Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (9373. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.312
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 93719372937393749375
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Her satış ilanını şikayet etmeyi marifet saymayın arkadaşlar. Ben de mesela dün buraya ayakkabı ilanını yazdım 1 saat içinde 10 dan fazla mesaj geldi çünkü biliyorum ki o ayakkabıyı kampanya dönemi almak isteyip de kaçıran çok kişi vardı alamadı, benim ayağıma uymadı ne yapabilirdim gider ptt kargo ile amazona geri gönderirdim bir kaybım olmazdı. Ama aldığım fiyata 1 tl bile kâr koymadan burada fırsatı kaçıran bir arkadaşa gönderdim yani o da amazonun fırsatından yararlanmış oldu. 10 a alıp sonra bu sayfada ikinci el ilanı verir gibi 50 den satmak isteyenleri şikayet edin ona lafım yok, aradaki farkı lütfen ayırt edin. Saygılar
  • bence değil. 3gb modeli bu. siz bilirsiniz.

239 dolara rx480 geliyordu, bence o iyi fiyattı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1tan

quote:

Orijinalden alıntı: sadmert0172

quote:

Orijinalden alıntı: 1tan

Sanirim rx 480 daha iyi bi kart. İnternetten karsilastirmalarina bakabilirsin. Youtubeden oyun karsilastirmalarina bak. Şimdiden hayirli olsun

Turkiyede asus strix10660 kartlar 1500-1700 tl civarında amazondan alinca 500 tl uyguna geliyor ama asus rx 480 8gb turkiyedekiyle arasinda 200 tl fark var aklımı kurcalayan bu aslında

Hocam fiyata takilma. Ati ekran kartlari herzaman daha uygun oluyor fiyat olarak. Sen verecegin paraya alabilecegin en ust performansi hangi karttan alirsin ona bak ;) iki kartin kiyaslamasına bak ayni performans araligindaysa nvdia gtx1060 almani tavsiye ederim. 2. El satışında daha kolay olur. Rx480 daha iyiyse onu al. Bildiğim kadarıyla rx480 daha üst duzey bi kart. YouTube incele kiyaslama forumlar biraz araştır. Uzun sure kullanacagin ekran karti alacaksın sonucta. Aon olarakta elindeki psu ya gore seç bide ekstra masraf çıkmasın. Gtx1060 daha az güç tüketiyordur buyuk ihtimal.

Eyvallah hocam psuda sıkıntı yok 750w.Rx 480lerin indirime girmesini bekleyeyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: sahinkurtt

Amazon.com dan 20dolara almistim. Guzel kulaklik ama oyle efsane de degil. 30euro asla vermezdim herhalde

Hocam zaten bu ürünlerle birlikte aldım üçü de ihtiyacım olan ürünlerdi indirimle beraber 35 Euro tuttu hepsi. Death metal dinliyorum genelde mutsuz etmez umarım.
    TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

• vollkan59 kullanıcısına yanıt
    Amazon kapsül gönderimi açsa muhteşem olurdu
  • jokerbow kullanıcısına yanıt
    chat kismindan hemen konusun olmadi urunu hizli kargo ile yeniden gondersinler gelen diger ikinci urun olursa onu da ucretsiz kargo ile siz iade edersiniz onlara. ya da kalsin siz de de diyebilirler :)))
  • https://www.amazon.de/gp/aw/d/B01AYDIYN2/ref=oh_aui_i_sh_pre_o0_img?ie=UTF8&psc=1

Puma Ferrari Kapşonlu mont daha önce indi ise de sık giden bedenleri güzel indirimdeler. Sepetlik ya da yılbaşı hediyesi düşünülebilinir. Ödemede 17-21 euroya kadar düşüyor:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trakianboy -- 15 Aralık 2016; 23:08:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bigbaboll

Bilmiyorum işine yarayan olur mu fakat WMF Bıçak Seti indirime girmiş. Neden ve ne alaka bu fiyatı istiyorlar bilmiyorum fakat indirimsiz fiyatı 229eu, indirimli fiyatı 147eu ve şuan "Bitmeden Yakala" fiyatı ise 89 euroya inmiş. Bıçak gibi bıçak sanırım bunlar, tarz gözüküyorlar.
    https://www.amazon.de/...d=a361e774127707d50ce38f274e574c00

morhipodan 30 TL'ye almıştım tek bıçağını.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kongor

bence değil. 3gb modeli bu. siz bilirsiniz.

239 dolara rx480 geliyordu, bence o iyi fiyattı.

Hangisi ana sayfada önerilen kart mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Saatim ve Soundblaster bir gün arayla geldi sonunda yurticinin çileden çıkarmasını saymazsak sonunda mutluyum

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]
  • Sırtı baldırı tutulanlar için hem kaliteli malzemeden imal hem de uygun fiyatlı masaj aleti Beurer MG 70. DİP fiyatta, yine de merhaba indirimi ile anlam kazanacaktır:(maalesef herkesin hediyesini aldığımdan bu ürünü almadım ama sizlerle paylaşıyorum)

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B000Q7DKS6/ref=ox_sc_saved_image_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A1KS7CMMMO1L5L
  • TinyAngel kullanıcısına yanıt
    alan oldu bayagi ama bakalim gelir olmadi su andaki firsatlarda fena degil 200tl civarina geliyor bu koltuklar genelde ayni benzer modelleri satiyorlar hep iste

https://www.amazon.de/Chefsessel-RACER-Optik-Robas-Lund-62515SW3/dp/B00XCEDGCU/ref=sr_1_5?m=A3JWKAKR8XB7XF&s=kitchen&ie=UTF8&qid=1481829698&sr=1-5
  • arkadaşlar varsa birisi bi app kodu atabilirmi kullandımmı bilmiyorum bi denicem özel mesajdan atabilirse birisi lütfen
  • Bu süt köpürtücülerin indüksiyonlu olanları var.Onlar daha pahalı.Arada ne fark var acaba normal olanlarla?

Kullanan var mı aramızda?
  • Vay arkadaş burası resmen kahve makinesi ve kapsül konusuna dönmüş. Açın farklı bir başlık. Doya doya sevişin orda

Daha ben bu mesajı yazarken bile birisi süt köpürtücü sormuş

Aha biri daha geldi aşağıda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaba -- 15 Aralık 2016; 23:12:27 >
  • Arkadaşlar almanya amazondan anakart alacaktım ama ürün 1-3 ay arası gönderilir diyor.
    Bu şekilde yazan ürünü alıp harbi harbi 1 ay bekleyen oldu mu?
    Ücreti hemen çekilde sıkıntı değil de...
  • cinematique kullanıcısına yanıt
    telefonun içinden çıkan kulaklıklardan iyi.:)
  • Bosch Ev ve Bahçe Matkap PBH 2100 RE: Vergi altına inmiş ihtiyacı olana.
    https://www.amazon.de/...d=2b229aa1ce3108cbcf5558ee0e9a41cb

• Kahve ve kapsül görmekten midem bulandı, konu çöplüğe dönmüş
  • 
Sayfa: önceki 93719372937393749375
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.