Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (8127. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.218
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 81258126812781288129
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alıntı: bigbangem

Ya Murat abi laptop alacaktım su PS4 E dayanamadım aldırdın bana da ya , su blackfridayden önce ps4 alacaksın deseler inanmazdım ben bile almış oldum ya , su kurla bu kadar uyguna gelmiş oldu vallahi.

Abi tekrar tekrar tekrar tekrar tekrar teşekkür ediyorum sana sayende bu kadar kaliteli şeyi en uyguna kullanabiliyoruz Allah razı olsun senden. Bir suru şey aldım bugün sınavım vardı üniversitede o yüzden fotoğrafları ekleyememistim çok yakında hepsinin fotoğrafını ekleyeceğim konuya , emeklerin uğraşların icin tekrar teşekkürler abi

Kullandıkça bize dualarını esirgeme, başarılar ve hayırlı olsun.

Hocam amazon.de den 195euro luk 2016a modelini alsak, hesaplamalarda vergi eklenmiyor. Ulkeye giris yaparken ekstra vergi isteyecekler mi? Yoksa direk aldigim fiyattan kapiyi kadar gelicek mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: TorukMactoo

quote:

Orijinalden alıntı: eahmet

quote:

Orijinalden alıntı: andrOnur

Izmir şartlarına göre hangi botu almalıyım spor giyinen biri için

https://www.amazon.de/gp/product/B0185127GA/

https://www.amazon.de/gp/product/B018515320/

bence alttaki .

istanbulda bile üstekini nerseyse giyemeyiz.

Bence üstteki çünkü bunlar kar botu. Her zaman giylmez. Kar varsa giyersin. Yoksa giymezsin

Spor ayakkabida 42 giyiyorum bunda kac almaliyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• xyz35 kullanıcısına yanıt
    Ben almadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: seref31

Hocam ben üsttekinden aldım. Nedenini bilmediğim şekilde 44 euro ve ücretsiz kargo ile aldım.

Aynı şekilde ben de. Üstelik Türkiye ye gönderim yok demesine rağmen sepette temiz oldu alışveriş. Bence yoğunluktan dolayıdır. Ve getirmezler

• Gömlek ve mont bakıyorum hangi markalarda indirim söz konusu bilgisi olan var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Rindaman

Arkadaşlar bir ekran kartı tavsiye edin. Amazon ve Amazon.de ne fark oluyor, kaça geliyor vs vs

birkaç link atıp fikir verirseniz sevinirim.

1060 1070 1080 arasında.

Hb de 1070 msi lar sepette indirimde ben armor aldim 1600e

• hakklo kullanıcısına yanıt
    İptal edin, ben size gta V 40, fifa 17 de yine 40 liraya bulurdum, mortal Kombat piyasasını bilmiyorum ama 50-60dan fazla olmasa gerek. Ps4 kardeşlik konusunu biraz okuyup sonra fiyatlara bakın anlarsınız. tabi dediğim şeyler digital, kutulu alırım ben derseniz ona bişey diyemem, ancak dijital her zaman mantıklı ve ucuz olan olmuştur. Kutulu sıfır için de mariio128 sitesini öneriririm ama cdli de olsa ps4de oyunu hafızaya atması, satmasının daha uğrsştırıcı olması, tak çıkar işleri ile sürekli uğraşması genelde dh'dekilere pek mantıklı gelmez.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ukisla7 kullanıcısına yanıt
    Söylenene göre birebir uyuyor dediler. Yani 42 alman icap eder

• Ya Ramlerde kıpırdama dahi yok.Bu gidişle HepsiBurada'dan almak daha mantıklı vallahi. En azından taksit yapılabiliyor. Fiyatlar şöyle mesela:

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: scylla_

Ps4 un siparişini geçtim 1 saat oldu fakat karttan parayı çekmedi sizdefe böylemi

Bilen yokmu arkadaslar

• quote:

Orijinalden alıntı: Kernel Panic

GTX1060'lı Notebook arayanlara koşun....Kargo Dahil EUR 1.228,06.Türkiyeye gönderimi var.

MSI GE62VR 6RF-037XFR 15,6" Noir (Intel Core i5, 8 Go de RAM, 1 To, Nvidia GeForce GTX1060, DOS)

https://www.amazon.fr/MSI-GE62VR-6RF-037XFR-Ordinateur-Portable/dp/B01LNLSO3Y/ref=sr_1_56?m=A1X6FK5RDHNB96&s=computers&ie=UTF8&qid=1480075232&sr=1-56

1070 li laptoplarda hic kimildanma yok acaba indirime girmezmi ki

• Para kalmadı kartın limiti doldu PS4 SLİM 705 tl ağlamak istiyorum :D Biri alsın yerime senet yapalım ödiyim :STR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: andrOnur

Izmir şartlarına göre hangi botu almalıyım spor giyinen biri için

Columbia Herren North Plains Ii Wp Mid Trekking-& Wanderschuhe
    https://www.amazon.de/gp/product/B0185127GA/

Columbia Herren Plains Butte Trekking-& Wanderhalbschuhe
    https://www.amazon.de/gp/product/B018515320/

merhaba,
    botlar Türkiyeye teslim edilmiyor diyor sebebi nedir herkes bu botlardan almıştı forumda?

• selamlar hocam ben o dediklerini giymiyorum ama camper 43 lacoste 44 oluyor bana. adidas 44 numara ayakkabı aldım misal o küçük geldi. bence fırsatın varsa biryerde dene lacoste ayakkabıları.
  • Black Friday saat kaçta başlayacak bilen var mı? Amerikada gece yarısındalar herhalde.
  • Kartiniz bu ulkede kullanilmamaktadir diyor napacam

• Son sayfaya gelemiyorum. 2720'deyim. Ben gelene kadar bekleyin, yazmayın! Git git bitmiyor! Her tıkladığım linkte de o kahverengi botu görüyorum, kusacağım!!!
  • yorumlar kısmında görünüyor
    ses yapıyor ısınıyor hdd de bazan sorun cıkıyor wifi kopuyor yazmışlar
  • Beyler uygun mail kontrol etmelik dokunmatik bir laptop arıyorum bulamadım varmı bilen?

• 
Sayfa: önceki 81258126812781288129
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.