Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
26 Misafir (17 Mobil) - 9 Masaüstü17 Mobil
260.309
Cevap
2.975
Favori
13.362.364
Tıklama
Giriş
    275 Mesaj

kardeşim haklısın da sitede buyuk bir sorun var size chartla alakalı columbiada. şimdi ayakkabıyı sepete ekleyince uk size çıkıyor sepette. hemen örnek vermem gerekirse ben45eu giyiyorum sepete eklediğimde uk12 oluyor halbuki uk 12= us 13= 47eu yapar. bunu kaç kez sordum söyledim bir çözüm üretemediler. ben de 44eu söylemek zorunda kaldım şimdi ne gelecegi muamma. alırken dikkat etmekte fayda var.
    |
    |
    sct_cimbom kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Garanti olayı beni de düşündürüyor. .com olsaydı garanti sorun olmazdı. .de garanti için nasıl bir politika izliyor bilmiyoruz henüz. Biraz bizim burası gibime geliyor ben anlamaz merkez anlar gibilerinden.

Gönderim amazon.de üzerinden var kargo ücretsiz birde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dogmatik -- 13 Kasım 2016; 10:47:5 >
    |
    |
    eneshatipoglu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

dc52 animal complite versiyonu var ondan alin o zaman aparatlari cok kullanisli. ozellikle tuy kil vb. gibi . bende cok arastirdim en iyisi bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Garanti olayını o tr de ki firması hakmanmış galiba onlara sormak lazım ona göre annemize bir sürpriz yaparız sağolasın bu arada

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    dogmatik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Aynen dostum evde 3 kedi var ayrıyetten dökülen saçlar felan senin dediğin model 360 Euro idi galiba yanlış bakmadıysam Euro da daha fazla yükselmeden alalım bir tane

|
    |
    dark-ryuk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Dark ryuk un da dediği gibi hayvanlar icin olan modellerden alabilirsiniz biz kullanıyoruz memnunuz.

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1141 Mesaj

Teşekkür ederim

|
    |
    fantastik canavar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: eneshatipoglu

Peki anladım da neden aramex Dubai ye indiriyor kargoyu onu anlamadım bir de 4 gün orada beklemesi normal mi sıkıntı mı oldu ki
    quote:

Peki anladım da neden aramex Dubai ye indiriyor kargoyu onu anlamadım bir de 4 gün orada beklemesi normal mi sıkıntı mı oldu ki

hocam belli firmalar belli istikametleri izliyor aramexi hiç bilmiyorum ama forumda alanların hepsi ülkemizden önce dubaiye indiğini söylüyor. Sıkıntı olacağını sanmıyorum

Gönderim yok gözüküyor annem istiyordu kötü oldu.

Acaba bir sıkıntı mi var.

|
    |
    dogmatik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Dostum link atar mısın lütfen ben yanlış bir şeye mi baktım.

Bu ürün Türkiye adresine teslim edilemiyor.

Diyor

|
    |
    dark-ryuk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Cantuğ Ziyagil

Bir ürünün düştüğü en düşük fiyata nasıl bakıyoruz?
    quote:

Orijinalden alıntı: 5EVEN

chrome uzantılarında The Camelizer'i indir

Amazon'da yazılana göre 15 i son teslim tarihi gözüküyor o yüzünden biraz endişelendim sağolasın

|
    |
    cnrgndz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: @lexiS

Koşu veya bisiklet gibi spor ile ilgilenen ve bu arada müzik dinlemekten zevk alan arkadaşlar için güzel bir ürün.

TR fiyat 400
    Amazon.co.uk de ise 245 liraya gelecek kargo dahil.

https://www.amazon.co.uk/Plantronics-BackBeat-Wireless-Headphones-Smartphone/dp/B00N95OZOK/ref=sr_1_1?s=electronics&ie=UTF8&qid=1479020308&sr=1-1&keywords=Plantronics+BackBeat+FIT

quote:

Orijinalden alıntı: @lexiS

Koşu veya bisiklet gibi spor ile ilgilenen ve bu arada müzik dinlemekten zevk alan arkadaşlar için güzel bir ürün.

TR fiyat 400
    Amazon.co.uk de ise 245 liraya gelecek kargo dahil.

https://www.amazon.co.uk/Plantronics-BackBeat-Wireless-Headphones-Smartphone/dp/B00N95OZOK/ref=sr_1_1?s=electronics&ie=UTF8&qid=1479020308&sr=1-1&keywords=Plantronics+BackBeat+FIT

Yaklaşık 2 adet eskittik abimle.Kronik batarya sorunu var.Urun kullanim omru yaklaşık 3-4 ay kadar bataryası ölüyor ardından.

