Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (2091. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.697
Favori
13.893.909
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20892090209120922093
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mortalknight

neden?

Nedeni özentilik daha ne olsun? onların günleri onlara bizim günlerimiz bize yeter.

• Ya ramlerde hala bir indirim yok, takip ettiklerimden sadece biri 3 $ düşmüş. Asıl büyük indirimler ABD saati ile 7-8'den sonra mı olacak acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: prydzsnare

quote:

Orijinalden alıntı: Quattro

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Quattro

quote:

An itibariyle kosullar degismedikce tarihin en rezil black fridayi olma yolunda ikerliyor

Bence güzel indirimler oldu.
    Kindle(30 dolar indirim), Skechers(%20 sonradan %30 oldu) ve 10 dolar gift'lerle çok güzel ürünler alındı. Logitech'ler kapışıldı zaten.
    Daha ne bekliyorsunuz ki?

Telefon filan geliyor olsa Nexus 6 da alırdık ama maalesef öyle atraksiyonlara giremiyoruz.

Nexusun fiyat cok iyi ama urun gelmeyince uzaktan iyimis sadece diyebiliyoruz. Ozellikle sepetimdeki cogu urune amazon degil n11 sanki mubarek zam gelmis en azindan bf ayagina dip fiyatimiz oydu dusuremiyorduk diyebilirlerdi.
    Urun bazinda bazi indirimler olsada beklentilerden cok asagida kaldi amazon. Ama dedigim gibi ilerleyen saatlerde degisirmi bilemeyiz su da var daha neden degissin artik

Alacağınız ürünün fiyatı arttıysa chate bağlanın geçen gün böyleydi kartımı ayarladım tam sipariş verecektim zam gelmiş deyin.
    Eski fiyattan yaparız diyeceklerdir.
    Ürünün fiyatı arttıysa işe yarıyor.
    Onun dışında her üründe indirim olmadığı doğru ama zaten her ürünün fiyatı uygun olduğu için bence olanlar da yetiyor.
    Pentel kalem aldım geçen günkü siparişle. Türkiye fiyatı tam iki katı.
    Şimdi buna indirim olsa ne olur olmasa ne olur.
    Adamlar 50'ye 10 veriyorlar ama 10 dolar hakkatten 10 dolar. Bizimkilerin bindirip indirim yapması gibi değil yani.

Sagol hocam deneyeyim dedigini ama sana indirim yok ban var demesinler
    Pentel g1000mi hocam nasil buldun kalitesini? Abdde herkes 0.5 kullaniyor herhalde 0.7ler daha pahali.
    Dolarda ayri bir alemde zaten hocam pazartesi ne alemde olur indirimler sizce?

Ben bu dediğim yolla 10 dolar yükselen ürünümü aynı fiyattan alabilmiştim. Sizde de olur mu bilmem ama kargo sıfırlama gibi bir istek olmadığı için bence yaparlar.
    Pentel Graphgear 1000 aldım.
    Kalemin youtube'da incelemesi var.

Malzemesi metal, Klipse basınca uç kısmını içine çekiyor uç zedelenme riski en aza iniyor.

• Arkadaslar 5 dolar kuponun alt limiti var mi?11 dolarlikbir urunde kullanabilir miyiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mümkünse bende kod alabilir miyim arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: yuşa69

Gunde 2 saat kulak içi kulaklik tiz ve mid ağırlıklı bass ortalama yeterli benim için teşekkürler

Ben bu modeli almayı düşünüyorum, baya iyi yorumlar var. Kablosunun çıkması ve 2 kablo olması artısı. İçerisinden t200 uç da çıkıyor.
    http://www.amazon.com/dp/B015S2I6A0/ref=twister_B0160WZKP6?_encoding=UTF8&psc=1
  • Beyler ben şimdi bu ürünü aldım mı yoksa daha ödemesini yapmamış olarak mı gorunuyorum
    Normalde cart bilgilerimi girdim onayladım aslında
    Fakat karttan daha çekmedi parayı

BUY İT AGAİN diyince de asagıdaki ekran geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flowerhorn -- 27 Kasım 2015; 12:10:14 >

• defacto black friday için 2. üründe %50 indirim yapmış. tekstil ülkesinde yaşayıp amazondan 100 tlye t-shirt alanlara duyrulur.

http://www.defacto.com.tr/indirimli-urunler?utm_source=Google&utm_medium=Cpc&utm_campaign=Black-Friday-Generic&gclid=Cj0KEQiAm-CyBRDx65nBhcmVtbIBEiQA7zm8lfucDbNxsOJ9rI_IVgB5jAhotnQE6V1cPOJeofPRc-0aAozV8P8HAQ

• quote:

Orijinalden alıntı: msa1903

quote:

Orijinalden alıntı: grey_fox

quote:

Orijinalden alıntı: msa1903

quote:

Orijinalden alıntı: grey_fox

http://www.amazon.com/gp/product/B00MMLV7VQ?psc=1&redirect=true&ref_=ox_sc_act_title_1&smid=ATVPDKIKX0DER

Ne diyorsunuz sıcak gibi geldi alınır mı?

