Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (10005. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.700
Favori
13.892.854
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Son zamanlarda kargolar gelmeye başladı kargo soruları arttı bunlara çok extreme durum olmadıkça CEVAP VERMEYİN VE İLK SAYFAYA BAKMASINI SÖYLEYİN yoksa diğer üyeler bu kargo sorularından dolayı oluşan mesaj kalabalığından sonra ardınızdan iyi şeyler söylemeyecektir, kulaklarınızı çınlattırmayın derim, bir şey yazarken etraflıca düşünelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 29 Aralık 2016; 18:44:30 >
  • Burak_Clk kullanıcısına yanıt
    Ben amazondan epey fullfilled ürün aldım hiç sıkıntı yok. Amazon satsa daha iyi ama fullfilled ürünlerin de arkasında duruyorlar diye duydum. Birşey olmaz.
  • Merhaba arkadaşlar 25 Aralık'ta aldığım Trust GXT 38 2.1 ses sistemi bugün geldi. İlk izlenimlerim, sesi yüksek ve bassları güçlü fakat kaliteli gelmiyor kulağa. Almayı düşünen arkadaşlara tavsiye etmem. Tabiki fiyat-performans olarak kabul edilebilir. İyi akşamlar.TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]
  • Arkadaşlar amazon.fr chati pasif durumda. amazon.fr ile chatten konuşan iletişime geçen var mı acaba .yada chatin nasıl aktif edildigini bilen var mi?
  • BeyazZenci01 kullanıcısına yanıt
    Aldım sadece denedim hiç kullanmadım isteyene aldığım fiyattan veririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asiruhh1903

40 numara bot alan varsa link alabilirim 40-50 euro civarına.

Merhaba,

Amazondan alınan ve küçük gelen bot ları DH de tekrar sattıkları ana konu vardı ona bakmayı unutma.

41/ 41.5 Bakacaksın bir de ( ölçüleri çok iyi araştır ) bot alacaksanız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ateş mi ediyor, alev mi atıyor bilemem ama 239 eurodan 52 euroya düşmüş. PNY Attaché 4 256GB USB-3.0 Flash Bellek DİP FİYAT diyebiliriz, daha önce 50 euro görmüş en düşük.
    https://www.amazon.de/PNY-Turbo-Elite-256GB-USB-3-0-Stick/dp/B01DWN1CPI/ref=as_li_ss_tl?s=computers&ie=UTF8&qid=1483025923&sr=1-1&keywords=PNY+256&linkCode=ll1&linkId=07dd740c240571c074f937bd237c50f8 Bizim için sepette 44 euroya düşüyor ve kargo çıkmıyor.

• Farkettiğim birşey oldu vergi sınırlamasından sonra.eskiden 80$ üzeri ürünler hiç bakmazdım bile ama artık daha çok alıcı gözüyle bakıyorum.çünkü zaten her türlü ürünle ya vergi ödiyicez vergi ödemezse kargo ödiyicez değişen birşey olmucak bence türekiyedeki alışverişlerde aksine daha ço artabilir.
    Türkiyedeki fiyatlara ayar çekilmediği sürece dibine kadar herşeyi yurtdışından alamaya devam edicez zaten,daha çok hırslandık bu sınırlamadan sonra

• Yok canım 6800k'ya z170 alsak yılın noob'u olurduk :)
  • pastdreamer kullanıcısına yanıt
    Ben aldım sadece denedim almak isteyen olursa 56$ ' a satarım...
  • Arkadaşlar com'dan alınan sapphire ekran kartını burada bir miktar para verip Tr'de garantiye sokma gibi falan bir imkanımız var mı? Kartı satacağım yer öyle bir şeyden bahsetti de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stoyki Muzhik

MERHABA kodunu başka üründe kullananlar için sıcak bir fırsat sayılmaz... Zira Türkiye'de yaklaşık fiyatlara alınabiliyor aynı ürün.

http://urun.gittigidiyor.com/yapi-market-tamirat/einhell-th-cd-14-4-2-2b-cift-akulu-vidalama-255909318

O ni-cd pilli ama , ve torku düşük 18nm , benim linkini verdiğim ise li-ion pilli ve 33nm

• pastdreamer kullanıcısına yanıt
    TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

Aman hocam yavaş

• quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

quote:

Orijinalden alıntı: Stoyki Muzhik

MERHABA kodunu başka üründe kullananlar için sıcak bir fırsat sayılmaz... Zira Türkiye'de yaklaşık fiyatlara alınabiliyor aynı ürün.

http://urun.gittigidiyor.com/yapi-market-tamirat/einhell-th-cd-14-4-2-2b-cift-akulu-vidalama-255909318

O ni-cd pilli ama , ve torku düşük 18nm , benim linkini verdiğim ise li-ion pilli ve 33nm

Teknik Özellikler
    Akü 14.4 V | 1100 mAh NiCd
    Şarj süresi 3-5 saat
    Boşta devir hızı 0-550 d/dk
    Max. Tork Gücü 18 Nm
    Tork kademeleri 19+1

Technical specifications:

Battery type: Li-Ion
    Battery voltage: 14.4 volts dc
    Battery capacity: 1.300 mAh
    Idle speed: 1st gear: 0 - 350 min-1
    2nd gear: 0-1,150 rpm
    Torque setting: 19 + 1
    Charging time: approx. 3 - 5 hours
    Torque: 33 Nm
    Product weight: 1.4 kg

https://www.amazon.de/Einhell-Bohrschrauber-Lithium-Ladegerät-Koffer/dp/B00MNYKKM4

Güzel fırsat gibi ilk sayfaya eklerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 29 Aralık 2016; 19:3:28 >

• Contigo termosu 6 gündür bi kargoya veremediler. Amazondan aldığıma bin pişman oldum keşke türkiyeden alsaydım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orhun

Şu amazon'un boş yere ödediği vergilere üzülüyorum ben. Vergi altı ama bir şekilde ya yanlış para birimi ya da yanlış girilen ücret sebebiyle ürün 75 euro üstü beyan ediliyor. Amazon'a da durumu anlatıyorum. Ben vergi ödemeyeceğim, biliyorum ama şu durumla ilgilenin diyorum. Bazen doğru bazen yanlış giriliyor. Anlamak güç, umarım yakın zamanda düzeltirler. Son seferde de ürünün değerini kdv düşmemiş şekilde yazmışlar ve gümrüğe takıldı. Genelde de bu şekilde oluyor diye tahmin ediyorum.

aynı durum bende de var. 71,35 euroya aldığım ürün ingiltere amazon deposundan 71,35 GBP olarak kargo paketine yazılmış. ups Türkiye çıkacak vergiyi ödemeyi kabul ederek yollamışlar zaten dedi. acaba 30 euro sorunu olursa mağdur olmayalım diye mi yoksa hata mı bilmiyorum.

• nerde bu guitar hero live indirimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.MosQuiTo

Merhaba arkadaşlar 25 Aralık'ta aldığım Trust GXT 38 2.1 ses sistemi bugün geldi. İlk izlenimlerim, sesi yüksek ve bassları güçlü fakat kaliteli gelmiyor kulağa. Almayı düşünen arkadaşlara tavsiye etmem. Tabiki fiyat-performans olarak kabul edilebilir. İyi akşamlar.TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

Bunu alacağına wavemaster alaydın ,

https://www.amazon.de/wavemaster-MX3-Lautsprecher-Aktiv-Boxen-Smartphone/dp/B000BKSFJ2/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1483028116&sr=8-1&keywords=wavemaster

Trust'ın uyduları iyi değil zaten belli TR'dede satıldı bu

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.