Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (7091. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.406
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 70897090709170927093
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bunu vermişsinizde link vermememişsiniz. Ben resime , resimde bana bakıyor. Ayrıca bu nasıl bir kahvedir kapsul vs filan.
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Omni alayım ya bana omni bile fazla aslında Hatta otg ile telefona falan bağlanırsa çok iyi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartal2339

Ya amazon.de den sipariş veriyorum iptal ediyo nedenki
    https://www.amazon.de/gp/aw/d/B005PPOBQE/ref=mp_s_a_1_1?ie=UTF8&qid=1478878931&sr=8-1&pi=AC_SX236_SY340_FMwebp_QL65&keywords=thrustmaster+f1+wheel&dpPl=1&dpID=51UdobBlLfL&ref=plSrch

Biraz bilgi verseydiniz keşke. Karti girince mi oluyo alinca mi nasil oluyo birkaç bilgi verirseniz biz de yardim ederiz. Sonucta bir sürü sebep olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

LATINI SPORT tarafından satılır ve gönderilir.

Şair burada başka bir şey diyor
  • KURSAD. kullanıcısına yanıt
    Amazon.de için hala fiyatlar bende yüksek gözüküyor diyenler var ne diyeyim okumamaya yemin etmişler, okumaktan hastalık gibi kaçıyorlar bu yaşa kadar nasıl geldiler buraya bu yazıyı nasıl yazdılar acaba insan şaşırıyor gerçekten.

• Çikolata alsam gelir mi beyler alman çikolatası
  • güç kaynağı bakıyordum da evga g3 serisi çıkarmış sanırım kafam karıştı iyice
    bf de güzel bir indirim gelir mi yeni modellere yoksa g2 alıp diğer parçalara geçmek mi lazım
    işlemci 6700k soğutucu h100i v2 ekran kartı da 1070 gaming x
    ram daha almadım güzel bir fırsay bekliyorum monitörü de değiştireceğim
  • Kalp dayanmayacak bfye kadar hadi indirimler başlasın artık ne olacak merak ediyorum. 3-4 ürün takipteyim yüzde 30 civarında bi indirim olsa muhteşem olur gerçekten bakalım nolacak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Skechers dan ilk kez deri ayakkabı aldım. 150 tl gibi bir fiyata mal oldu. Oxford olarak çok hoşuma gitti. Deri kalıpları çeyrek/yarım numara kadar büyük gibi... Yine de ayağıma tam oldu diyebilirim...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Ben çözemedim bimeks işini öyle değişik indirimler oluyor ki. Mesela geçen hafta, her yerde 130 tlye satılan bu ürünü 80 tlye aldım üstüne 10tl de bipara verdiler.
    http://www.hepsiburada.com/caselogic-16-17-ca-vnb217-notebook-sirt-cantasi-p-BS10694

Bu soğutucuyu da 65tl'ye denk getirdim.
    https://www.bimeks.com.tr/urun/inca-inc-601gms-6-fanli-6-kademeli-notebook-sogutucu-151427/puan

İndirimler günü gününe tutmuyor. Her gün farklı oranda oluyor. Mesela dün logitech gaming mouselar amazon fiyatının altındaydı.

• daha halen ilk sayfayı okumayan bilgisiz kişiler her ürün fotosuna gümrükten nasıl geçti demekten bıkmadı
  • knnzr K kullanıcısına yanıt
    Hocam rahatlığı nasıl? Skechers spor ayakkabılarla karşılaştırabilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: helll_599

Çikolata alsam gelir mi beyler alman çikolatası

Aslında bende bunu düşünüyordum :)
    Hocam link alabilirmiyim.
    Ayakkabı güzelmiş.
    güle güle kullanın.
  • sithicus kullanıcısına yanıt
    g3 serisi daha yeni çıktı ne indirimi?
  • Ayakkabı deri olduğu için derinin standart sertliği var. Mevsime uygun taban sert... Memory Foam taban var fakat bez oxford/spor ayakkabıdaki etkisi yok.
    Yine de bana göre hem kullanım amacına tam olarak hizmet etmesi hemde malzeme açısından en karlı skechers alışverişim diyebilirim.

Anladım hocam. Ben de bunu aldim gelmesini bekliyorum.

• YveJhin Y kullanıcısına yanıt
    https://www.amazon.com/gp/aw/d/B01A05EMF8/ref=ya_st_dp_summary

Teşekkürler. Ayakkabının 6 rengi var. 3 modeli deri 3 modeli bez.. Bez olanlar olanlar daha uygun alacaksanız siparişte dikkat edin modele.

• quote:

Orijinalden alıntı: helll_599

Çikolata alsam gelir mi beyler alman çikolatası

Yav kiyafet bulamiyorum sandalye bulamiyorum diyosun hala cikolata pesindesin.ama fena olmazdi valla =)

• Hayırlı olsun. Güle güle kullanın. Fiyatı düştüğü zamanlar bu modeli çok incelemiştim. Ardından 2 farklı model oxford sahibi oldum :)

• 
Sayfa: önceki 70897090709170927093
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.