Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (466. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.611
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 464465466467468
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.amazon.com/gp/product/B00444URWY?psc=1&redirect=true&ref_=oh_aui_detailpage_o01_s00

15 inde sipariş verdiğim saatim bugün elime ulaştı, ürünü online garantiye kayıt ettim orjinal
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Diğer konuya noldu silinmiş heralde? Ürünleri paylaştığımız konu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alıntı: FLaMMiS

Hyper 212 EVO FAN SOĞUTUCU aldım.
    1 haftada elime ulaştı.
    şuan memnunum 6000 rpm den 1500 rpm ye düştü. Sıcaklıkta fazla bi değişim yok. öneririm :)

Hayırlı olsun hocam, bende aldım amazondan gayet memnunum.

Bende sipariş verdimde ufak birşey takıldı kafama onuda sizlere sorayım dedim.Bilindiği gibi üzerine ikinci bir fanda takılabiliyor buna gerek duyuluyor mu yoksa stock halide iş görüyor mu ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Scheissenberg

Diğer konuya noldu silinmiş heralde? Ürünleri paylaştığımız konu

Buraya gelip beni özgün olmamakla suçlayan arkadaş black friday başlığını ne olduysa aynı benim konu adım gibi cazip ürünlere çevirmiş. Yönetimde aynı konu olmasın gerek yok diye silmiş.

Bence yanlış yapılmış diğer konu bilgi, ürün sayısı, görsellik, anlatım olarak benim konunun yanından bile geçemeyecek seviyede. Direkt linkler verilmiş başkada birşey yok. :):)

Yönetim daha dikkatli incelese görecekte direkt bizim adımız orada çıkınca hep olumsuz seçenek kullanılıyor.

Ben buradan devam edeceğim kaliteli ve daima güncel birşekilde ürün paylaşımına. Takip edeceğiniz konuyu siz belirlesiniz artık.

Abi h1500 tavsiye etmiştin ya 56 dolara aldım.Bunun 7.1 desteği uygulama ile sağlanıyor ama gerçekten 7.1 tadı veriyor.Bu kadar güzel bir kulaklık aldırdığın için teşekkür ederim.

• Haydi hayırlı olsun bu paraya gayet güzel diyorum.

Millette şu razer hastalığı gidiyor. Sırf reklam kesinlikle üst seviye değil. Üstündeki yeşile kanıp alıyorlar birazda sürü psikolojisi.

Corsair ezip geçer marka olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 25 Temmuz 2015; 20:23:32 >
    hocam önerebileceğiniz gaming mouse var mıdır?
    ben logitech g502 proteus ve razer deathadder chroma arasındayım. bu ikisi biraz tuzlu. fiyat olarak üst seviye ve alt seviyede tavsiyeniz varsa, alabilirim

• quote:

Haydi hayırlı olsun bu paraya gayet güzel diyorum.

Millette şu razer hastalığı gidiyor. Sırf reklam kesinlikle üst seviye değil. Üstündeki yeşile kanıp alıyorlar birazda sürü psikolojisi.

Corsair ezip geçer marka olarak.

BenQ RL2240HE monitörüm ile aynı renk çok hoşuma gitti :)
  • quote:

hocam önerebileceğiniz gaming mouse var mıdır?
    ben logitech g502 proteus ve razer deathadder chroma arasındayım. bu ikisi biraz tuzlu. fiyat olarak üst seviye ve alt seviyede tavsiyeniz varsa, alabilirim

G502 varken diğerlerine bakmayın. Bekliyorum bende fiyatı 40 lara düşse.

Valla bekleriz bizi de haberdar edersin bi indirim olursa

bu arada ben bu mouseları nerde deneme şansı bulabilirim? Mediamarktta g502 buldum denedim, gerçekten çok iyiysi ama deathadder ı da denemeden seçim yapmak istemiyorum. nerde vardır bu razerlar?

• quote:

Valla bekleriz bizi de haberdar edersin bi indirim olursa

bu arada ben bu mouseları nerde deneme şansı bulabilirim? Mediamarktta g502 buldum denedim, gerçekten çok iyiysi ama deathadder ı da denemeden seçim yapmak istemiyorum. nerde vardır bu razerlar?

Konuyu takip eden birsürü insan var hepsini haberdar etmem mümkün değil birde ad blockla çakışıyor bu mention olayı forum kilitleniyor bu sefer o yüzden hiç kullanmıyorum.

