Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (8231. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
19 Misafir - 19 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.290
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 82298230823182328233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: _Discovery_

Dahle 561 Kollu Giyotin (36cm) 30sf EUR 157,58 Gümrük vergisi dahil EUR 160,48 ~583,37 TL

hepsiburada.com 1.225,25 TL
    Garanti Ofis Kırtasiye 1.245,73 TL

Ürünün indirimsiz fiyatı bile Türkiyedekinin yarısı.

https://www.amazon.de/gp/product/B000KT959S

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

• emrkvstu E kullanıcısına yanıt
    Acaba fazladan ödediğimizi ürün geldikten sonra iade ederlermi?
  • battlefield 1'i 30 dolara alabileceğimiz bir yer yok mu? amazonda bitmiş sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxxcem

pek alınası yok hocam bu kartın en az 470 almaya calısın ama 480le cok az farkı var bununda 199 dolara satıldı 4gb 480 msi backplate li model onu kovalayın

Valla o 250 dolar gibi bi fiyata geliyodu hocam, benim bütçem 400 tl civarında şuan kart için, bu kartta 380 tl civarına maaal oluyor, öyle çok hard gaming değilim ama rx480 inse 600-700 civarına tekrardan girilir ama şuan rx460 bana mantıklı geliyor ama yorumunuz nedir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LampdaLamp -- 25 Kasım 2016; 23:32:13 >
  • İndirimlere bakılırsa amerikada işler düzelmiş o kadar indirime gerek duyulmuyor demekki ,gelecek bf dahada kötü olur.
  • kız arkadaş için şöyle lüks ama ilginç bir hediye önerebilir misiniz.
  • Amazon.de de tükenmiş ne yazık ki:(
  • logi. z533 50 euro
    https://www.amazon.de/gp/product/B0100055LI/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iso227 -- 25 Kasım 2016; 23:32:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuducuk

Şu psikopat balığın aynısından Amazon'da bulabilir miyiz arkadaşlar(Açıklamaları Okuyun);

https://www.sahibinden.com/ilan/hayvanlar-alemi-akvaryum-baliklari-cichlidler-20-cm-uzunlugunda-beyaz-prenses-361769633/detay

ahahaha iyiymiş

• Vatov kullanıcısına yanıt
    Valla hocam bütçe sizin siz düşünüp karar verin :) Ürünün TR fiyatları ortada. Yanlış hatırlamıyorsam hepsiburada da BF indirimiyle 308 TL geliyordu aynı ürün. 150 TL bence bu sistem için çok uygun. Yinede öğrenciyseniz ( Bende öğrenciyim halden anlarım ) İhtiyacınız da yoksa boş yere almayın derim.
  • A.Farnsworth A kullanıcısına yanıt
    cloud2,birkaç mesaj üstte belirtilmiş zaten
  • Bu fiyata her türlü alınır al bence ortalama 1080 de high ayarlarda 50 fps verebiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: justinxnitsuj

Beyler gündüz alışveriş yapmıştım amazon.de den, ücret o zaman çekildi hemen ve siparişe hazırlanıyor diyor o zamandan beri. Benim sorum şu olacak. Sonradan farkettim worldcard yurtdışı sitelerde 250ye 25 puan kampanyası var. Şimdi bi urun daha ekleyip 250 ye tamamlamak istiyorum ama tek seferde yapılması lazım alışverişin. Su an önceki siparişi iptal edip yeni ürünle birlikte toplu sipariş versem olur mu acaba ? Yani para provizyonda çekildi görünüyor , onun geri yatması fln nasıl oluyor. Daha önce bu tarz işlem yapan oldu mu ?

aynısını bende yaşadım bana ttıkları mail

İptal ettiğiniz numaralı sipariş için kredi kartınızdan bir tutar bloke edildiği için üzgünüm.

Bu işlemin arka planı aşağıdaki gibidir:

Amazon.de veya Amazon Satış Alanında sipariş verir ve Kredi Kartı ödeme yöntemini seçerseniz her zaman kartın geçerli olduğundan ve kayıp ya da çalıntı olarak bildirilmediğinden emin olmak için bir sorgu başlatırız.

Faturalandırılan tutarın tamamının sonradan ödenmesine ilişkin bir sorgu da buna dahildir. Bu tamamen bir güvenlik kontrolüdür. Bu kontrol yapıldığında aslında kredi kartınızdan ödeme alınmaz, sadece bu tutar bloke edilir.

Bazı bankalar/kredi kartı şirketleri bu sorguyu giriş olarak kaydetmektedir. Bu bloke kaldırılmadan önceki süre, bankadan bankaya ve şirketten şirkete değişir.

Lütfen kredi kartını aldığınız bankayla iletişime geçin ve bu süre sınırını sorun. Bu süre zaten geçtiyse lütfen bankanızdan bloke işlemini iptal etmesini isteyin.

Veri koruma nedenlerinden ötürü maalesef Amazon'un bloke işlemlerini kaldırması mümkün değildir. Size daha fazla yardımcı olamadığımız için üzgünüz.

Anlayışınız için teşekkür ederim!

• cakmaradyolog kullanıcısına yanıt
    Yazıcıdan çıkardığım kasa etiketlerini makas ile yamuk yumuk kesmekten bıktım =)

Bu iyi bir şeye benziyor, bakalım gelince görecez.
  • Arkadaşlar amazondan kendi hesabıma gift aldım 1 saat oldu çekmedi hala kurdan zarar edeceğim saat 12 olursa bilen varmıdır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ankaland kullanıcısına yanıt
    Sağolun, lakin gönderilmiyor Türkiye ye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adoreco

quote:

Orijinalden alıntı: tunlab

arkadaşlar, amazon.de chat olayına nerden giriyoruz, 2 kelam edecem onlarla:)

https://www.amazon.de/gp/help/customer/contact-us?ie=UTF8&ref_=hp_ss_qs_v3_rt_cu_t2&
    diğer sipariş sorunları seç
    diğer sorular seç
    hemen altta nasıl iletişime geçmek istediğini soracak
    telefon tıkla
    kendi telefon numaranı yaz
    1 dk ye seni Türkçe destek veren iletişim birimi arayacak
    umarım işini görür
    lakin mesai saatleri dışındalarmış

teşekkür ederim hocam yarın ayarı çekerim o zaman

@mahlook buyur

• quote:

Orijinalden alıntı: earth.

battlefield 1'i 30 dolara alabileceğimiz bir yer yok mu? amazonda bitmiş sanırım.

https://www.amazon.com/gp/product/B01F9HMO2K/ref=oh_aui_detailpage_o00_?ie=UTF8&psc=1
  • boatswain kullanıcısına yanıt
    Aynı şekilde, cm hesabına nereye göre almalıyız. amazon.de de paylaşılan fotoğraflara göre buradaki size chart uyuşmuyor çünkü.
  • 
Sayfa: önceki 82298230823182328233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.