Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (9396. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.231
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 93949395939693979398
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    tekrar oku. takılmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: turindebrouche

Beklemek sizin için bu kadar zorsa 500 tl verip ürünü tr den alabilirsiniz?

hocam beklemek zor değil parasını aldıkları halde hem ürünün kargosunu geciktiriyorlar hemde ürünün fiyatı arttı gönderemiyoruz bide dalga geçer gibi tekrar sipariş edebilirsiniz diyorlar burdaki mevzu benim siparişimin gecikmesi veya iptal edilmesi değil burdaki kaç kişinin siparişi bu şekilde iptal edildi indirimleri yandı biraz diş gösterceksinki aynı hatayı tekrar yapmasınlar ben zaten üründen vazgeçtim bu fiyatada verse almam artık bi işi ya hakkıyla yapacaksın yada hiç yapmayacaksın mesele bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr.yasoo

Arkadaşlar,forumdaşlar Ürün iadesi yapacak olanlara bilgilendirme notu bugün yaptığım yaklaşık 400 GR tutan ve küçük bir kutu ile giden iaddem 45.70 TL tutmuştur. .de ile yaptığım görüşme sonunda kargo ödemesini ben yaptım makbuzu mail attığımda kargo ücretini de bana geri iade edicekler. Gelişmelerden haberdar edicem kargoyu bugün yolladum.

Dip not.İade kargoları için merkez yada büyük PTT yi tercih edin şubeler beceremiyor...

teşekkürler bilgi için, yalnız ilk sayfada iade talebi bildirip amazon etiket falan gönderiyor oraya barkod no falan yazmak gerek yazıyor. süreç tam olarak böyle mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydinsukru

şu columbia ceketin Large bedenini alıp memnun olmayan varsa aynı fiyattan alabilirim XL almıştım büyük geldi
    https://www.amazon.de/gp/product/B01J3JSRJO/ref=oh_aui_detailpage_o02_s00?ie=UTF8&th=1&psc=1

kalıpları büyükmü hocam..
  • warehouse deals'dan 123 euro ya aldıgım dx racer koltugum geldi. sıfırından pek bir farkı yoktu, herhangi bir sekilde gumrukte takılmadı vergi ödemedim teşekkürler daha iyisi sizin olur inşallah.TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]
  • complete_ kullanıcısına yanıt
    columbia softshell ceket almıştım ona göre büyük
  • Fantasticoo kullanıcısına yanıt
    aynen dediğiniz gibi iade etiketini ve irsaliye numarasını içeriri bi belgeyi bastırmanızı istiyorlar.iade formunun üstünde türkçe olrak neyi nereye koymanız gerektiğini yazmışlar zaten.ayrıca iade faturası çıktısıda var onun üzerine iade nedeninizi yazmanızı istiyorlar.kısaca ''bozuk ürün'' yada ''azrızalı ürün'' yazmanız yeterli..onuda kutunun içine koyun öyle gönderin
  • jacques1791 kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullanın.
  • jacques1791 kullanıcısına yanıt
    Çok uyguna gelmiş. Hayırlı olsun hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alıntı: tr123456

Ceptetep kullanabilirsiniz hiçbir ücreti yok ancak benin sorum yurtdışı alışverişleri içindi sadece,yerel olarak havale eft ücreti kart aidatı hesap işletim ücreti vs. Ceptetep de yok.

O zaman bunu kullanan biri cevaplarsa aydınlatsın bizi.

Merhaba kartımdan sadece 56tl çekim yapılmış yani 1 adet ürün için yapılmış sanırım amazon ayrı ayrı mı çekim yapıyor ürünlerde.
    TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewsTR -- 16 Aralık 2016; 12:01:06 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• civcivx C kullanıcısına yanıt
    3 Kasım'da PTT ile EVGA RMA'ya GTX 970 ekran kartımı göndermek istedim. Kargom kayboldu :) Nerede olduğu bilinmiyor. 16 Aralık bugün, tam 43 gün geçti kargo ortada yok. BİMER, Cumhurbaşkanlığı uğraşıp duruyorum.
  • https://www.amazon.de/gp/aw/d/B01L6L52T0/ref=mp_s_a_1_12?__mk_de_DE=ÅMÅZÕÑ&qid=1481878578&sr=1-12&m=A3JWKAKR8XB7XF&rps=1&pi=AC_SX236_SY340_QL65

Arkadaşlar bu ürün alınırmı acaba. Daha önce alıpta kullanan varsa bilgilendirirse sevinirim. Birde bu ürün trde ne kadar ben baktımda bulamadım birtürlü.
  • fuducuk kullanıcısına yanıt
    Hicam kasanin cabuk ciizlmesi gibi bitakim sorunlar yazilmisti ama.hic de oyle bir durum yok.hamur gibi oynadim kasayla sikinti cizilme yok..
    Ayrica on tarafi cok cekmedim cunku thermaltake rgb riing cember led fanlar gelsin takayim oyle foto koyucam on tarafinin..
    Yalniz kasa muhtesem arkadaslar kalite cok cok iyi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mo_Cuishle`

valla pişman olacağını sanmıyorum ama mesela ben daha düz bir koltukta oturdum bu güne kadar ve ayaklarımı bağdaş kurarak oturduğum için alışmam zaman alacak ama normal bir oturma şeklin varsa her türlü memnun kalırsın, malzeme kalitesi çok iyi.

İnşallah bakalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler BF döneminde laptop ve ssd süparişi vermiştim dün elime ulaştı ancak içinden çıkan fişe bakınca dikkatimi çekti sitede ve fişte shipment total 945$ gözükürken enpara kartımdan 992$ çekimiş. Chatten sordugumdada biz 945 çektik sistemdede öyle gözüküyor dediler invoice kontrol ettiğimde gercekten 945 gözüküyor mailime gelen bildirimi buldum altta resmi olan oradada durum aynı . Bu normal bir durummu yani büyük meblağlarda fazlamı alınıyor ? TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]
    TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

• turindebrouche kullanıcısına yanıt
    yarıldım

• PC Kasası veya TV için Led RGB Led Alacaklar 13.50 Euro: 4x50 Cm Led

Logitech G602 Garantili 38.25 Euro (Sepeti kargo bedavaya tamamlayın !)

• Merhaba arkadaşlar; macbook air için usb-ethernet dönüştürücü lazım. Almışken ekstra usb 3.0 girişleri olan birini almak mantıklı geliyor. Aradım taradım amazon.de'nin satıcı olup gönderdiği iyi bir ürün bulamadım. com'da şu var;
    https://www.amazon.com/UGREEN-1000Mbps-Gigabit-Ethernet-Compatible/dp/B00LLUEJFU/ref=sr_1_4?s=pc&ie=UTF8&qid=1481878945&sr=1-4&keywords=usb+ethernet&refinements=p_n_feature_keywords_three_browse-bin%3A6030886011%2Cp_n_shipping_option-bin%3A3242350011
    5 dolar indirimle alınabilir gibi ama önerilerinizi bekliyorum. .de olursa sevinirim 10 euro MERHABA kodu bekliyor hala.

• Bu linkteki Dualshock 4'te Wireless alıcı yok değil mi ? Steam Linke bağlayacağım da.
    https://www.amazon.de/PlayStation-DualShock-Wireless-Controller-schwarz/dp/B01GVQUX3U/ref=sr_1_2?s=videogames&ie=UTF8&qid=1481879419&sr=1-2&keywords=dualshock+4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VR_27 -- 16 Aralık 2016; 12:17:26 >
  • 
Sayfa: önceki 93949395939693979398
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.