Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (12585. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
27 Misafir - 27 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.223
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Malesef BF'de burada paylaşılan ürünlerin %90'ı oyuncu klavyesi faresi kulaklığı. Bunlara vatantaş doymuştur inş. yenisinde daha az görürüz :)
  • Escapetolife kullanıcısına yanıt
    onuda gönderirlerse görürüz
  • Sennheiser CX 1.00 kulaklığım bozuldu yeni bir şeyler almak istiyorum. .Com'a baktım CX 300 II Precision Enhanced ve CX 3.00 uygun gözüktü. İkisinden hangisini tercih etmeliyim daha önce kullanan var mı? Veya bunlar yerine 25 - 30 dolar arası kulaklık önerisi olan var mı ?
  • 4Vagrant kullanıcısına yanıt
    Yanıltma falan yok doğru bilgi verdim. Klavye alüminyum kasa 1.5 kilograma yakın ağırlığı var ve kutusu epey büyük adamlar metreyi alıp ölçtü baktı. Bana verilen fiyat buydu.

Ha PTT benimle uğraşmamak için akşam saati başından savdıysa bilemem. Özel kargocular cok daha fazla para istedi.
  • wWenTj kullanıcısına yanıt
    banane oğlum bende var zaten arkadaş için dedim düşmezse düşmesin çok lülülü
  • Relinquished06 R kullanıcısına yanıt
    merhaba... elimde ihtiyaç fazlası cx 1.0 var eğer düşünürseniz...
  • İlk defa böyle değişik bir takip kodu görüyorum . I parcel pts mng kargo bir yerde takip bilgisi gözükmüyor sadece amazonun sayfasında gözüküyor .

Kargo Firması

MNG_KARGO_TR

Takip No.

AMZNKRXXXXX1711070007362

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tam bir ay önce bu ürünü sipariş ettim;

https://www.amazon.de/gp/product/B01N5EYAUH/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

I parcel ürünü kaybetti daha sonra yenisini göndermek için beklettiler ardından aramex ile yeni ürün gönderildi aremex adresinin elimizde yok diye o da bekletti en son güç bela yurtiçine teslim etti vs derken anca bugün elime ulaştı ve gelen ürün;

Aldığıma pişman oldum yahu. Birinci kayboldu, ikinci yanlış geldi bakalım şimdi üçüncüyü gönderiyorlar dedim ne olur aramex ile göndermeyin sanırım acıdılar da express kargo ile gönderiyorlar.

Şu amazon'un aramex ve aras kargodan bir an önce kurtulması lazım.

• Siyah Kalem kullanıcısına yanıt
    bune yahu böyle resimlerdeki ürünlere bak gelen ürüne bak
  • helll_599 kullanıcısına yanıt
    Gelen daha güzelmiş

• m-99 M kullanıcısına yanıt
    enteresan hocam her şey ters gitmiş imzamdaki monitörü aldım amazon.com dan ilk gelen bozuk geldi geri gönderdim 430 tl ptt ile gitti hepsini karşıladı amazon derdinizi iyi anlatmanız gerekiyor.
  • Daniel Faraday kullanıcısına yanıt
    Hocam anlattım ingilizce seviyem de en iyi minumum 25 dk konuştum . Öküz gibi ısrar etmek istemedim. Kabul etmediler malesef. Arızalı ürüne 120 dolar ödeme yaptım bu şekilde kullanmak zorunda kalacağım yazdım. Çok üzgünüz yapabileceğimiz bir şey yok dedi canlı chattaki görevli.

Adı da Angie idi.

Amerika'ya kargo ücretinin nerdeyse klavyenin parası kadar olduğuna inanmadılar muhtemelen yalan konuştuğumu düşündüler.

Belki kargo firmasından ücret evrakı alsaydım ingilizce olarak falan bi ihtimal inanırlardı .

Her şey ters gitti demek bazen yapıyorlar böyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m-99 -- 9 Kasım 2017; 16:42:21 >
    hocam tek görevli ile vazgeçmeseydiniz bir kere daha bağlanın kesinlikle yardım ederler normal değil bu şekilde davranmaları
  • -Black Dark- kullanıcısına yanıt
    aslında site vs yapmışlar ama sanırım şuan oturtamamışlar takip kodu vs hata veriyor yakında düzelir

yurt dışından malı teslim alıp tr ye getirdikleri için dağıtım vs hepsi çok hızlı

ve gümrük işlemleri için yetki belgesi vs almadılar direk kapıya geldi 3 günde
  • Tall Man kullanıcısına yanıt
    normalde sorgulama adresi
    http://inter.mngkargo.com.tr

fakat şuan sorunlu benimde ptesi verilen kargom bu şekilde fakat bugun geldi ciddi hızlı bekleyin bikaçgüne mng kapınızı çalar
  • Arkadaşlar ziraat gençbankkart ile alışveriş yapamıyorum. Hem kredi kartı hem banka kartı özeeliği var. Kredi kartı ile deniyorum. Fakat her seferinde ödeme yöntemini güncelle diyor sistem. Çözümü var mıdır acaba? Kart limitim yeterli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PsiKoman -- 9 Kasım 2017; 17:56:33 >
    Yanlış anlaşıldım sanırım ben siz yalan bilgi verdiniz demedim, ptt size yanlış bilgi vermiştir dedim,özel kargocuların fazla para istemesi normal zaten başka pttye gitseydiniz bence çok farklı fiyat alacaktınız ordaki görevliler malum:) neyse.Bir klavyenin bir monitörden ağır ve fazla yer kaplaması im kan sız.Monitörün kendi salt ağırlığı 3 4 kg dır kablosuydu kutusuydu osuydu busuydu bir monitörün gönderim kg ı 5 dir en az.Boyutlarınında hacimsel olarak fazla olacağı çok aşikar bence bu tartışmaya açık değil.İkisininde 250 tl olması normal değil.
  • Assistan gene 5$ indirim veriyo mu

• quote:

Orijinalden alıntı: onursumer

normalde sorgulama adresi
    http://inter.mngkargo.com.tr

fakat şuan sorunlu benimde ptesi verilen kargom bu şekilde fakat bugun geldi ciddi hızlı bekleyin bikaçgüne mng kapınızı çalar

Bugün telefonla görüştüm Türkiye'ye giriş yaptığında arayıp öğrenebilirmişiz. Takip edilemiyormuş sitede.
    Ayrıca yurtiçi mngye yönlendirdiğinde bir takip numarası oluşuyormuş. Onu da arayarak öğrenebiliyormuşuz.
    Yani internetten takip olayı yok, telefonla arayıp sorarak.. Takip sistemi kötü, kargo hızlı mı bekleyip göreceğiz dün gönderildi benim kargomda.

• Tartışmıyorum zaten öyle de boğazlarına bıçak dayayacak halim yok ki almıyorlar işte kargoyu 100 lira olsa neyse.

Corsair RMA başvurusunu kabul etmiş. Klavyeyi Hollanda adresine yolla yenisini verelim demişler. PTT hollanda için ne kadar ister acaba ?

@Daniel Faraday

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m-99 -- 9 Kasım 2017; 20:2:46 >
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.