Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (11273. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.242
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Giriş
    Karttan karta değişiyor hocam.Ben enpara kullanıyorum,genelde 1 hafta dolmadan yatıyor iade.
  • ardaalisahin kullanıcısına yanıt
    Ooo fazlaymış ya neyse hayırlısı artık
  • Arkadaşlar nvida gtx 1070 ve üzeri ekran kartı olup amazonun bana verdiği promosyon kodu ile uplay hesabıma ghost recon oyunu active edebilecek olan var mı? Henüz işlemci ve anakart almadığım için nvidia expreience programını yükleyemiyorum.

Düzenleme: Tabi bu kart ile daha önce bir promosyon kodu kullanıp nvidia expreience programı üzerinden aktivasyon işlemi gerçelşetirmemiş olmak gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TechTR -- 17 Nisan 2017; 19:45:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TechTR

Arkadaşlar nvida gtx 1070 ve üzeri ekran kartı olup amazonun bana verdiği promosyon kodu ile uplay hesabıma ghost recon oyunu active edebilecek olan var mı? Henüz işlemci ve anakart almadığım için nvidia expreience programını yükleyemiyorum.

Düzenleme: Tabi bu kart ile daha önce bir promosyon kodu kullanıp nvidia expreience programı üzerinden aktivasyon işlemi gerçelşetirmemiş olmak gerekiyor.

Ben amazon .com dan kart aldığımda bana gears of war 4 kodu vermemislerdi evga ve amazon ile o kadar yazışmama rağmen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alizaz

quote:

Arkadaşlar nvida gtx 1070 ve üzeri ekran kartı olup amazonun bana verdiği promosyon kodu ile uplay hesabıma ghost recon oyunu active edebilecek olan var mı? Henüz işlemci ve anakart almadığım için nvidia expreience programını yükleyemiyorum.

Ben amazon .com dan kart aldığımda bana gears of war 4 kodu vermemislerdi evga ve amazon ile o kadar yazışmama rağmen

Kart yaklaşık 10 gün önce geçti elime ve kampanyadan nasıl faydalanabileceğimi sordum. Hemen kodu yolladılar. Ben Amazon Almanya'dan almıştım.

• 5 dolar kod atabilecek varmi

• Arkadaşlar merhaba..

Satıcısı farklı bir kuruluştan bir ses sistemi satın aldım.Haliyle ödeme ekranında kargo ve vergi bilgisi çıkmadı.Ürünü ham fiyattan satın aldım.

Ürün şuan gümrükten çekilmiş ve yurtiçi kargoya düşecek takip numaraası.. Bu aşamadan sonra merak ettiğim 2 şey var ;

1. Gümrük vergisi şuan benden talep edilmedi.. Kargo kapıma geldiğinde gümrük vergisini kapımda mı ödeyeceğim ? Bu bedeli benden kapıda mı isteyecekler ?
    2. Kargo bedeli ödeyecek miyim ?

Teşekkür ederim şimdiden..

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: Ufuk_XT

Arkadaşlar merhaba..

Satıcısı farklı bir kuruluştan bir ses sistemi satın aldım.Haliyle ödeme ekranında kargo ve vergi bilgisi çıkmadı.Ürünü ham fiyattan satın aldım.

Ürün şuan gümrükten çekilmiş ve yurtiçi kargoya düşecek takip numaraası.. Bu aşamadan sonra merak ettiğim 2 şey var ;

1. Gümrük vergisi şuan benden talep edilmedi.. Kargo kapıma geldiğinde gümrük vergisini kapımda mı ödeyeceğim ? Bu bedeli benden kapıda mı isteyecekler ?
    2. Kargo bedeli ödeyecek miyim ?

Teşekkür ederim şimdiden..

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

%100 emin değilim ama büyük ihtimal gümrük vergisinden muaf tutuldun :)

ben de 4 gün önce corsair 450d aldım hala gönderilecek diyor aynı gün aldığım farklı bir ürün kargoya verildi kargo şubesinde bekliyor takip numarası falan girilmedi ilk defa başıma böyle birşey geliyor yaşamış olan bilgilendirebilirse sevinirim.

• kaand12@ kullanıcısına yanıt
    4gb lik USB bellek mı kaldı bu devirde

• https://www.amazon.de/dp/B01GEML1AU?m=A2L5GQS2FU535N&ref_=v_sp_detail_page çok uygun değil mi arkadaşlar? Satıcılar yeni ondan mı ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: metehan_k

https://www.amazon.de/dp/B01GEML1AU?m=A2L5GQS2FU535N&ref_=v_sp_detail_page çok uygun değil mi arkadaşlar? Satıcılar yeni ondan mı ki?

Bu fiyata imkansız bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ledox

Sağolasın senin linkten bende şunu buldum inanılmaz ucuzhttps://www.amazon.de/g...00_s00?ie=UTF8&psc=1
    3 tane mont aldım

Esprit markası için bu monta bu fiyat cidden bedava. Tarzı da epey değişik ve orijinal duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soldier76 -- 25 Temmuz 2017; 4:34:5 >

• quote:

Orijinalden alıntı: msb_bjk

quote:

Orijinalden alıntı: metehan_k

https://www.amazon.de/dp/B01GEML1AU?m=A2L5GQS2FU535N&ref_=v_sp_detail_page çok uygun değil mi arkadaşlar? Satıcılar yeni ondan mı ki?

Bu fiyata imkansız bence

Bende anlamadim dolandirici mi acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu aralar indirime giren mouse oldu mu ? Ben mi görmedim yoksa.
  • 64 GB veya 128 GB'lik Flash Bellek arıyorum fakat uyguna bir şey bulamadım. Ürün tavsiye eder misiniz bu konuda ?
  • beyler 5 dolar kodunu girip telefon no yu girdiğimde telefon no kullanılıyor diyor nasıl düzeltecem.uygulamayı daha önce yükleyip silmiştim ondan olablirmi

arkadaşın telini verdim sıkıntı olutmu onu silip kendi nomu yazmaya çalışıyorum hala tel nonunz kullanılıyor diyor.
    acaba adres kısmında tel nom yazıyo diyemi böyle
  • quote:

Yok mu arkadaşlar 5 dakikasını ayırıp yardım edebilecek?

• 18 yaşındaki kardeşime hediye olaraktan düşünüyorum. evde daha çok sürer ancak dışarı da çıkmak isteyecektir.

https://www.amazon.de/Redcat-Racing-Elektrischer-wasserdichter-Elektronik/dp/B00YJKZIE0/ref=sr_1_2?s=toys&ie=UTF8&qid=1492427672&sr=1-2&keywords=Redcat+Racing&utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

sizce bu bir fırsat mı. bu fiyata daha kaliteli birşey bulabilir miyim? sitede yorumlar ortalama düzeyde olunca kafam karıştı. bu işten anlayan arkadaşlardan yardım bekliyorum..

• zhny kullanıcısına yanıt
    https://www.amazon.de/gp/aw/d/B01BGTG2A0/ref=oh_aui_i_d_old_o3_img?ie=UTF8&psc=1

32 euro dan almiştim geçen ay isterseniz takip edin. Dip fiyat iken alirsiniz. Ürün 128 gb ve küçük kullanişli 150 ye kadar okuma hizi var tek sorun biraz çabuk isiniyo.

• malatyaspor kullanıcısına yanıt
    https://www.amazon.com/gp/product/B01FDDCCRC

29 dolar aldım ama umarım yazlıktır
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.