Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
17 Misafir (14 Mobil) - 3 Masaüstü14 Mobil
260.316
Cevap
2.971
Favori
13.363.843
Tıklama
Giriş
    256 Mesaj

eyvallah hocam bende gördüm onuda ATH yi telefonlada kullanabilirim daha iyi olur gibi düşündüm bu ürünüde wish liste almıştım önceden bende pek karar veremedim. aslında direk şu kulaklığı alıcamdahttps://www.amazon.de/Audio-Technica-ATH-M20x-DJ-Kopfh%C3%B6rer-Studio/dp/B00HVLUR18/ref=sr_1_7?s=ce-de&ie=UTF8&qid=1478861009&sr=1-7&keywords=ATH gözüm bunda da parası biraz fazla geliyor bana diğerlerinede pek yeltenemiyorum bu kulaklık yüzünden
    |
    |
    the_raculaa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
    231 Mesaj

Aynen öyle oldu şuan baktım satıcılarda amazon yok ve en ucuz 50$ olmuş cevap için teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    CuteDad kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: eDDiè

Buralari etkiler mi bilmiyorum.

Bazı eşyalara ilave gümrük vergisi getirildi

http://www.bloomberght.com/haberler/haber/1943971-bazi-esyalara-ilave-gumruk-vergisi-getirildi
    quote:

Orijinalden alıntı: eDDiè

Buralari etkiler mi bilmiyorum.

Bazı eşyalara ilave gümrük vergisi getirildi
    http://www.bloomberght.com/haberler/haber/1943971-bazi-esyalara-ilave-gumruk-vergisi-getirildi

Buna göre, İthalat Rejimi Kararına ek liste ve tabloda gümrük tarife pozisyonu ile isimleri belirtilen, aralarında plastik, kağıt, ağaç, bambu, seramik, cam, bakır ile alüminyumdan bazı ürünlerin yanı sıra tuvalet kağıdı, ayna, zarf, takvim, boya, kalem ile çeşitli saat türlerinin yer aldığı eşyaların ithalatında yüzde 6-25 arasında ilave gümrük vergisi uygulanacak.

bizlik bir şey yok beyler sakin.

Vay arkadaş benim başlığa yazmamı beklediler herhalde, ürün satıştan kalktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 11 Kasım 2016; 14:11:22 >
    |
    |

• Çavuş
    55 Mesaj
    Biri bana bu 2 linkteki koltukların aynı model aynı fiyat olmasına karşın vergide birinin 20 diğerinin 13 dolar olmasını açıklayabilir mi?
    https://www.amazon.de/gp/product/B00BU2S8YW/ref=ox_sc_sfl_title_2?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF

https://www.amazon.de/gp/product/B0056YNWVO/ref=ox_sc_sfl_title_3?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Masked Manhunter -- 11 Kasım 2016; 14:8:24 >
    |
    |

• Emekli Yönetici
    5856 Mesaj

Kargo iptal fiyat 50 dolar olmuş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    MühendisMurat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: bakone

Hocam aliexpress'e de bakın olmazsa. Yds istemiyorsanız
    quote:

Orijinalden alıntı: bakone

Hocam aliexpress'e de bakın olmazsa. Yds istemiyorsanız

Aliexpress te ki ürünler imitasyon değilmi hocam

Razer Naga Chroma MMO
    EVGA SuperNOVA 650 G2

Prime'dı aynı fiyattan normale dönmüş.
    |
    |

Orijinalden alıntı: the_raculaa

Aşşağıdaki e-posta geldi, bilgilerim doğru kartımın extre adresiyle kargo adresim aynı neden doğrulama gereği duydular anlamıyorum :S encart kullanıyorum eve extrede gelmıyor ne yapabilirim

Guten Tag,

um Ihre Bestellung weiter bearbeiten zu können, benötigen wir Ihre Unterstützung beim Abgleich Ihrer Zahlungsdaten. Der Zugang zu Ihrem Kundenkonto ist während dieser Prüfung vorübergehend nicht möglich. Bitte eröffnen Sie bis zum Abschluss der Überprüfung kein neues Kundenkonto.

