Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (7175. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.290
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 71737174717571767177
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • App için referans kodu alabilir miyim arkadaşlar birinizden?

teşekkürler.

Not: alındı. teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gandalfthepurple -- 14 Kasım 2016; 11:38:14 >
  • app için referans kodunu almıştım, adım aıdm işlemleri yaptım, en son mailime "Your $5 Amazon app coupon. Thank you for participating. A $5 coupon has been applied to your account. Open the app and use your coupon on millions of products. "
    diye mail geldi fakat 5 doları nereye baktıysam bulamadım :) Nerede bu 5 dolar
  • 40mm olanı düşüyor vergi altına. Aciliyeti yoksa bekleyin 10 gün daha düşme ihtimali var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar amazon dan ps4 oyunu alacak olan var mı?

• Dr. Perry Cox kullanıcısına yanıt
    En fazla 3 gun bekletiyorlar daha once basima geldi kapici falan varsa ona biraksinlar arayip soyle ya da bir arkadasin alsin

• quote:

Orijinalden alıntı: borealatis

app için referans kodunu almıştım, adım aıdm işlemleri yaptım, en son mailime "Your $5 Amazon app coupon. Thank you for participating. A $5 coupon has been applied to your account. Open the app and use your coupon on millions of products. "
    diye mail geldi fakat 5 doları nereye baktıysam bulamadım :) Nerede bu 5 dolar

son aşamada 5 dolar indirimi gözüküyor
  • Arkadaşlar baya büyük bir sıkıntı var ayın 10'unda aldığım ürünlerin 1 tanesi yollandı kalan 4 tanesi yollanmıyor. Ürünlerin hepsi türkiyeye gelen ürünler şu an tekrar kontrol ettim. Fakat chattaki arkadaş bazı kısıtlamalar nedeniyle türkiyeye ürün gönderilmediğini falan söylüyor lütfen bir yardımcı olur musunuz? Türkiyeye gönderimleri mi komple iptal etmişler ne yapmışlar? Konuşma aşağıda:

Me:Hey
    You are now connected to Jay from Amazon.com
    Jay:Hello Mert , my name is Jay. I'm here to help you today.
    Nice to meet you.
    Me:Hey
    I have a big problem...
    I bought 5 items in your store "# 109-0022842-0537816"
    HGST Deskstar is on the road
    Jay:I'm sorry that you have a problem in the items you purchase in amazon, don't worry, I'm here to help.
    Me:but other 4 items still is waiting...
    Before this...
    I never waited like this
    Jay:Allow me a moment to check this for you.
    Me:Sure
    Jay:Thank you.
    I’m sorry this is taking longer than expected; could you please be on hold for another 2 minutes while I continue researching?
    Upon checking here Mert, of the items you purchase are not eligible to ship in Turkey.
    Its the item, 2 X Contigo West Loop Tea Infuser Accessory, Greyed Jade and
    Corsair Flash Voyager GTX 128GB USB 3.0 Flash Drive
    Me:Hmm
    What about Skechers USA Men's Bursen Ellken Slip-On Loafer?
    and what should I do now?
    Jay:Its not eligible too for shipping in Turkey.
    Me:I see
    Can I refund right?
    refund them*
    Jay:Allow me a moment to check if that's possible.
    Me:Okay
    Upon checking here Mert, I can cancel the order but it will include the 4 items. I may advice to cancel all of them and place another items that is eligible to ship in Turkey.
    5 items I'm sorry.
    Me:But..
    I tried to rebuy them
    there is no
    problem..
    It's looks like fine to buy from Turkey
    Jay:Its okay if you buy it from Turkey, but items can ship to Turkey it depends to the seller if they ship the item to Turkey.
    May I know, should I cancel the shipment?
    Me:wait a sec please
    I don't wanna cancel my shipment
    the seller is Amazon Expor Sales LLC
    Export*
    if there is a problem about shipment to Turkey
    Why I didn't noticed that before
    there was no warning or something...
    Jay:Allow me a moment, please.
    Me:Okay
    Jay:I’m sorry this is taking longer than expected; could you please be on hold for another 2 minutes while I continue researching?
    Jay:In this case, sometimes a lot of return volume coming from a country sometimes we conduct investigation that causes the item not to be delivered in specific country, but if the investigation finished items will be eligible in that country and sometimes its on the manufacturer that restricts the item not to be delivered in specific country. I may advise you to purchase item from a seller that deliver the item to Turkey or you may choose a Freight Forwarder that is located here in US to deliver the item in Turkey.
    Me:amazon.com doesn't sell items Turkey anymore?
    are you serius??
    I want my products :(
    Jay:No Mert, its just for some items that maybe has their restrictions or not eligible to ship in Turkey.
    Yes, I understand Mert, but I may Advise you to choose a freight forwarder for your package to deliver in Turkey.
    Me:how can I do it?
    Jay:Do you know a freight forwarder located in US?
    Me:no
    I just know amazon.com
    amazon.com is the best
    but..
    but..
    Jay:Or any carrier that can deliver your package to Turkey that is located in US?
    Me:i'm victim
    I will mail your manager to amazon. See you later jay very thanks
    Jay:Mert, Here's another option I can offer, you can purchase item from different amazon maybe they can ship the same item to Turkey.

