Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (8533. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.232
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 85318532853385348535
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: b0Ni

adata ssd'de 10€ mastercard promosyonunu kullanmıştım, o alışverişte kullandığım kredi kartım iptal oldu ödeme yöntemini değiştirmek zorunda kaldım, değiştirince kupon silindi alışverişten. amazon.de'ye ingilizce iletişim kurun bölümünden yazdım hemen uygulamışlar kuponu alışverişe. gelen maile yanıt olarak ürünün ne zaman gönderileceği belli mi diye sordum ürün daha çıkmamış belli değil değil ama siparişini hızlı kargoya çeviriyorum ürün gelince hemen yollanacak yazmış. ingilizce üzerinden iletişim sağlarsanız amazon.de'nin de .com'dan farkı yok bence.

maile yanıt almadan önce ilk hindistan alan kodlu daha sonra almanya alan kodlu numaradan arandım birde, dersteydim açamadım 2sinide. maile yazmış ulaşamadım diye yanıt vermeden önce telefonla aramışlar

kesinlikle. şu ana kadar hiçbir türk müşteri temsilcisi yardım etmedi, ya da bilgisi olmadığı için edemedi. hatta şöyle düşünüyorum, üst merciler bunlara kendi ırkınıza tolerans geçemezsiniz diye bir kural koymuş olabilir mi diye düşündüm. sonra da bu kadarı da fazla, bildiğin türk bilinçsizliği demeye başladım. çalıştığı firmanın kampanyalarından bir haberler, bir sorunumuz olduğunda prosedürü bilmediklerinden n'apacaklarını bilmezler.. neler gördüm neler.

• NightmarE_6 kullanıcısına yanıt
    Alamayıp da gönderilmez inşallah diyen arkadaşlara gelsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Hahaha dur hocam ona hazır değilim. Benim gibi illa dual channel olsun diyorsa 50tlye değer

bide benim anakartın sitesindeki resimde üstünde bu ram vardı gaza geldim

• quote:

Orijinalden alıntı: HerodiNas

https://www.amazon.com/gp/product/B011TVF5QC/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

son dakika da aldım bakalım umarım ısımı gorur

Alamayanlar bekleme listesine tıklasın elbet vazgeçip almayanlar çıkıyor bu tarz fırsatlarda.
  • Yasa onaylanirsa harika olacak..
    150 euro hemde Ucretsiz kargo
    TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

• oray kullanıcısına yanıt
    Supplement getirtemiyoruz diye biliyorum.
  • MrCooL_ kullanıcısına yanıt
    Hocam gözümden kaçmış kusura bakmayın fiyat uygun görünce o heyecanla
    Maalesef TR girmiyor urunler yav

• quote:

Orijinalden alıntı: captanico

https://www.amazon.de/gp/product/B00GUXK8F8/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1 bu ayakkabıyı almıstım amazondan , bugün geldi ama ayagıma kücük oldu , iade edip bir numara büyügünü alayım dedim , müsteri hizmetlerine tel no bıraktım 30 saniye icinde beni aradılar.durumu izah ettim degişim yapmak istiyorum bunu göndereyim bana bir numara büyügünü verin dediökadın beni mesgule aldı , 1 dk icinde geri dondu malesef degisim yapamıyoruz dedi bana (ben nasıl olur diye icimden gecirdim yapmaları lazımdı sonucta yapmamaları imkansıza yakın bir olay cünkü) haydaa diye icimden gecirdim , derken tatlı sesiyle (türk ve kadın bir müşteri hizmetleri yetkilisi) bana ürün sizde kalsın ben size paranızı geri iade edeceğim dedi.bir haydaaa daha çektim içimden ciddimisiniz diye sordum.bizim size hediyemiz olsun deyince o zaman bana para iade etmeyin hediye çeki olarak hesabıma tanımlayın aynı ayakkabıyı bir daha bir numara büyük alayım diye teklif ettim.tabii yapabilirim dedi.şimdik bekliyorum 2 saat icerisinde hesabınız da görünecek dedi ama çek gelmiş bile.....

amazon candır can

Güzel olay TR'de olsa iade edene kadar bile sıkıntı çıkarırlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pozitron~ -- 28 Kasım 2016; 21:29:32 >

Hocam çok sağolun
  • quote:

Orijinalden alıntı: SrcnAkty

quote:

Orijinalden alıntı: Kamarad

Bu yurtiçi kargo adamı delirtir ne telefonu açar ne teslim eder teslim edildi girer teslim edilmez ankaraya gelecek şey gelir istaanbula geri döner sorunca tekrar yollanıyor der ama teslim edildi gözükür. Ne yapmam gerek bu konuda teslim edildi yazıyor ama bende bir şey yok amazonu aradım 6'sına kadar gelmezse bize ulaşın dediler ulan ürün dibime geliyor bu yurtiçi kargonun yatacak yeri yok ürün ulaşmazsa 3 güne ekşide rezalet başlığı açacağım şimdi onlar düşünsün gerçi alıştılar...

hocam aynısı bana oldu koltuk geri gitti pts ye aradım Yurtiçi kargo operasyon hatası yapmış o günün kargoları geri gitmiş

gelecek değil mi yani kargolar delireceğim zaten yurda gelecek nöbet tutmam gerek

• quote:

Orijinalden alıntı: oray

http://www.amazon.de/Optimum-Nutrition-Standard-Protein-Vanille/dp/B000GISU1M

Optimum Nutrition Whey Gold Standard Protein, Vanille, 2,3kg - 33 (110 TL civarı) Euro ediyor. Bence iki kutu alıp kargoyu bedavaya getirebilirsiniz :)
    http://www.supplementler.com/urun/optimum-gold-standard-whey-2273-gr-608 Aynı ürün 220 TL civarında.

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

Hocam bu suplement gümrükte takılabilir çünkü yurt dışından almak için doktor reçetesinde harfi harfine o ürün yazması gerekiyordu onu gümrükte gösterince gümrük ürünü sana teslim ediyordu değişti mi bilmiyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• NightmarE_6 kullanıcısına yanıt
    Stok sorunu yaşamaları normal herkes 2-3 adet çekmiş olmasından sanırım :) Ben olsam bu tarz ürünlerde 1 üyelik 1 adet alabilir duruma getiririm. En azından bu işin ticaretini yapanların önüne geçmiş olurlar.
  • ps4 için bugün çok umutluydum. ama boş çıktı
  • samsung ssd nin fiyatı yükselmiş arkadaşada alıcaktık 1 tane şansı yokmuş.zaten SSD'den başka birşeyin fiyatı düşmedi
    Gümrükten geçemez!
  • Konu sıcak fırsat bölümü. Ürün paylaşım yeri. Kargom nerede, param ne zaman çekilecek bölümü değil. Tüm bilgiler zaten ilk sayfada yazıyor.
  • Yasa Onaylanırsa Ben ;

ALLAH'INI SEVEN ÜSTÜME BİTMEDEN YAKALA FIRSATI ATSIN.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 28 Kasım 2016; 21:30:38 >
  • By___Muzzy kullanıcısına yanıt
    Al bendende o kadar artık Beklicez napalım

• sorix kullanıcısına yanıt
    42 euroya aldım
    TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

• 
Sayfa: önceki 85318532853385348535
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.