Ihre Bestellung wird 3 Tage für den Datenabgleich aufrechterhalten. Nach Ablauf dieser Frist wird Ihre aktuelle Bestellung automatisch storniert.

Bitte lassen Sie uns eine aktuelle Kreditkartenabrechnung zukommen, aus der Folgendes hervorgeht:

- der Karteninhaber
    - die Kreditkartennummer
    - die gespeicherte Rechnungsadresse

Geben Sie bitte Ihre Bestellnummer und Ihre E-Mail-Adresse an, um die Bearbeitung innerhalb von 24 Stunden zu gewährleisten.

Unsere Faxnummer finden Sie auf der Hilfeseite von Amazon.de:

www.amazon.de/fax

Sollten Sie keinen Zugang zu einem Faxgerät haben, so können Sie uns die Kreditkartenabrechnung per Post an folgende Adresse senden:

Amazon.de GmbH
    Abteilung: Adressen-Bestätigung
    Gewerbepark D55
    D-93059 Regensburg

Nach erfolgter Überprüfung benachrichtigen wir Sie per E-Mail.

Wir hoffen auf Ihr Verständnis für diese Sicherheitsmaßnahme, die zum Schutz unserer Kunden durchgeführt wird.

Freundliche Grüße

Amazon.de
    http://www.amazon.de
    ====================
    quote:

Orijinalden alıntı: the_raculaa

Aşşağıdaki e-posta geldi, bilgilerim doğru kartımın extre adresiyle kargo adresim aynı neden doğrulama gereği duydular anlamıyorum :S encart kullanıyorum eve extrede gelmıyor ne yapabilirim

Guten Tag,

um Ihre Bestellung weiter bearbeiten zu können, benötigen wir Ihre Unterstützung beim Abgleich Ihrer Zahlungsdaten. Der Zugang zu Ihrem Kundenkonto ist während dieser Prüfung vorübergehend nicht möglich. Bitte eröffnen Sie bis zum Abschluss der Überprüfung kein neues Kundenkonto.

Ihre Bestellung wird 3 Tage für den Datenabgleich aufrechterhalten. Nach Ablauf dieser Frist wird Ihre aktuelle Bestellung automatisch storniert.

Bitte lassen Sie uns eine aktuelle Kreditkartenabrechnung zukommen, aus der Folgendes hervorgeht:

- der Karteninhaber
    - die Kreditkartennummer
    - die gespeicherte Rechnungsadresse

Geben Sie bitte Ihre Bestellnummer und Ihre E-Mail-Adresse an, um die Bearbeitung innerhalb von 24 Stunden zu gewährleisten.

Unsere Faxnummer finden Sie auf der Hilfeseite von Amazon.de:

www.amazon.de/fax

Sollten Sie keinen Zugang zu einem Faxgerät haben, so können Sie uns die Kreditkartenabrechnung per Post an folgende Adresse senden:

Amazon.de GmbH
    Abteilung: Adressen-Bestätigung
    Gewerbepark D55
    D-93059 Regensburg

Nach erfolgter Überprüfung benachrichtigen wir Sie per E-Mail.

Wir hoffen auf Ihr Verständnis für diese Sicherheitsmaßnahme, die zum Schutz unserer Kunden durchgeführt wird.

