perry Cox kullanıcısına yanıt
    Orasıda doğru yılbaşına yakın sipariş versem en erken 7-8 inde girecektir , gene tokatladılar desene

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • amazon.de aldığım 1490 euro ürün için bugün vekaletname maili geldi formu doldurup gönderdikten sonra bir mail daha geldi acaba bu noter ile ilgili olan mail mi doldurmam gerekiyor mu ?

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]
  • mevcut siparişlere bir şey olmaz olursa amazon karşılar zaten ücreti
  • Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, yurtdışından gümrüksüz getirilen ürünlerde muafiyet oranının 30 euroya düşürüldüğünü açıkladı. Daha önce bu sınır 75 euroydu.

http://www.ntv.com.tr/ekonomi/yurtdisindan-vergisiz-siparislerin-limiti-dusuruldu,WHE-N22vxkO7ovhzjgeaPQ
  • quote:

Orijinalden alıntı: şopcu

https://www.amazon.de/gp/product/B00X9CN9IQ/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF

ne düşünüyorsunuz acaba alınır mı ?

Taban rengi pek kış ayı yağmuruna çamuruna uygun değil gibi duruyor ama model olarak gayet iyi.

• doktorum60 kullanıcısına yanıt
    14€ için iptal edilir mi
  • Bunların yüzünden 12 gün cezadan yeni çıktım zaten,yeter lan yeter ülkede çomarlarınıza 50000 lira para dağıtıyorsunuz,ne olduğu belli olmayan suriyelilere pttlerden çekler dağıtıyorsunuz bizim şurada ki 3 kuruşluk paramıza mı göz diktiniz,bu milleti miktiğiniz yeter artık o çomar esnaflarınız hepsinin köküne kibrit suyu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jack Rabbit Slims

Geçmiş olsun arkadaşlar bu ülkede yaşamak artık daha da rezilleşti.

Daha önceden verdiğim ama henüz kargolanmamış bir ürünüm var, ödemeyi de aldı Amazon. Ek para istemezler değil mi?

Sanmıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • congenial_boy C kullanıcısına yanıt
    İndirim olmadan almak, vergi ödeyerek indirimle almakla aynı şey gibi hocam ama. Hatta daha bile ucuza gelebilir.
  • vatan bilgisayar da suan kutlama var beyler.sampanya patlatiyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 96889689969096919692
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.