Turkcellden almistim oldukca uyguna.2 urununde bataryası olunce garantiye verdim markanin Tr piyasasindan cekildigini soylediler, siz gonderin yapalim yine dediler.Gonderdikten sonra 2side bozuk geldi .Ardindan arayip konustugumda yeni 2 adet urun gondermislerdi.Bende hic acmadan sattım.

Edt: Bu arada urun fazlasıyla kullanışlı bir ürün.Kulağınızdan düsmesi imkansız.Ter geçirmez.Arama cevaplandırma tuşu mevcut.İçinden çıkan kol bandı çok kaliteli.Bu kalitede bir kol bandı TR'de sadece 50tl civarina satiliyor.Turkcell sarı kutu ile 124tlye almıştık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AADUUKET -- 13 Kasım 2016; 11:12:24 >

• Yarbay
    14383 Mesaj
    Corsair Hydro Series H100i v2 Extreme Performance Liquid CPU Cooler, Black
    96,99 $

https://www.amazon.com/gp/product/B019EXSSBG/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&smid=ATVPDKIKX0DER&th=1

Şuan 97 dolar + 15 dolar kargo + 20 dolar vergi 132 küsür dolara geliyor. bu vergi işi nerden çıktı yahu beni mi beklediler.
    (ORIGIN ID: HAAltuntaas) İşlemci: INTEL CORE i7 4790K 4.0/4.4 GHz || Ekran Kartı: ZOTAC GTX 1070 AMP! EXTREME || Monitör: ASUS ROG SWIFT PG279Q /165 Hz/G-SYNC/IPS/2K/27" || Anakart: MSI Z97 GAMING 3 || Ram: GSKILL RipjawsX (4x4GB) 16GB DDR3 || Depolama: SAMSUNG 850 EVO 250GB SSD || Depolama2: WD CAVIAR BLACK 2 TB || Depolama3: SEAGATE BARRACUDA 1 TB || Kasa: CORSAIR GRAPHITE 780T BLACK FULL-TOWER || Güç Kaynağı: CORSAIR CX750M || Soğutma: CORSAIR H115i PRO RGB LIQUID CPU COOLER || Ses Kartı: CREATIVE SOUND BLASTER ZX || Ses Sistemi: LOGITECH Z906 5.1 500W DTS - DOLBY DIGITAL || Klavye: LOGITECH G710+ || Mouse: STEELSERIES RIVAL 700 || Kulaklık: HYPERX CLOUD 2 || Konsol: PLAYSTATION 4 PRO
    PSN ID: haaltuntas || Origin ID: HAAltuntaas
  • Teğmen
    246 Mesaj
    quote:

Amazon'da yazılana göre 15 i son teslim tarihi gözüküyor o yüzünden biraz endişelendim sağolasın
    quote:

rica ederim hocam bazı firmalar son günde teslimat yapıyor. royal mail ile siparişi verdiğim gün kargoya verilen ürünüm (kendisi bide takipsizdi) son gün anca gelmişti.
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: The Incredibles

quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: The Incredibles

quote:

Eyv.
    |
    |

• Binbaşı
    1009 Mesaj
    Arkadaşlar çocuklara alabilecek

https://www.amazon.com/gp/product/B0052WA1QE/ref=ox_sc_act_title_3?ie=UTF8&psc=1&smid=A2GZ00UXBPGUWU

şu tarz orjinal ürünler veya oyuncaklar var mı
    |
    |

Galatasaray SK - Since 1905
  • Onbaşı
    36 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Nikopoll

tam şu rami alacaktım 43 dolardı amazon 46a çıkartmış şimdi işin yoksa tekrar fiyatı aşağı çekmesini bekle 2-3 gün

Kingston HyperX Savage 8GB 1600MHz DDR3 Non-ECC CL9 DIMM XMP (HX316C9SR/8) by Kingston
    quote:

Orijinalden alıntı: Nikopoll

tam şu rami alacaktım 43 dolardı amazon 46a çıkartmış şimdi işin yoksa tekrar fiyatı aşağı çekmesini bekle 2-3 gün

Kingston HyperX Savage 8GB 1600MHz DDR3 Non-ECC CL9 DIMM XMP (HX316C9SR/8) by Kingston

ürünün vatandaki fiyatıyla amazondaki fiyatı arasında 15-20tl fark var. neden amazondan alıyorsunuz ki?
SEO
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.