Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (7102. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.414
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 71007101710271037104
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Vallaha troll değil hocam. Kaç numara alayım 😂
    TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• wtn W kullanıcısına yanıt
    Yazıyor ya orada EU 48 diye.
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    murat abi i5 6600k z170 anakart rx 480 ekran kartına CORSAİR VS550 80+ PSU YETERLİ OLURMU ?
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Hocam mekanik klavye bakiyodum uzun suredir su ilk aayfadaki 62 dolarlik hosuma gittide corsair mx ler 60 dolara dusermi Bf de acaba acelem yok sizce almalimiyim

• MasterLoki kullanıcısına yanıt
    bendede logitech g15 var. ingilizce uk üstüne etiket yapıştırdım ancak alttan gelen aydınlatmayı kapatıyor :S . bundan önce logitech m700 klavye fare seti vardı. o sıra teknosadan aldım satan adam bundan türkiyeye 10 adet geldi demişti vaybe diyip aldım ama o devirde ingilizce klavye kullanan 10 kişiden de biri oldum ( o yüzden bundan sonra klavye alırsam kesinlikle türkçe alacam yoksa bir ingilizce klavyeyi ne beynim ne midem kaldırır kusarım direk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arslan0058

Hocam mekanik klavye bakiyodum uzun suredir su ilk aayfadaki 62 dolarlik hosuma gittide corsair mx ler 60 dolara dusermi Bf de acaba acelem yok sizce almalimiyim

Bu fiyata bugün için öneriyoruz, ileride ne olacağını kimse bilemez bu fiyata RGB MX alamazsınız, Tek renk MX ler 80$ civarında olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 12 Kasım 2016; 1:20:46 >
  • https://www.amazon.de/gp/product/B01A9EF0CY/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF

Linkteki 27'' AOC 4ms IPs monitörü arkadaşa aldık. Nasıl sizce? Herşey dahil 700 TL geldi. Kullanan var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grey_fox -- 12 Kasım 2016; 1:27:8 >
  • bf yi amazon.de de görsek ve logitech in indirimi ile z623 alsak ne güzel olurdu bee..
  • grey_fox kullanıcısına yanıt
    Dostum bende 27" 2k monitör arıyorum var mı onerebileceğin makul bir model

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • wtn W kullanıcısına yanıt
    Aynı markanın farklı modelleri arasında bile beden/numara fark gösterebilirken şu adodos ta 44 goyoyorom skochorsta kaç oloyom? diyenlere de bayılıyorum. Sonra ürün gelince "arkadaşlar yarım numara büyük oldu geri göndermekle uğraşmayayım alacak olanlara aynı fiyattan gönderirim"
  • LGatakan kullanıcısına yanıt
    o konuda bilgim yok ben kablolular için söylemiştim.Bilgili arkadaşlar yardımcı olacaktır.

• @MühendisMurat (senin adın eklenmiyor nedense kişilere) amazon.comda yiyecek gelmiyorduda aynısı amazon.de içinde geçerlemi hocam kafama takıldı sonuçta türkiyeye gönderimi olmnayan bazı ürünleri sipariş verince gönderiyorlar. alaman çikolatası alırdık 49€ sepet yapıp bol bol yerdik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helll_599 -- 12 Kasım 2016; 1:32:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: grey_fox

https://www.amazon.de/gp/product/B01A9EF0CY/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF

Linkteki 27'' AOC 4ms IPs monitörü arkadaşa aldık. Nasıl sizce? Herşey dahil 700 TL geldi. Kullanan var mıdır?

24" olanının incelemesi imzamda, iyi model.

• eferik E kullanıcısına yanıt
    hocam ürünü iade ettiniz mi sonuçta size parayı iade ettiler. Benim tecrübelerime dayanarak söylüyorum. Aramex kendi ulaştıramayacağı yerlere başka kargo firmalarına veriyor. Hele aras'a verdilerse yandınız getirmiyorlar. İçini açıyorlar vs vs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eneshatipoglu

Dostum bende 27" 2k monitör arıyorum var mı onerebileceğin makul bir model

Hocam pek 2K bakmadım FHD aradığımız için ama şu 1ms 2k AOC uygun gibi geldi.

https://www.amazon.de/AOC-Q2778VQE-Monitor-DisplayPort-Reaktionszeit/dp/B00U2ZZX5A/ref=sr_1_2?s=computers&ie=UTF8&qid=1478903455&sr=1-2&keywords=2560x1440

Acer biraz daha pahalı:

https://www.amazon.de/Acer-G247HYUsmidp-Monitor-Displayport-Reaktionszeit/dp/B00P67ZW9G/ref=sr_1_11?s=computers&ie=UTF8&qid=1478903455&sr=1-11&keywords=2560x1440&th=1

• quote:

Orijinalden alıntı: helll_599

@MühendisMurat (senin adın eklenmiyor nedense kişilere) amazon.comda yiyecek gelmiyorduda aynısı amazon.de içinde geçerlemi hocam kafama takıldı sonuçta türkiyeye gönderimi olmnayan bazı ürünleri sipariş verince gönderiyorlar. alaman çikolatası alırdık 49€ sepet yapıp bol bol yerdik

Yok kardeş yiyecek olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alıntı: grey_fox

https://www.amazon.de/gp/product/B01A9EF0CY/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF

24" olanının incelemesi imzamda, iyi model.

Sağol Murat hocam bakıyorum incelemeye. Bu arada 100 Euro gift kart alan arkadaşlar 5 euro hediyelerini almayı unutmasın. Bugün telefonda görüştüğüm arkadaş yardımcı oldu bana. 24 saatte içerisinde tanımlanıyormuş 5 euro bakiyeler. Ve bir sınır olmadığını söyledi amazondaki arkadaş.

• grey_fox kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.amazon.de/gp/product/B004PGM9KY/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF
    Bu da çok iyi bir fırsat. 209Euro + Vergi 330 Euro
    Türkiye'de 1700 TL. 575 TL kar.
  • 
Sayfa: önceki 71007101710271037104
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.