Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir Kullanıcı, 11 Masaüstü Kullanıcı
260.118
Cevap
2.989
Favori
13.340.046
Tıklama
Giriş
    2796 Mesaj

ACER KA221Qbid moitörü satın aldım da teslimat tarihi 24 Ocak 2017 falan diyor. Gerçekten bu kadar geç mi teslim edilecek?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

İstikbal
  • Yüzbaşı
    626 Mesaj
    Çarşamba verdigim siparisim iki farkli yerden gonderilmisti. Sali teslim olacak parca bugun yurtici kargoya teslim edilmis.

|
    |

435 TL
    |
    |
    OttomanSoldierTR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: nihattr

ACER KA221Qbid moitörü satın aldım da teslimat tarihi 24 Ocak 2017 falan diyor. Gerçekten bu kadar geç mi teslim edilecek?

Benim 2 ocak gosteriliyordu bugun TR giris yapti

Çarşamba teslim edilecek yaziyor. Geldigindd foto ve inceleyip yazarim buraya

|
    |
    doktorum60 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Öyle olursa güzel hocam. Yoksa can sıkıcı olur. Bir de ben kart bilgisi girdiğimde 3 haneli güvenlik kodunu istemedi. Bu şekilde para çekebilir mi, nasıl olacak?

|
    |
    JimmyJimmy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İstikbal
  • Teğmen
    199 Mesaj

Yorumlarda 175'ten uzun boylular için uygun olmadığı yazıyor hep. Kafa masaj kısmı boyna denk geliyormuş.
    |
    |
    Avanta kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
    145 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Eddie vedderr

quote:

Orijinalden alıntı: teleferikx

adidas spor ayakkabı
    https://www.amazon.de/gp/product/B01H76K9I2/ref=as_li_ss_tl?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF&linkCode=ll1&linkId=4471c668e02cb67cc45870f409d2dc3a

The North Face mont
    https://www.amazon.de/gp/product/B01IHZ2B24/ref=as_li_ss_tl?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF&linkCode=ll1&linkId=487445e695dec3bba9b29b76340850da

Bunlar da iyi fırsat gibi geldi. Ayrıca pumalara da bakın fiyatları uygun.

Mont çok güzel geldi. Gelişine yapıştırdım. Tr satış fiyatı 400-500. Tam columbia mission air alacakken daha uygun geldi merhaba indirimi ile

Yagmurluk ama bu ona gore ince baya sade yagmurluk

• Yüzbaşı
    438 Mesaj

kutu içeriği çok zengin içinden avrupa için 3 dişli ve türkiye için standart priz çıkıyor endişeniz olmasın
    |
    |
    hilmignc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    Intel i7 9700k - Gigabyte z390 Auros Master - Msi RTX 2080 Gaming X Trio - GSkill TridentZ Rgb 2X16GB 3000mhz - NZXT H700i - NZXT Kraken X62 280mm - Seasonic Focus Plus 850W 80+ Gold - Samsung 970 Evo Plus 500GB - Toshiba TR200 480GB - Seagate BarraCuda 3.5" 6TB - ASUS ROG SWIFT PG279Q 2K 165hz IPS - Logitech G Pro Wireless - Corsair K95 RGB Platinum Mx Speed - Steelseries QCK XXL - Kingston HYPERX Cloud II - Corsair LL120_LL140 - Creative GigaWorks T3 2.1 - DXRacer Iron Series

• Teğmen
    247 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: EmreNX

Black friday den ps4 kol almistim amazon.com danda. Sonra kargoda sorun oluştu dediler musteri memnuniyeti adina tekrar kargoya verdiler siparisim geldi bir hafta evvel. bugun de aynisindan tekrar geldi. Muhtemelen sorun oluşan kargo da geldi sonradan kargoya verdikleri de.
    Simdi ne yapmali arkadaslar ? ?

amazona yaz ve geri gönder.
    |
    |

İndirimli fiyatı bir zamanlar 48 EUR idi, şimdi anca 10 eur indirmle o fiyata denk geliyor...

|
    |
    XLTRN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Meliodas

kutu içeriği çok zengin içinden avrupa için 3 dişli ve türkiye için standart priz çıkıyor endişeniz olmasın

hocam bu monitörü bende aldım, sizde kullanıyorsunuz sanırım, memnun musunuz? ürünle ilgili hiç inceleme bulamadım.

