Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (9370. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
13 Misafir - 13 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.311
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 93689369937093719372
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam pek kayaklık bir mont gibi durmuyor. Ama sağlamdır, cepleri su geçirmiyormuş bunun.
  • malatyaspor kullanıcısına yanıt
    Merhaba kodunu kullandıysanız gider maalesef.
  • Yoizhik kullanıcısına yanıt
    Takılanların çoğu ups di . I-parcel ile takılan var mı ? acaba .

• Yoizhik kullanıcısına yanıt
    Güzel koltukmus ama butcemi aşıyor sağlam bir koltuk fırsatı goren haber ederse çok sevinirim ihtiyaç var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • " MERHABA " kodunu kutuya yazdığımda şu mesajı alıyorum. "

Girdiğiniz promosyon kodu, satın alma işleminizde kullanılamaz. " sorun ne olabilir bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sorix

Şu colombia botda 44 numara sipariş geçmiştim normalde 43 numara giyiyorum sizce fazlamı büyük olur 43.5 dönderiyimmi bilen varmı

Sorun olmaz bende 1 numara buyuk oluyor columbia

• mecnunumm M kullanıcısına yanıt
    Satıcının amazon olması ve sepet tutarının 40€ ve üstü olması gerekiyor. Sadece 1 kere kullanabilirsiniz.

Ayrıca Kitaplar, takvimler, dijital ürünler, hediye kartları ve 3.parti tarafından satılan ürünler bu kampanyanın dışındadır.
  • mecnunumm M kullanıcısına yanıt
    İndirim amazon.de ürünlerinde geçerli. Satıcıyı kontrol eder misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: •Caddy

Merhaba kodunu kullandıysanız gider maalesef.

hocam ben merhaba kodunu kullanıp 2 defa iptal ettim, normal gift olarak göründü o zaman. sorunsuzca kullandım daha sonra.
  • Bugün Columbia'nın mağazasında montları denedim, S bedenlerin hepsi büyük geldi :( Bi tek şişme olanlar oldu gibi, boy 170.
  • Nuilas N kullanıcısına yanıt
    daha da dusecek derken ?

ayrica model isminin sonundaki DE sanirim yalnizca almanyada gecerli olan bir urun olabilir international model olup olmadigina dikkat etmek lazim satin almadan once sorulabilir .
    https://www.amazon.co.uk/TP-Link-router-modem-300mb-TD-W9980B/dp/B00IU7ULUO ingiltereden ayni urunu alan birisi bu konuda dikkat edin demis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxelll -- 15 Aralık 2016; 22:51:50 >
  • Omara kullanıcısına yanıt
    İlginç, önceki sayfalarda müşteri hizmetleri dahil tekrar indirim uygulatamıyor denmişti. Bu tarz bir durum yaşayan var mı başka?
  • arkadaşlar normal kargo ile diğer kargolar arasındaki fiyat farkı nedir?

siparişi verdim parayı çekmedi daha ama herhangi bir ücret göremedim diğer kargoların olduğu ekranda. yani hızlı kargolardan birini seçersem ne öderim? para çekildikten sonra değiştirebilir miyim?

ilk sayfada sadece hız farkları var :)
  • Arkadaşlar karda üşütmeyecek sıcak tutacak mont öneriniz var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arda1043 kullanıcısına yanıt
    Hocam geldiğinde görüşlerini yazar mısın bende düşünüyordum almayı. Alıntılarsan sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yoizhik

DxRacer koltuk yurtiçi kargoyla büyük bir cebelleşmeden sonra sonunda gelebildi.

Koltuğu kurdum, ancak diğerine çok alıştım sanırım, rahat edemedim, ikinci el/diğer fırsatlar kısmına konu açacaktım ancak burada almak isteyen çok arkadaş vardı paylaşmak istedim, İstanbul/Maltepe'de oturuyorum, aracıyla gelip evden alacak arkadaşlara koltuğu 500TL'den verebilirim, büyük ve ağır, kargoyla uğraşamayacağım. İlgilenenler pm atsın lütfen. Warehouse ürünü ama defosu yok, kutusunda ufak bir darbe vardı. Satın almayla ilgili detaylar aşağıda mevcut.

Bu mesaj daha önceden şikayet edildi o yüzden şikayet etmenize gerek yok.

Burada lütfen fırsatları paylaşalım. Satış için 2. el bölümünü kullanalım. Lütfen bu konudan yararlanmak isteyen forumdaşlara zorluk çıkartmayalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mersin123 -- 15 Aralık 2016; 22:12:51 >

• 240mm sıvı soğutmaya göre kasa tavsiyeleriniz var mı
  • Sivi urunlerin gecme ihtimali dusuk tabiki ama ben sansimi deneyip verdim. Normalde zaten urun tr'ye gonderilmiyor. Cok nadirde olsa kisa sureligine aciliyor. O vakitte verdiniz verdiniz. Birde sunuda eklemeden gecemicem kasim ve aralik ayi yilbasi muhabbetinden oturu cok yogun oluyor. Paket kucukse gumruk memuru bakmaya tenezul etmeyebiliyor. Benim pakette onlardan biri olabilir. Bilginiz olsun.

• -Black Dark- kullanıcısına yanıt
    Ya şu kapsül fiyatlarına fena taktım,uyuz etti beni,yoksa kaçmaz fiyattı :))
  • 
Sayfa: önceki 93689369937093719372
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.