Sonuna doğru biraz abartmış olabilirim :)) Bu arada burada yazıyorum özellikle çünkü sorun kargo olayı değil bazen bazı kısıtlamalardan dolayı ülkere gönderim kapatılıyor tarzı bir şey diyor .de açıldığı için gönderim mi yapmıyorlar nedir?

• PS4 de çok performanslı değil. Ben kullandım 3 5ay hiç takmadım kulaklığı sonra taktığımda sağ tarafı kendi kendine yata yata bozulmuş. turtle beach 500 bakın bence yol yakınken

• İngiltere amazon bf ye baslamis

• aksiyon figürlerde indirim bekliyorum,limit hazır,25 kasım'a hazırız :P

• Selam şöyle ilginç bir durum oldu paylaşmak istedim ;

https://www.amazon.de/gp/product/B0185128FU/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

Bu ürün yaklaşık 1 aydır sepetimde ve 65-70 euro arası değişen fiyatları oldu ..
    Bu baktığımda 55 euro ya düşmüş ve aldım bir güzel .Fakat sayfasında hala 65,64 E ..
    Daha sonra bir kaç arkadaşa önerdim ve oda istedi ..işlem üzerinden 10 dakika geçmemişti ve ürünün türkiye gönderim yapılmadığını gördük ..

Şimdi bu ürün bana ulaşır mı?

• arkadaşlar kablosuz kulaklık için ( game )

logitech 930/933 veya başka ne öneriniz. BF indirimleriyle hangisi güzel gider ? listeme ekleyip pusuya yatayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EXERA

Selam şöyle ilginç bir durum oldu paylaşmak istedim ;

https://www.amazon.de/gp/product/B0185128FU/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

Bu ürün yaklaşık 1 aydır sepetimde ve 65-70 euro arası değişen fiyatları oldu ..
    Bu baktığımda 55 euro ya düşmüş ve aldım bir güzel .Fakat sayfasında hala 65,64 E ..
    Daha sonra bir kaç arkadaşa önerdim ve oda istedi ..işlem üzerinden 10 dakika geçmemişti ve ürünün türkiye gönderim yapılmadığını gördük ..

Şimdi bu ürün bana ulaşır mı?

gönderilmiyor yazmasına bakmayın hocam sepete ekleyince gönderiliyor

• ColorTR kullanıcısına yanıt
    Yes, you're the victim. Victim of "Donanımhaber Ölücüleri". Bir şey bulduğunda sömürenler sayesinde gönderimler kapatılıyor ve bu ülke bazında yapılıyor. Birileri anlamak istemiyor ama bu durum herkesi etkiliyor ve kötüsü olumsuz olarak etkiliyor. G430 da geçen sene çok fazla teslim edilemeyen, kaybolan ürün var denerek kapatılmıştı bir dönem. Ne iştir ki indirim döneminde alınanlar kayboluyor, indirim yokken alınanlar kaybolmuyor. Böyle bir şeyle dünyanın öbür ucundan kim neden uğraşsın? Ekran kartları da fazla dayanmaz, 500$'lık kartları dolandırıcılıkla ücretsiz ve defalarca alanlar yüzünden yakında ekran kartlarında da kısıtlama gelir merak etmeyin.
  • Zero0ptioN kullanıcısına yanıt
    Kartlar aynı tek fark birinde 470 fiyatına 480 alabiliyor olman acelen yoksa biraz daha bekle muhtemelen bf de çok daha cazip fiyatlara bulabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

Yes, you're the victim. Victim of "Donanımhaber Ölücüleri". Bir şey bulduğunda sömürenler sayesinde gönderimler kapatılıyor ve bu ülke bazında yapılıyor. Birileri anlamak istemiyor ama bu durum herkesi etkiliyor ve kötüsü olumsuz olarak etkiliyor. G430 da geçen sene çok fazla teslim edilemeyen, kaybolan ürün var denerek kapatılmıştı bir dönem. Ne iştir ki indirim döneminde alınanlar kayboluyor, indirim yokken alınanlar kaybolmuyor. Böyle bir şeyle dünyanın öbür ucundan kim neden uğraşsın? Ekran kartları da fazla dayanmaz, 500$'lık kartları dolandırıcılıkla ücretsiz ve defalarca alanlar yüzünden yakında ekran kartlarında da kısıtlama gelir merak etmeyin.

Katılıyorum 10 yıl kadar önce eastbay sitesinden spor ayakkabılar alırdık koşu ayakkabıları çivili ayakkabılar Türkiyede yoktu çünkü.. sonra site Türkiyeye gönderimi kapattı.. Sebep izmirden dolandırıcı kılıklı soytarı şerefsizler firmaya kargomuz gelmedi deyip para iadeleri almaya başlamışlar.. firmada baştan kendi insanı gibi zannettiği için inanıp ödemeleri gerçekleştirmiş. 1,2,3 derken olacak gibi değil Türkiyeye gönderimi durdurmuşlardı..

• EXERA kullanıcısına yanıt
    ürün size ulaşır ilk görünen fiyat kdv dahil fiyat, türkiyeye gelirken vergiyi düşüyorlar 55 euro oluyor.
  • 
Sayfa: önceki 71737174717571767177
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.