Konuyu takip edin birşey oldu mu yazıyorum direkt.

• Borderlinx den alışveriş yapanlar bana da yardımcı olabilirmisiniz?Ben AppleStoredan kılıf alacağım.
    Siteye üye oldum ama gerisini getiremedim ingilizce yüzünden.
    Nasıl alışveriş yapacağımı bana anlatırmısınız?
    Site bana 2 tane sanal adres verdi Amerika ve İngiltere adresi.Bunları alışveriş yapacağımız sitelerde kullanacakmışsız galiba.
    Peki ben kendi adresimi nereye yazcağım Türkiyeye gelecek kargo için?

49.95 dolarlık ürün bana ne kadar masraf çıkarır tahminen?Gümrük-kargo ücreti filan...
    Biraz yardımcı olun lütfen
    Hocam bu pc gamerin önerdiği wireless mouse benim 30 tl ye aldığım trust mousedan iyimidir acaba :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Prime Evil Diablo

Hocam bu pc gamerin önerdiği wireless mouse benim 30 tl ye aldığım trust mousedan iyimidir acaba :D

%100 iyidir, PC Gamera konu olduysa.

arkadaşlar bu arada PNY SSD ' ler tekrar indirime girmiş.

PNY 240GB CS1111
    http://www.amazon.com/PNY-240GB-CS1111-internal-SSD7CS1111-240-RB/dp/B00TIJMF84/
    Bu bizim aldığımız şuan 74 $

PNY XLR8 240GB CS2111
    Buda yeni model 79 $ TOTAL : 226 liraya geliyor
    Ülkemizde Kingston V300 dandik SSD bile 350 lira.
    http://www.amazon.com/PNY-240GB-CS2111-Internal-SSD7CS2111-240-RB/dp/B00T5EEI8W

Çok daha iyi hızları var
    Gaming modeli ve daha geliştirilmiş.

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

Biraz pişman oldum gibi.

İhtiyacı olan yeni modeli kaçırmasın !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 25 Temmuz 2015; 22:34:24 >

• Scheissenberg kullanıcısına yanıt
    Deathadder da var mediamarktta ama teshir olmuyor heralde hep kutulu gordum ben, deneyemedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Murat hıcam sizin aldıgınız ssd kaç $ dı pny

• Murat Hocam rica etsem bana bi pc toplayabilirmiyiz, parçaların uyumluluğu hakkında pek bilgim yok

• Bende razer deathadder ile g502 arasında kaldım. Türkiyede garantisi geçerli olan markaların yazdığı bi bölüm vardı ilk mesajda onu bulamadım ona razer veya logitech varmıydı ? Hangisi varsa kararım ondan yana olacak
  • o zaman büyük bi mediamarktta şansımı deniyim ben. siz mouse almayı düşünüyor muydunuz? ne önerirsiniz?

• Scheissenberg kullanıcısına yanıt
    ben rival alacaktım çok büyük dediler vazgeçtim ve deneyememiştim zaten. (31$ olmuştu) mediamarkt'a gittim g502'yi çok beğendim şimdi onu bekliyorum. deathadder deneyemedim işte belki onu da düşünebilirdim denesem. g502 40$ falan olsa alacağım hemen
  • Ben alışveriş yaptım Borderlinx kullanarak.
    Ürünün boyutlarına göre fiyat ödüyosun. Ben kindle almıştım uzun zaman önce.
    Borderlinx hesabımdan yazıyorum boyutları 9.0x1.0x12.0(Package size Wxlxh - in).
    Ödenen para Shipping charges USD 18.70, Fuel surcharge USD 1.50

49.95 dolarlık ürünün boyutlarıda bunun gibiyse, üstüne başka masraf çıkmaz merak etme. Benim Kindle 99dolardı ve masraf çıktı hemde dhl ile uğraşmak zorunda kalıyosun, saçma sapan işler.

Adresini "My address book" kısmına yazıcaksın. Hatırladığım kadarıyla ürün ellerine ulaşında sana mail gelicek, maildeki linki tıklayıp ürünü "my adress book"ta yazdığın istediğin adrese yollıcaksın. Paypal, kredikartı falan filan kabul ediyolar.
  • 
Sayfa: önceki 464465466467468
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.