Orijinalden alıntı: Eddie vedderr

quote:

Orijinalden alıntı: teleferikx

adidas spor ayakkabı
    https://www.amazon.de/gp/product/B01H76K9I2/ref=as_li_ss_tl?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF&linkCode=ll1&linkId=4471c668e02cb67cc45870f409d2dc3a

The North Face mont
    https://www.amazon.de/gp/product/B01IHZ2B24/ref=as_li_ss_tl?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF&linkCode=ll1&linkId=487445e695dec3bba9b29b76340850da

Bunlar da iyi fırsat gibi geldi. Ayrıca pumalara da bakın fiyatları uygun.

Mont çok güzel geldi. Gelişine yapıştırdım. Tr satış fiyatı 400-500. Tam columbia mission air alacakken daha uygun geldi merhaba indirimi ile

Columbia mission air de aynı değil mi hocam?

|
    |

• Yarbay
    72236 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: xyz35

bu zamana kadarki tüm sıcak fırsatları almış adam
    https://www.sahibinden.com/arama?hasSecureTrade=false&userId=aj4_WriVVqWawYqY6bQWrrA

Hepimiz bir şeyler alıyoruz mutlaka bir gün üstümüze olmayan bir şey gelecek bunu geri iade etmektense cüzzi bir kâr koy hem sen kazan hem buradaki adam kargo beklemesin, indirim beklemekle uğraşmasın 1 günde eline geçsin her taraf kazanıyor yani burada anlaşalım, her satışa da karşı çıkılmaz akıl var mantık var bugün karşı çıkarsın yarın sen aynı duruma düşersin... AMAAAA bu şekilde ticarete dökmek bence de etik değil yasak olmasını geçiyorum.

İnsanlar bana diyor hakkındır al sat o kadar emek veriyorsun saatlerce uğraşıyorsun vs. diye ama ben sadece kendi kullanımım için alıyorum ya fazla kullanmıyorsam ya bana uymuyorsa satıyorum çoğu da aynı paraya, belki zararına bile sattıklarım oldu, kâr ettiklerim kesinlikle daha az onlar da cüzzi. Halbuki güvenilirliğim, referanslarım, sarfettiğim emek sonucunda bunu rahatlıkla yapabilirim, ileride mesela böyle bir şey de yapmak isterim ama tamamen etik, yasal ve uygun bir şekilde olmalı böyle olmaz...

Nereye geliyoruz gene en önemli şeye : NİYET, dinde bile bu yüzden bu kadar önde tutuluyor, beşeriz şaşarız, yanlış şeyler yaparız, söyleriz amaaaa NİYET çok önemli olay burada bitiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 12 Aralık 2016; 15:44:38 >

• Çavuş
    80 Mesaj

Hocam öncelikle North Face mont değil yağmurluk. İçene polar giyerek mont gibi giyebilirsiniz ama (ben öyle yapıyorum). Tr fiyatıda o kadar pahalı değil sanırım ben 220 civarına n11 de görmüştüm. Güle güle kullanın.

|
    |
    Eddie vedderr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Columbia mission air de aynı değil mi hocam? Bilmediğimden soruyorum

|
    |
    osansaro kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

UPS'e yetki belgesi doldurup gönderen bir arkadaş usp'in yetki belgesini yollayabileceğim mail adresini yazabilir mi? İlk sayfaya baktım ama yetki belgesini yollayacağım adresi göremedim. Ups'den aradılar size mail atacagız dediler hala yollucaklar. Onlar yollayana kadar ben doldurup yollamak istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WinKy -- 12 Aralık 2016; 15:40:40 >
    |
    |
    Bahsedilenler: MühendisMurat

Yapacak bir şey yok artık hocam yeni keşfettik burayı. Alıyorum.

|
    |
    UNDYING kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
son dakika
üniversite
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
2,000
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.