Alınmaz bence, crome os zaten bitti. Bunun yerine Chuwi Hi8 gibi hem android hem de windows 10 yüklü bir tablet almanız çok daha mantıklı.

Örneğin:http://www.gearbest.com/tablet-pcs/pp_232584.html

Hem windows 10'un hem de androidin tüm özelliklerinden yararlanırsınız. Öbür türlü crome os'ta internete girmek dışında pek bir şey yapamazsınız, kaldıki onu bile o celeron işlemciyle zor yaparsınız..

tablet var hocam zaten ipad.bunun artısı klavye ve daha hızlı kullanım avantajı olucak

Siz bilirsiniz tabi, güzel bir cihaz fiyatına göre, 16gb ssd ile de iş görür. En büyük sıkıntısı chrome os, cihaza windows yüklenebiliyor mu orasını tam bilmiyorum, ama yüklenebiliyorsa alınabilir, ekranı vs. hoş duruyor. Şimdiden hayırlı olsun.

Bu arada bende ipad kullanıcısıyım ama bir adette Chuwi Hi8 alacağım, sonuçta windows 10 yüklü, bir klavyelik işi var.. :)

Teşekkürler windows yükleniyormu tam araştırmadım ama yüklenirse tadından yenmez

• quote:

Orijinalden alıntı: alicb

Bu tarz ürünlerde niyeyse hep düşük kapasiteli olanları almaya eğilimim bulunur. 3 Tb arşivim yanacağına 2 tb yansın onları parçalara ayırmak daha mantıklı

Tesekkur ederim. 2 tb tan devam edeyim oyleyse.

• Justine: Hello, my name is Justine. I'm here to help you today.
    Me: Hello Justine
    ORDER # ---------
    Justine: Thanks. How may I help you?
    Me: Could you do free shipping?
    Justine: No, we don't.
    Me: Okey

• quote:

Orijinalden alıntı: slypent

Takip ettiğim ssd, güç kaynağı gibi ürünlerde indirim yok hatta zam var. Türkiye gönderilen kindle hangisi? "mouse and keyboard day " desinler o zaman.

Kıyafettir, aksesuardır, oyun konsoludur vs. bunların indirime girmesi doğal.
    Güç kaynağı alacak adam zaten alır firma niye indirim yapsın ki? Böyle bir planlamayı siz firma sahibi olsanız yapar mısınız?
    Kindle'ı borderlinx gibi aracıyla almak gerekiyor. Ben öyle aldım. Bugün Türkiye'ye giriş yaptı.
    Akşama elimde olur.
    SSD'lerde zaten deli indirim oldu. Ekran kartlarında Türkiye'nin yarısına alanlar var.
    Herkesi memnun etmeleri mümkün değil.
  • potcu kullanıcısına yanıt
    siteden en az 25 dolarlık ürün alman gerekiyor diye biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shario

Gtx 970 yapıştırdım. 970 liraya falan denk geliyor.

Bu ram problemi olayı sorun değil mi hocam. 299 a aldığım gtx 970 ftw i dün iptal ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Discovery_ -- 27 Kasım 2015; 12:11:37 >
  • L30N kullanıcısına yanıt
    e ne anladık bu işten. bir şey anlmadım zaten bu black friday den. bana lazım olan bi tek bu ürün. başka bir şey istemiyorum ki arkadaş.
    onu da alamadıktan sonra alsınlar o black friday ı turşusunu kursunlar.
  • flowerhorn kullanıcısına yanıt
    Evet hocam almissiniz kargoya verilecwgi zaman ucret sizden tahsil edilecek. Hayirli olsun gule gule kullanin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Discovery_

quote:

Orijinalden alıntı: shario

Gtx 970 yapıştırdım. 970 liraya falan denk geliyor.

Bu ram problemi olayı sorun değil mi hocam. 299 a aldığım gtx ftw i dün iptal ettim.

Ram problemi olayı nedir üstad?

• quote:

Orijinalden alıntı: xfighter9

Logitech g930 kulaklığı tv lerde sorunsuzca kullanabilirmiyiz ? Kullanan varsa cevap yazarsalar memnun kalırım. Kolay gelsin...

pc dışında kullanılmıyor
  • flowerhorn kullanıcısına yanıt
    Kargolamadan çeker parayı. Hemen çekmiyor.
  • 
Sayfa: önceki 20892090209120922093
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.