Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (7911. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.285
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 79097910791179127913
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kırmızı olsa dusunmeden alırdım.
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Bir Zx kullanıcısı olarak önerim Z almanız. O ACM(Audio Control Module)'yi dolaba kaldırdım zaten. Özetle tatava yapma Z al geç ;)
  • oda daha iyi aslında 50 gb indirmeye gerek yok
  • gönderen arkadaşlara teşekkürler, hallettik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-833302B4C -- 24 Kasım 2016; 15:40:43 >
  • mrkb kullanıcısına yanıt
    bende bekliyorum ben 12-13 saat hep bu konuyu takip ediyorum işe bile gitmiyom
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saurone

bf1 de +5 dolar kargo parası kesiyor - oysa ki kargo yok sadece key'i gönderecekler geri alabiliyormuyuz acaba

Strangely enough it is NOT a physical DISC... You get a physical box, with a physical card, that has a digital code to enter. Really confused as to why this is an option but that's what it is. You will get a box with a card with your Origin code on it.

kargo ile oyunun kutusunu ve kodunu yolluyorlarmış, kutunun içinde cd yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sorix

https://www.amazon.com/dp/B01DXT9ZX2/ref=gbps_tit_s-3_be66_6d47733f?pf_rd_p=ecea20b5-014b-4532-8063-8f25056cbe66&pf_rd_s=slot-3&pf_rd_t=701&pf_rd_i=gb_all&pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_r=GSX9QB2PQ2GZBR8CY17E

132$ dan 29$ düşmüş saç kurutma makinesi tabi yersek

Erkek olduğum için mi yoksa çok sallamadıpım için mi bilmem efendi gibi sinbo alırım devam ederim &#128514;

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: runelgna

quote:

Orijinalden alıntı: Fantasticoo

quote:

Orijinalden alıntı: runelgna

quote:

Orijinalden alıntı: Fantasticoo

Amazon.de yi beklemeye devam ediyorum inatla.. kargo zaten ücretsiz, 75 euro altı vergi indirimi ve sağlam indirimler gelirse bomba fiyatlar olabilir.

Almanyadan kargo ücretsiz mi oluyor gerçekten? Ne zaman başlıyor de için bf?

aynen .de de 50euro ve üstü kargo ücretsiz. 75 euro altına da vergi indirimi mevcut. şimdiye kadar ses yok, yarın başlar sanırım

8 saat kalmış :http://www.black-friday.de/amazon :)

evet tahmin ettiğim gibi tam saatinde başlatacaklarmış, diğer amazonlar başladı. abd amazona abanmamak lazım :) çok fena indirimler gelebelir, hayırlısı bakalım.

• Hyperx Stinger çekilir mi sizce?
  • Bf1i aldım 10 dk sonra iptal ettim no disc yazısına aldanmayın aldım denedim kargoyla gönderiliyormuş bende sandım kod verecek. 10 gün onumu bekleyecem
  • evet alışverişi uygulamadan yapmanız gerek.

Diğer türlü de kullanılabildiğini yazmış arkadaşlar ancak ben beceremedim bir türlü.
    uygulamadan girince otomatik indirim çıkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rfve -- 24 Kasım 2016; 15:34:20 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BF1 kargo parası soranlar için:

Arkadaşlar size dvd kutusu gönderiyorlar ince bir kutu ama, içinde sadece key kağıdı oluyor, onun kargo parası yani, hani vatanda dlcler satılıyordu ya ince kutuda, o şekil

• HyperX Cloud 2 elime ulasti. Bu kadar kaliteli bir sey beklemiyordum Kulagi tam icine aliyor ve cok rahat

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

• Beyler 1060 almayı düşünen varsa Asus'dan hiç şüpheniz olmasın. İlk bakışta Pascal mimarisine 3 fan çok gözükebilir ancak kartın mükemmel bir OC potansiyeli var. +100 Mhz voltajsız ile 60 dereceyi neredeyse görmedim hiç. Msi afterburner voltaj desteği de sunuyor çok fantastik değerlere çıkabilirsiniz bu kalitede bileşenler ve soğutma potansiyeli ile. Kullanıyorum tavsiyemdir
  • PS4 u aldik simdi oyun zamani. Sonrasi borc odeme.

• Philips FC8371 / 09 vacuum cleaner Performer Compact EEK A, 750 Watt, bag, black [Energy class a]
    74€ UCUNDAN KENARINDAN VERGİYE TAKILMIYOR!!
    https://www.amazon.de/gp/product/B011R5ZOVQ

http://www.akakce.com/elektrikli-supurge/en-ucuz-philips-performer-compact-fc8371-09-750-w-toz-torbali-supurge-fiyati,6483065.html

• AP'nin müzakereleri dondurma yetkisi yoktur.
    Sadece görüşünü belirtir ve siyası baskı yapar.
    Asıl karar Aralık ayında Liderler zirvesinde alınırsa alınır.
  • terumikami T kullanıcısına yanıt
    Hocam dvd yokmuş. Dijital kod kutuda geliyormuş. Ne saçma bir şey yahu
  • 
Sayfa: önceki 79097910791179127913
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.