Şimdi Ara

TR'den ultra süper bir Pontiac..! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
3
Favori
27.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ben senin için bağladım bile....

afferin, şimdi feysbuka gir, türk bayrağı as
  • Ülkemizde modifiyeli araçlara ceza kesilmesine hak veriyorum artık bunu gördükten sonra.
  • cüneyt arkın ın bi filmi vardı babasıyla beraber atölyede yapıyolardı bomba patlatan yağ fışkırtan...
  • quote:

Orijinalden alıntı: HaCKeRBoY64

park ederken ne halt ediyo acaba bu zat-ı muhterem

TR'den ultra süper bir Pontiac..!

İşte böyle küreğin yarısı dışarıda kalıyor

Buda hikayesi

Almanya'da otomotiv sektöründe yýllarca hizmet veren ve farklý tasarýmlarla 7 adet de araç yapan dayým Muzaffer Ertan ciddi
    bir rahatsýzlýðýndan dolayý ilgilenemediði bu ilginç aracýný tabir yerindeyse bize hediye etti ve eksik bazý iþlerini ve bakýmlarýný
    yaparak hatýrasýný sürdürerek yaþatmak istiyoruz ve aslý 1974 Pontýac ama dýþ dizayný tamamen elyapýmý geneli ise 1mm saç yeri ise bakalit olan bu ilginç araca isminin ilk dört harfini verip " M U Z A " koymuþ;iç ve motorunda da yapýlacak iþlerinden
    sonra resimlerm þimdi bu ilginç bir melez MUZO'nun bazý resimlerini merak edenler için paylaþayým;selamlarýmla;
    ============================================================================

• quote:

Orijinalden alıntı: evoXr

cüneyt arkın ın bi filmi vardı babasıyla beraber atölyede yapıyolardı bomba patlatan yağ fışkırtan...

Nerden aklına geldi hocam hocam ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chnbs

quote:

cüneyt arkın ın bi filmi vardı babasıyla beraber atölyede yapıyolardı bomba patlatan yağ fışkırtan...

Nerden aklına geldi hocam hocam ya.

valla arabaı görür görmez benimde aklıma ilk o geldi

1.11 e dikkat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alikum -- 13 Ekim 2010; 10:56:55 >

• Hindistan-Pakistan'daki süslü kamyonların tarzı bir şey olmuş.
  • Hikayesini de öğrenmiş olduk böylece..
  • Batmobile benziyor.
  • hangi akla mantıkla böyle birşey yapmış ki muza
    ne güzel pontiac'ın var gez güzelce neden böyle arabayı maymun ediyorsun
  • kaç sene önce yeşilköy -florya yolunda ışıkların orada görmüştüm. Polis sağa çekmiş sahibi ile konuşuyordu. Demek hala bu araba trafikte dolaşıyor ilginç.TUV den nasıl geçer orasınıda bilemem.
  • Araç diye kapımın önüne koymam..
  • quote:

Orijinalden alıntı: seizure

Şu zevk denilen olgu çok garip bişey ya.

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: seizure

quote:

Orijinalden alıntı: HaCKeRBoY64

park ederken ne halt ediyo acaba bu zat-ı muhterem

İşte böyle küreğin yarısı dışarıda kalıyor

Buda hikayesi

Almanya'da otomotiv sektöründe yýllarca hizmet veren ve farklý tasarýmlarla 7 adet de araç yapan dayým Muzaffer Ertan ciddi
    bir rahatsýzlýðýndan dolayý ilgilenemediði bu ilginç aracýný tabir yerindeyse bize hediye etti ve eksik bazý iþlerini ve bakýmlarýný
    yaparak hatýrasýný sürdürerek yaþatmak istiyoruz ve aslý 1974 Pontýac ama dýþ dizayný tamamen elyapýmý geneli ise 1mm saç yeri ise bakalit olan bu ilginç araca isminin ilk dört harfini verip " M U Z A " koymuþ;iç ve motorunda da yapýlacak iþlerinden
    sonra resimlerm þimdi bu ilginç bir melez MUZO'nun bazý resimlerini merak edenler için paylaþayým;selamlarýmla;
    ============================================================================

BU otopark avcılar ambarlıda ki otopark.PAzar sokağının , tam karşısında ki yer.HAngi ara gelmiş ya.NASıl görmedim ben hayret

• arkadaş tamam hatırasını yaşat da sahibinden.com da 750,000 dolara satışa koyunca senin kafanı bilmem ne yapayım derim.

at ile eşek kırması bişey olmuş la bu...
  • Yinemi Hort
  • Adam kara şimşek dizisini çok izlemiş sanırım..
  • çöp
  • Hurdaya salla bu arabayı.
  • quote:

deli yusuftan bahsediyorsunuz sanırım
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.