Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (461. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.230
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 459460461462463
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Steelseries v2 sound card bekleyenler acele etsin 78 dolara düştü. Kaçırmayın...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Erdo4 kullanıcısına yanıt
    Hocam tc kimlik numarasını niye giriyosunuz ki amazondan gelen bilgilerde olmuyor mu zaten? Mail atayım olmazsa ben de. 4 gün oldu hala received at i-parcel yazıyor. Salıyı beklemeyi düşünüyodum ama içim rahat etmiycek bu saatten sonra
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mugetsuga

Hocam tc kimlik numarasını niye giriyosunuz ki amazondan gelen bilgilerde olmuyor mu zaten? Mail atayım olmazsa ben de. 4 gün oldu hala received at i-parcel yazıyor. Salıyı beklemeyi düşünüyodum ama içim rahat etmiycek bu saatten sonra

Amazon'da TC numaram kayıtlı olmasına rağmen nedendir bilinmez tekrar istiyorlar TC numaramı..
  • Erdo4 kullanıcısına yanıt
    Çok ilginç. Neyse ben de bir mail atayım şimdi.
  • Kasa biraz önce geldi UPS ile..

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]
  • Adoramereku A kullanıcısına yanıt
    arkadaşlarında dediği gibi ordan usd yi şeçtiğin zaman o altdaki kurla alakası kalmıyo tl şeçersen o kurdan hesaplıyor sadece bende sonrada öğrendim. USDyi şeçtikden sonra ödeme yaptığında senin bankanın dolar satış kurunu göre hesapllanıyor.
  • ebay dealextreme den siparişlerımde postacılar kapıya degıl apartman girişine koyuyorlardı amazonda da öyle bir durum var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erdo4

quote:

Orijinalden alıntı: MysticDesign

ayın 15inde verdiğim ürün amazon üzerinde

"Package arrived at a carrier facility
    Edison, NJ, US"

olarak görünmekte fakat az önce yurtiçi kargodan aradılar ürününüz teslim edecez ama adresi bulamadık. ürünüm afyona gönderilmiş ben istanbuldayım ne alaka anlamadım. hem yurtiçi kargo ne alaka iparacell ile gönderiliyordu. ben bi b*k anlamadım bu işten

iparcel yurtdışından Türkiye'ye getiriyor. Türkiye'de PTS firmasına veriyorlar kargoyu. PTS firması da kargo firması atıyor kargona. Bu genelde Yurtiçi Kargo yada Sürat Kargo oluyor.

Sistem böyle.. İstanbul'daki adres nasıl Afyon'a gidiyor garip doğrusu

Hocam afyona gitmesi kafamı karıştırdı kocaman esenyurt istanbul yazdım bide. Aldığım üründe ufak bişi değil 980ti. Başına bişey gelmeden ulaşır inş

• MysticDesign kullanıcısına yanıt
    Ulaşır hocam ulaşır.. Nazar de geç Güle güle kullan..
  • quote:

Ulaşır hocam ulaşır.. Nazar de geç Güle güle kullan..

Sağolun
  • @erdo4; 1 saat önce mail attım bikaç iş günü içinde yola çıkıcak dedi şimdi yola çıkmış kargo ne iş anlamadım demek ki mail atıp ilgilenmek gerekiyomuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mugetsuga

@erdo4; 1 saat önce mail attım bikaç iş günü içinde yola çıkıcak dedi şimdi yola çıkmış kargo ne iş anlamadım demek ki mail atıp ilgilenmek gerekiyomuş

Sevindim yardımcı olabildiğime.
  • saasc S kullanıcısına yanıt
    yok hocam olur mu öyle şey :) gelip imza attırıyorlar sana kapıya kadar
  • Benim de 15 temmuzda sipariş ettiğim, 20 sinde i-parcel e verilen siparişim bu sabah Bursa ya teslim edildi. Gerçekten maşallah:)

PNY ssd almıştım. Buradan konuyu başlatan ve fırsatı paylaşan arkadaşlara teşekkür ederim.

• 2 gun bile tam olmadan geldi dhl ile

• dgndgn2 D kullanıcısına yanıt
    kargo parasını ne kadar ödedin
  • quote:

Burdan herkese kendi keşfettiğim bir yöntemi paylaşıyorum.

Ürünü sepete ekleyip uğraşmak size zor geliyorsa ve alacağınız ürüne kaç para gümrük parası ödeyeceğinizi merak ediyorsanız, ürünün bedelini + $10-15 kargo bedelini de toplayarak 5,555 ile bölün. Çıkar değer sizin ödeyeceğiniz gümrük parası olacaktır. (dolar üzerinden)

Örnek;

Kargo dahil $681.31 'i 5,555 ile böl = $122,64

Bu vatandaşı alın bir kenara harcanmasın yazdığı mantıklı vede etkili

• dgndgn2 D kullanıcısına yanıt
    Allah analı babalı büyütsün abicim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

quote:

Burdan herkese kendi keşfettiğim bir yöntemi paylaşıyorum.

Ürünü sepete ekleyip uğraşmak size zor geliyorsa ve alacağınız ürüne kaç para gümrük parası ödeyeceğinizi merak ediyorsanız, ürünün bedelini + $10-15 kargo bedelini de toplayarak 5,555 ile bölün. Çıkar değer sizin ödeyeceğiniz gümrük parası olacaktır. (dolar üzerinden)

Örnek;

Kargo dahil $681.31 'i 5,555 ile böl = $122,64

Bu vatandaşı alın bir kenara harcanmasın yazdığı mantıklı vede etkili

Hehe

• Aramex ile ürünüm İstanbul gümrükte.Aramex ile gelen kargolar hangi Türk kargo firmasıyla anlaşmalı acaba.Daha önce Aramex ile iş yapanlar cevaplayabilirse sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 459460461462463
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.