Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (9394. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.355
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 93929393939493959396
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bilgilendirdiğin için çok sağol o zaman maceraya gerek yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nimras kullanıcısına yanıt
    Çok darladım son bir doru sorayım. Sizce 62 euro'dan alayım mı yoksa yılbaşına kadar ikinci bir indirim mi kovalamalı?

Gerçi bunu size sormam da abes kendi vereceğim karar ama müthiş karasızlık içindeyim :)

• @atenct arkadaşım bence iptal et yaşadığımız sıkıntıları görüyorsun sonuçta bedavaya ürün almıyoruz bunların bi şekilde yaptıkları yanlışın farkına varıp kendilerini düzeltmeleri şart

@kuki.67 Columbia bot hocamhttps://www.amazon.de/gp/product/B018511WFC/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

Arkadaşlar ingilizcesi iyi olupta şu attığım mesajı ingilizceye çevirebilecek kimse varmı amazon.com da aynı mesajı göndermek istiyorum bide mümkünse amazon.de üzerinden sipariş yapacak arkadaşlar 2. kere düşünsün mümkünse amazon.com a yönelmeye çalışın 3 sipariş verdim birini 2 gün diğerini 10 gün bunuda 6 gün geciktirdiler

• HP Laptop/Desktop düşünen varsa günün indirimlerine bakabilir.
  • MilanRapajic M kullanıcısına yanıt
    Valla hocam 44 euroya düşeceğini sanmam.Çünkü en son 1 adet kalmıştı ben aldım ve ondan sonra hiç 44 euro gibi bir fiyata düşmemiş :) Ama tabii sizin takdirinize kalmış.
  • kangroo kullanıcısına yanıt
    2-3 kişi vardı alan ben de berdim siparişi ama daha ödemesini yapmadım f/p ürününe benziyor torbasız olmasınayrı avantaj

• nimras kullanıcısına yanıt
    Aldım gitti o zaman :) Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: deepgreen1

Keşke .com dan alsaydın bayadır fiyatı dip. Ben almıştım, Şu andada fiyatı 47,5 dolar kargo dahil..

De'de vergi düşünce €48 oluyordu, €10 Merhaba indirimi ile €38 oluyordu. Almanya daha uygundu yani.
    Şimdi 45,5-Vergi-10(Mastercard) = €28'ya alıp, şu an kargoda olan ürün gelince iade yapacağım. (Amazon'dan gelen mail o şekilde yapmamı önerdi)
  • Müptelası oldum, çıkamıyorum şu başlıktan
  • Corsair Strafe klavyem geldi ama sevinemedim. Amazon.de'den alinca, Almanya'ya ozgun klavye geldi haliyle.

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: StartPy

quote:

Orijinalden alıntı: Rahatı Kaçan Ağaç

ilk siparişimi verdim. herkese teşekkür ederim umarım sorunsuz bir şekilde elime geçerler :) geldiklerinde buraya geri dönüş yapacağım.

hocam amfi nasil acaba ?

Oldukça küçük bir amfi ama marshall kalitesi var. Parkta bahçede yolda müzik yapmak için portatif. Arkadaşlarınla bir deniz kenarında müzik yapmak için yeterli. Pil ile çalışabiliyor.

Eğer almayı düşünüyorsan bana geldikten sonra video çekeceğim koyarım buraya da videoyu hocam.

• serginho1912 kullanıcısına yanıt
    İçinden çıktı hocam. 2 kutu çıktı hem de. Ama iki kutu da aynı kahve çeşitleri vardı.

Her bir kutudan 1 adet grande, 1 adet espresso, 1 adet latte(2 kapsül şeklinde biri süt tozu, diğeri kahve), 1 adet chococino(yine 1 kapsülü çikokata, diğer kapsülü kahve şeklinde) çıktı.

Yani toplamda 2 grande, 2 espresso, 2 latte, 2 chococino çıktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ckn. -- 16 Aralık 2016; 11:16:07 >
  • MilanRapajic M kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam.Pişman olmayacaksınız :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: nexusab

Forumun meşhur botunu Merhaba koduyla 32 euroya aldım. Teşekkürler arkadaşlar.
    https://www.amazon.de/g...00_s00?ie=UTF8&psc=1

Merhaba koduyla beraber 32 euroya geldiğinide ben buradan ekleyeyim, akıllar karışmasın. Şuan bazı numaraları hala düşük fiyatlı. Sepette dahada düşecek unutmayın.

• tur1st kullanıcısına yanıt
    Bence sevinin hocam büyük enter istediğimden başka alamiyorum ben mesela

• quote:

Orijinalden alıntı: faridun

Ben de bu hi-tec bottan aldım.34 Euro'ya geldi.Tipi hoşuma gitti , yorumlar da olumlu.Aynısı TR'de yok da benzeri 400 tl civarı.

https://www.amazon.de/gp/product/B01H0H7PHG/r

http://www.ydsshop.com/?urun-220-yds-22-pruga--deri-

Hocam ondan daha kaliteli ayakkabı, görüntüsü de oldukça şık.

yine bu mağazada goretex astarlı botlar 300 civarında.

Siz almışsınız da almayan arkadaşlar numarası da varsa faydalansınlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aktuz -- 16 Aralık 2016; 11:20:21 >

• Aramızda 400C kullanan var mı beyler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bigbaboll

quote:

Orijinalden alıntı: nexusab

Forumun meşhur botunu Merhaba koduyla 32 euroya aldım. Teşekkürler arkadaşlar.
    https://www.amazon.de/g...00_s00?ie=UTF8&psc=1

Merhaba koduyla beraber 32 euroya geldiğinide ben buradan ekleyeyim, akıllar karışmasın. Şuan bazı numaraları hala düşük fiyatlı. Sepette dahada düşecek unutmayın.

hocam düşük olması önemli değil aynı ayakkabıyı bende aldım adamlar fiyatı arttı göndermiyoruz diye msj attı az önce

• Gerginix kullanıcısına yanıt
    Bende celestron travelscope aldım hala kargoda henüz teslim almadım bu teleskopun yanında gelecek olan 2 mercekten farklı olarak hangi merceği yada mercekleri aldınız yada tavsiye edersiniz bana linkini atabilirmisiz?

• 
Sayfa: önceki 93929393939493959396
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.