Şimdi Ara

!!!TR'DE İLK!!! :: HIS HD 5870 İNCELEME FULL HD (1920X1200) :: (Crysis Warhead Eklendi) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
0
Favori
13.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: musAKka

4xxx serisinde fanı %40'a getirirseniz Sabiha Gökçen Havaalanı'nı evinizde yaşarsınız.

hocam sen ne diyorsun varya bende palit sonic hd 4870 var ( Allahın izni ile yarın 5870 geliyor ) neyse fanı %100 yapınca f16 geçti sanarsın :D

testler gerçekten çok güzel bende far cry 2 deki fps düşüklüğnün ram den kaynaklandığnı düşünüyorum !
  • "signomis"
    Dostum bu kadar ekran görüntüsü konur mu, olan var olmayan var? Oyun oynamayalı çok zaman olmuş, içim gitti valla. Allah nazardan saklasın, görüntülerde güzel kartta güzel.
  • hayırlı olsun gerçekten parasının hakkını vermiş kart.

pes2010 demoda nasıl fb ve bjk var? patch linkini alabilirmiyim
  • Hocam patch'in linki forumda oyun kısmında var tam hatırlamıyorum şimdi..Bulursam şayet linkini koyarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi signomis -- 7 Ekim 2009; 16:33:47 >
  • Tr exclusive yapmışsın.Hayırlı olsun kartın dostum.
  • dx9 da oynamış %90 dx10da renkler düzeliyor
  • İlk sayfaya Unreal Tournament 3 eklenmiştir.

!!!TR'DE İLK!!! :: HIS HD 5870 İNCELEME FULL HD (1920X1200) :: (Crysis Warhead Eklendi)
  • kartınız hayırlı olsun..değerler çok güzel..
  • Öncelikle kartın harıylı olsun
    2 adet 4890 saphire vapor-x i crossfire da aşırı ısındığından iade ettim.
    kısa sürede döneceklermiş bu değerlerden sonra bende birtane 5780 i gözüme kestirdim.
    ama önce şu kartların iadesi kabul olsunda
    bu arada inceleme güzel olmuş sağol
  • kartın hayırlı olsun güzel inceleme olmuş crysis zorlamış galiba biraz
  • açıkcası benım içime kurt düştü yaa herkez düşük fps demiş crysise Bende İntel İ5 sistem topluyorum
    Aslında goruntuler mukemmel otesı duruyor ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: berk_turkmen

açıkcası benım içime kurt düştü yaa herkez düşük fps demiş crysise Bende İntel İ5 sistem topluyorum
    Aslında goruntuler mukemmel otesı duruyor ama

Hocam inceleme yaklaşık 2 ay önce kartın ilk çıktığında olmuş.Driverlar falan artı çözünürlük ve detaylarıda göz önünde bulundurmak lazım.

• @BeyzadeM
    haklısın dostum. bu arada senin karttan ne haber?
  • Ati yine yapmış be
  • quote:

Orijinalden alıntı: musAKka

4xxx serisinde fanı %40'a getirirseniz Sabiha Gökçen Havaalanı'nı evinizde yaşarsınız.

• gerçekle fark yok kardeşim bu nasıl bir ekran kartı yaa ATI yine yaptı yapacağını bizdede kardeşi olan AGP 2600 XT 512 MB olan seri var ama burdaa grafikler mükemmeldende ötee

incelemeler gerçekten güzel olmuş ellerinize sağlık....
  • hocam merhaba 3dmark vantage testinizi extreme modundamı yaptınız. yani 1920x1200 çözünürlüktemi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pain123

hocam merhaba 3dmark vantage testinizi extreme modundamı yaptınız. yani 1920x1200 çözünürlüktemi?

Arkadaş ikisinide yapmış;
    Performance
     !!!TR'DE İLK!!! :: HIS HD 5870 İNCELEME FULL HD (1920X1200) :: (Crysis Warhead Eklendi)

Extreme

• pardon görmemiştim bende performans modunda test yaptım arkadaşın puanı düşük değilmi sistemi benim sistemimden daha iyi olmasına rağmen puan biraz düşük değil mi?

3ghze overclock yaptığımda puan artıyor ama 4ghzde ve arkadaşın sisteminde daha yukarı bi puan almış olması gerekmezmi driverdan olabilir diye düşündüm benim bu testte kullandığım driver 8.702-100202a-095693C catalyst 10.2

koyduğum ss de hem 3ghz hem de 2.7ghz testi yazıyor
    birde 3dmark 2006 testi yapıp bakacağım

• Kartın hayırlı olsun, ATI yine iyi iş çıkartmış.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.