Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (11581. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.322
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: destroy287

Gskill ramlerle alakalı bir mail geldi. Ne demek istediklerini çeviriyle anlayamadım. Herhangi bir fikri olan var mı arkadaşlar.

Ramlerin gönderimi için hala uğraşıyoruz fakat hala teslimat tarihi hakkında bilgi veremiyoruz. Lütfen biraz daha sabırlı olunuz yazmışlar
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • herhangi bir talebim olmamıştı. garip..
  • Stok yok sanırım, tahmini gönderim tarihi veremiyoruz, gönderim tarihi belli olunca sizi e-posta ile bilgilendireceğiz gibi bir şey demiş.
  • Gelmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AbimSal

Beyler iyi gunler, amazondan pebble time adli saati aldim 74 dolar tuttu, kart numarasini yazdim falan onaylandi dedi kargoya verildi dedi ancak para cekmedi. İslem ozetine bakinca amazon 0,0 tl yaziyor aciklamada 266 tl yaziyor bi hata mi oldu ben anlamadim? Kredi karti degil kartim banka karti.

Karttan parayı hemen çekmiyorlar, birkaç gün sonra çekiyorlar, değişik bir uygulamaları var.
  • https://www.amazon.de/gp/product/B001802PIQ/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

https://www.amazon.de/gp/product/B00IOKXHQC/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

ben kahve değirmeni ve kettle ı aldım.

değirmen burada 150-160tl arası.. kettle ülkemizde bulunmuyor ama tahminen 200tl civarı olurdu gibime geliyor.

ikisi için şu anda ki kur ile 215tl civarı tuttu.

• quote:

Adata 2x16 GB CL16 3000 MHZ DDR4 RAM 200€ (Prime üyelerine özel)
    https://www.amazon.de/dp/B01LZFTCH2

Türkiye'ye gönderilemiyor diyor ama Prime üyesi bir arkadaş son ekrana gidip deneyebilir mi gelip gelmediğini?

Bu ramler eğer gönderiliyorsa isteyen bir arkadaşla prime denemeyi aktif edip ortak alabiliriz =)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murounius -- 18 Mayıs 2017; 15:29:48 >
  • Hocam verdiğiniz bilgiler için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murounius -- 18 Mayıs 2017; 15:37:45 >
  • Finger tip grip için amazondan hangi mouseu önerirsiniz.Bütçem 75 dolar max. Düşündüklerim ZOWIE EC1-A veya Finalmouse Scream One. Elim büyük şu anki mousem x7 750bk gayet memnunum.
  • Pts sitesinden kargonun Tr deki dağıtımcısı falan gözüküyor ya. Orda 2güne kadar ref düşecek diye ibare var. Burdan vergi kontrolüne girip gitmediği hakkında bir yorumda bulunabilir miyiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: küfrettin

Pts sitesinden kargonun Tr deki dağıtımcısı falan gözüküyor ya. Orda 2güne kadar ref düşecek diye ibare var. Burdan vergi kontrolüne girip gitmediği hakkında bir yorumda bulunabilir miyiz?

hayır bulunamazsınız , %99 vergisi tahsil edilmiştir. Artan miktar olursa 90 gün içinde size iade ederler ve bilgi verirler. İade alırsanız bilgileri kendinizde saklayın lütfen. Büyük ihtimal iade almazsınız , almazsanız kimseyi aramanıza gerek yok.
  • https://www.amazon.com/dp/B01JC0X8CU/ref=ord_cart_shr?_encoding=UTF8&smid=ATVPDKIKX0DER&th=1&psc=1

Skechers erkek ayakkabısı , her numarası 25$+kargo
    taban olarak gayet rahat bu tabanlar,

https://www.amazon.com/gp/product/B01IRLJGFS/ref=ox_sc_sfl_title_14?ie=UTF8&psc=1&smid=ATVPDKIKX0DER
    bu ayakkabının iki rengini de zamanında 25$+kargo bandında almıştım çok memnunum, yukardaki de aynı taban

• 2 gün içinde ref2 düşecek diyorsa genelde gümrükte takılma olmuyor.
  • quote:

Pts sitesinden kargonun Tr deki dağıtımcısı falan gözüküyor ya. Orda 2güne kadar ref düşecek diye ibare var. Burdan vergi kontrolüne girip gitmediği hakkında bir yorumda bulunabilir miyiz?

Bunun hakkında hiçbir yorumda bulunamayız, tek bildiğimiz şey ŞANS bu kadar basit.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hebelehubele

quote:

hayır bulunamazsınız , %99 vergisi tahsil edilmiştir. Artan miktar olursa 90 gün içinde size iade ederler ve bilgi verirler. İade alırsanız bilgileri kendinizde saklayın lütfen. Büyük ihtimal iade almazsınız , almazsanız kimseyi aramanıza gerek yok.

İade için değil aranıp aranmama için sordum. Benim kafamda şöyle bir algı var. Şuana kadar vergiyi geçen tek alışverişim olmuştu. Onda ise arayıp form falan doldurttular. Vergiyi geçerse formu doldururuz olayı var bende. Onu merak ettim.

• quote:

Orijinalden alıntı: hebelehubele

quote:

90 değil maksimum 60 gün.
  • Teşekkür ederim. Beklemek istemiyorum. O yüzden. Yoksa vergisini zaten Ödemişim;) evrak falanda uğraşmak istemiyorum. Umarım sıkıntısız alışverişlerden biri olur
  • Yok öyle de değil büyük ihtimalle, çünkü 2 alışverişim olmuştu 110 Euro civarıydı ikisi de, hiçbir belge vs. istenmeden direk evime getirdiler.

Şu an ise 50 Euro'luk bişey aldım ve vekaletname istendi, biraz şans işi sanırım
  • TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

kulaklıkğım geldi test ettim parasını hak ediyor gerçekten ama vurmalı çalgılarda sanhesinin iyi olduğunu gösteriyor gerçekten. soundblaster z yüzde 50 seste yüksek ses veriyor. philips de 25 aynı sesi alıyordum neyse kulakları tamamen içine alıyor ve sarsılmıyor kafaya çok iyi oturuyor ama fazlada sıkmıyor kafayı ses kalitesi iyi gerçekten ayrıca biri kısa biri uzun olmak üzere 2 adet bayağı kalın kablo çıktı kutudan kolay kolay bozulmaz diye tahmin ediyorum değişebilir kablo sayesinde superlux hd668b beyler hepsiburada da 200 lira bana 90 liraya geldi öneririm..

• quote:

Orijinalden alıntı: mersinli33s

Ben bunu 118 euro iken almiştim hiçbir sıkıntı yaşamadim. Kaliteli bir psu tavsiye ederim. şuan biraz pahali amazona göre

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B00ZRL7IAW/ref=yo_ii_img?ie=UTF8&psc=1

Hocam çok pahalı ya. amazon.com'dan alsam sıkıntı olur mu ki? Neden de tercih ediliyor? Konuya da göz attım ama pek anlamadım.
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.