Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (7099. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.244
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 70977098709971007101
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• quote:

Orijinalden alıntı: Final Getsuga Tenshou

quote:

Orijinalden alıntı: exc_1

Önce hediye çeki alın. Para hemen çekilir. Siz de ürün alırken çekten kullanırsınız. Çekin miktarını ayarlayabiliyorsunuz..

Mantıklıymış hocam da şimdi .de'ye girince bu uyarı çıktı. "Hediye Kartları, Türkiye'deki müşterilerimiz için mevcut değildir."

gift kart bölümünde öyle bir uyarı göremedim ama bunu deneyebilirsin
    https://www.amazon.de/gp/gc/create/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 11 Kasım 2016; 23:39:23 >

• Amazon.com'da soldaki seçeneklerden Türkiye'ye gönderiye uygun seçeneğini seçerek gelmeyecek ürünleri göstermemesini sağlayabiliyoruz. Bu özellik amazon.de'de yok mu? Soldaki menüde göremedim.
  • alpi1905 kullanıcısına yanıt
    tesekkur ederim hocam inş. alıcam ben de :)
  • destroy287 kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim hocam
  • Bjenige kullanıcısına yanıt
    Hocam kasalara 50€ ve üzeri olunca kargo bedava oluyo dimi amazon.de sitesinde TR gönderim açıksa?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün tam 16 GB DDR3 ram arıyordum bir baktım amazonda 69$ indirimde ve 4 stok var, hemen kaptım tabi

Buraya link atana kadar stokları sömürmüşlerdi

Türkiye`de en ucuz CL10 modelleri ve 320 TL üzeriydi.

242 TL ödedim toplamda ve CL9 2x8 GB Dual Kit şeklindeydi

Geçen Skechers ayakkabılarım ve MM200 Mousepad tam 8 günde gelmişti bana.

Umarım gene aynı zamanda gelir Amazonda olmasa varya ucuza bilgisayar parçası alamıyacağız değerini bilin arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jack Martin -- 11 Kasım 2016; 23:50:31 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• creative omni 5.1 turkiye versiyonlarinda kumandasi yoktu. Bunda geliyor ise alacagim. Sesi acip-kapamak icin dondur dondur bozulur, tek ben kullanmayacagim.

Durumu bilen bilgilendirsin lutfen. Onceden yazilmis ise kusura bakmayin goremedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Se7Touch

Teşekkürler Murat Hocam foruma bir süre giremedim.

Sonuç olarak 2 gün gecikmenin ardından ürünü sağ salim alabildim. Şuan cayır cayır kullanıyorum. :)

Ohh mis, hayırlı olsun.
  • ysnesin Y kullanıcısına yanıt
    Adidass ve nike larda 44 giyiyorsan buçuk yada bir numara büyüğünü al hocam kalıp ufak çünkü onlarda

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bu 50 euro üstü kargo bedava olayı kampanya mı yoksa sürekli olacak bir durum mu? Yada bir süresi var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ErrorVerenHesapMakinası -- 11 Kasım 2016; 23:57:37 >
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Ana sayfadan üstte hediya kartlarına tıklayınca veriyor bu uyarıyı. Amazonda da hala acemiyim o yüzden bilemedim şimdi. Amazondan alışveriş yapan herkes hediya kartı yada sanal kart mı kullanıyor? Hiç kredi kartı kullanan yok mu?
  • ThEnD© kullanıcısına yanıt
    0,5 numaranın görünüş olarak bir farkı diye sormuştum aslında , ama adidas terrex 44 numara denedim tam oldu, sizce 44,5 mu almalıyım ne olur ne olmaz diye?
  • Sadece amazon.de de mi var 49 euro üstü kargo bedava olayi yoksa diğer amazonlarda da gecerli mi acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kurt Knispel

quote:

Orijinalden alıntı: Aerosol 34

g3 serisi daha yeni çıktı ne indirimi?

Geçenlerde G2 aldım daha kargosu gelmeden G3 çıktı

Boşuna kendinizi huzursuz etmeyin baktım fanı yenilemişler, içinde de birkaç değişiklik vardır ama öyle çok büyük fark göremedim G2 normal kullanıcıya yeter artar ömürlüktür.

• quote:

Orijinalden alıntı: selim2531

creative sb Z 210 tlye geliyor fiyat gerçekten çok iyi. acelem yok şu an için creative sb ZX beklemek mantıklı mı? kapasitörleri farklıydı yanılmıyosam + ses kontrolcüyle birlikte geliyor. vergi altına inmesi benim için yeterli olur :)

Z ve ZX aynıdır ZXR farklıdır bunu fiyatından anlayabilirsiniz.

Hatta ZX'in bu kontrolcüsünde çok sıkıntı bildiriyorlar haberiniz olsun, bende istemiştim şekil şukul var falan diye ama yazılanları okuyunca mutlu oldum Z ile. (Detaylar imzamdaki Z ZX ZXR Rehberinde)
  • quote:

Orijinalden alıntı: eak101

Hocam kasalara 50€ ve üzeri olunca kargo bedava oluyo dimi amazon.de sitesinde TR gönderim açıksa?

Evet hocam karttan ücrette çekildi bakalım. 232 ₺ gibi cüzi bir rakama almış oldum umarım kısa zamanda ulaşır

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

• lbyibo kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun değerli ve üst seviye bir ürün, TR'de hayal olanı gerçeğe dönüştürdük mutlu olduk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: inciwetrust35

usb 3.0 çoklayıcı öneriniz varmıdır?

İlk sayfa 2.mesajda olması lazım kalitelidir ama biraz tuzludur.
  • Wictors W kullanıcısına yanıt
    Hocam ben amazon.com'dan almıştım, kumanda çıkmadı. Creative Omni

• 
Sayfa: önceki 70977098709971007101
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.