Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (8536. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.305
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 85348535853685378538
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Resul069

21 kasımda aldığım hdd istanbul'a gelmiş yarın düzceye gelicek inşAllah :) bi sorum olacaktı kargom aramexle geliyor da, düzceye gelince mng aras tarzı türk kargolari ile mi gelecek yoksa Aramex mi getirecek ? googledn baktım türkiyede şubeleri varmış Aramexin

sanırım aras getiriyordu bende akçakocadayım bana öyle oldu hocam :)
  • SAMSUNG 850 EVO 250 GB Düşer diye umarken 79a çıktı
    Bu bf ve CM kötü geçti
    İlerleyen saatlerde değişiklik olmazsa böyle kapanır gibi
  • tuilde kullanıcısına yanıt
    Kaça geldi hocam?

Resmin üzerinde model kodunu göremedim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • HerodiNas H kullanıcısına yanıt
    Ben eşime aldım hocam, kaçırmayın. TR fiyatı 580 civarı. 42 euroya geliyor. Gerçekten kaliteli bir ürün ablanızda mutlu olur mutlaka.
  • Arkadaşlar monitörler geliyor bazı TV lerde de gönderiliyor yazıyor ama bir arkadaş TV gelmiyor dedi neden gelmiyor acaba lütfen birisi söyleyebilir mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Final Getsuga Tenshou kullanıcısına yanıt
    Benimki size söylediğim günün akşamı verilmiş hocam. Hadi geçmiş olsun size de

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • HerodiNas H kullanıcısına yanıt
    Kız arkadaşıma aldım, değişik modelleri var yakın fiyatlarda ama bestseller diye bunu aldım açıkçası bu kadar insan yanılıyor olamaz.
  • Şu işe yaramaz timberland botum

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B000VX4WKU/ref=ya_aw_od_pi?ie=UTF8&psc=1

ne yazıkki geldi bende hiç beğenmedim. Hemen iade işlemini başlattım fakat sadece bizim karşı ödeme seçeneğimiz var ve iade bedeli olarak max 8.9 euro ödenir yazıyor. Peki bu koca kutu 8 euro ya oraya gider mi? Bana saçma geldi daha önce iade yapan var mı? Ptt ile mi gönderecez?

• ya adam gibi 144hz monitor satısa koymadılar
  • 1 adet Resurrectionn adlı arkadaşı sinirlendirme itemi diyecektim gönderimi açmışlar, yaza yaza açtırdı sonunda.

Logitech Z623 Soundsystems 2.1 THX stereo speakers (with subwoofer and 400 watts for PC) black
    124€https://www.amazon.de/gp/product/B003UPJXIC

BenQ EW2775ZH 68,58 cm (27 inch) Eye-Care Monitor (1920 x 1080 pixels, LED, Full HD, Slim Bezel, AMVA + Panel) black
    167€ https://www.amazon.de/BenQ-EW2775ZH-Eye-Care-Monitor-schwarz/dp/B01GZ1TAUS

Almanlar monitörü havada parçalamışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 28 Kasım 2016; 21:51:10 >

• Erdo4 kullanıcısına yanıt
    O zaman yılbaşında halay çekecek miyiz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HerodiNas

Şundan sipariş veren varmıydı?

ben de hediye almak istiyorum ablama da

BaByliss C1102AME Curl Secret Ionic, rosegold

www.amazon.de/BaByliss-C1102AME-Secret-Ionic-rosegold/dp/B01LY0BF39/ref=lp_11515986031_1_1?s=drugstore&ie=UTF8&qid=1480358441&sr=1-1

https://www.amazon.de/gp/product/B01FH8WGFQ/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

Ben bunu aldım hocam eski bir modelini anneme almıştım o tek yönlü idi bu aldığım 2 yönlü kullanılabiliyor videolarını izleyin 2 yönlü olsun aldığınız

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    150€ Limit degisince artik monitor fiyatlari da duser demi murat yoksa kargolari pahali mi her zaman

• OTTOMAN_67 kullanıcısına yanıt
    Daha da düşeceğini düşünmem senin hatan olmuş. Sonuçta bu EVO ve ha bire düşen bir ürün değil. BF den BF ye düşüyor 80 altına.

• m705 için kargo ücretini düşürme şansımız var mı acaba?
    kargo olmasa süper fiyat
  • quote:

Orijinalden alıntı: KURSAD.

amazon.de'den sipariş verdim g910 , 10 dakika sonra ücreti tahsil etti kartımdan yuh bu ne hız beni mi bekliodunuz

89,99 dolardan daha mı uygun ?
  • helll_599 kullanıcısına yanıt
    960m. Değmez almaya bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: :S

O zaman yılbaşında halay çekecek miyiz ?

Ateş yakıp üstünden atlayacağım

• Arkadaşlar merhaba,

yeni eve taşındık, ablamların alt katı çapraz dairesi, onların evindeki wifiye sadece bir odadan bağlanabiliyorum oda çift antenli kablolu tplink wifi adaptör ile. Bu kullanımı daha hızlı ve rahat hale nasıl getirebilirim nasıl bir alet almam gerekir ?
  • arkadaşlar düdüklü tencere indirimi var mı gördüğünüz?
    görürseniz haber edin lütfen
  • 
Sayfa: önceki 85348535853685378538
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.