Freundliche Grüße

Amazon.de
    http://www.amazon.de
    ====================

beyler daha önce bu sorunu yaşayanlar olmuştu fax ile isim soyisim, kart numarası ve adresimi istiyorlar ben şimdi bi kırtasiye'ye gidip fax atacam fakat benım tarafımdan gönderildiğini nasıl anlıcaklar yani faxa mail adresimi falnda yazayımmı

• Yarbay
    6013 Mesaj
    Şöyle SSD lerde yokmu güzel bi indirim yav
    MSI Z370 Gaming M5 - Core i7 8700k - Corsair H60 Liquid CPU Cooler - Corsair Vengeance 16GB (2x8GB) DDR4 3200Mhz - Kingston 120GB V300 SSD - Crucial MX300 750GB SSD - EVGA RTX 2070 SUPER XC GAMING - EVGA SuperNOVA 650W G3 Fully Modular - Dualshock 4 Controller - Corsair K70 MX Brown RGB Led- Logitech G502 Proteus Spectrum RGB Gaming Mouse - Corsair Gaming MM300 Anti-Fray Cloth Gaming Mouse Pad - Hyperx Cloud II 7.1 Headset - LG 27GL850 27' Nano IPS 1440p 1ms - Carbide Series® 400C Mid-Tower Case - Logitech 5.1 X540 Surround Sound Speakers
    ..
  • Yüzbaşı
    948 Mesaj
    1hafta oldu amazon.de hala kargoyu vermedi urun stokta gözüküyor mail atıyorum bizde bilmiyoruz diyorlar çok saçma

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Daniel Faraday

quote:

Daha zamanı var, SSD indirimi olmadan BF geçmez rahat ol.

Orijinalden alıntı: StormLight

quote:

Orijinalden alıntı: StormLight

Amazon tarafından tekrar stoklara girebilir takip etmek lazım.
    |
    |

gümrük altı 500 lük bir şey girermi hocam peki
    |
    |
    MühendisMurat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    MSI Z370 Gaming M5 - Core i7 8700k - Corsair H60 Liquid CPU Cooler - Corsair Vengeance 16GB (2x8GB) DDR4 3200Mhz - Kingston 120GB V300 SSD - Crucial MX300 750GB SSD - EVGA RTX 2070 SUPER XC GAMING - EVGA SuperNOVA 650W G3 Fully Modular - Dualshock 4 Controller - Corsair K70 MX Brown RGB Led- Logitech G502 Proteus Spectrum RGB Gaming Mouse - Corsair Gaming MM300 Anti-Fray Cloth Gaming Mouse Pad - Hyperx Cloud II 7.1 Headset - LG 27GL850 27' Nano IPS 1440p 1ms - Carbide Series® 400C Mid-Tower Case - Logitech 5.1 X540 Surround Sound Speakers
    ..
  • Yüzbaşı
    341 Mesaj

Evet Türkçe tuş takımı olmayacak. Amazon.com ise aldığınız yer USA takım gelir, .de den alırsanız sanırım Alman takım gelir.
    |
    |
    ebediay kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

"Geben Sie bitte Ihre Bestellnummer und Ihre E-Mail-Adresse an"
    Sipariş numarası ve mail adresi yaz demiş :)

|
    |
    the_raculaa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    2-3 hafta içerisinde kuzenim arayıcılığı ile Evga GTX 1060 getirtme niyetim var. Yalnız tek düşündüğüm nokta var. SC olanı mı alsam yoksa Düz olanı da yeterli olur mu ?

Düz tek fanlının maliyeti ortalama 800 TL civarı.
    SC tek fanlı olanın maliyeti ise 900TL civarı.

Araştırdığım kadarı ile de Mhz farkından başka farkı olmadığı. 3-5fps için 100tl fark vermeye değer mi ?
    |
    |

PSN ID : KenanK89

• Yüzbaşı
    981 Mesaj
    az önce amazon.de sitesine girdim. Ana sayfada kocaman mesaj vardı. Sitemiz artık türkçe diye. Çok şaşırdım ve mutlu oldum. :)

Orijinalden alıntı: expo-9009

quote:

Orijinalden alıntı: expo-9009

çok sağol hocam cevap için, peki hernahgibi bir spariş numarası yazssam oluyor demi 4-5 tane sparişim varda

Ben latife maksadı ile yazmıştım mesajımı.

Kitap konusunda cok haklısınız hiç işim olmaz.

İyi forumlar
    |
    |
    blackeyes kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

quote:

O çok zor.
SEO
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
3,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.