Şimdi Ara

TP LİNK TL-W8960 W8961ND AİRTİES AİR5442 Tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

İnterneti bir alt kat çapraz daireden kablo ile alıyorum. İnternet süperonline fiber internet 25gbt. Benim evdeki modem ttnetin verdiği airties rt205 54mbps dolayısı ile zayıf kalıyor diye düşünüyorum.

Bunun yerine TP LİNK TL8960 modelini düşünüyorum 80-90TL civarında birde Airties air 5442 modeli var 109TL sizce hangisini almalıyım?
    birde w8961 var buda 70TL civarında.

Önerilerinizi rica ediyorum.
    syg...

• 5442 olabilir.. çift sökülebilir anten. işini görür

n11 de 99 a vardı bitmiş yada fiyat artmış. 104 e var onu alabilirsiniz..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TP LİNK TL8960'da çift değiştirilebilir anten ve fiyatı 90tl civarında bununla airties 5442 en airties müşteri hizmetlerinden ücretsiz kargo ve 3 yıl garanti ile 109TL bu iki cihaz arasında airties mi daha iyidir çekim gücü vs. airtiesin en artı yönü arama mönüsünün Türkçe olması ancak çekim gücü vs bilmiyorum. 19TL büyük fark değil ama tplinkin çekim gücü daha iyi olabilir mi?
  • bugün bunu sipariş verdim. bir arkadaşım önerdi. normalde almadan önce yorumları okurdum. biraz aceleye geldi.

http://www.istanbulbilisim.com.tr/tp-link-td-w8960n-4-port-300mbps-kablosuz-modem-router-fiyati,52930.html
  • Kesinlikle airties al abi tp link nedir tam cin arti cin bir firma
    Broadcom chipsetli bi ürünü tplink ile kiyaslaman bile yanlış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: microsoftmehmet

Merhaba Arkadaşlar,

İnterneti bir alt kat çapraz daireden kablo ile alıyorum. İnternet süperonline fiber internet 25gbt. Benim evdeki modem ttnetin verdiği airties rt205 54mbps dolayısı ile zayıf kalıyor diye düşünüyorum.

Bunun yerine TP LİNK TL8960 modelini düşünüyorum 80-90TL civarında birde Airties air 5442 modeli var 109TL sizce hangisini almalıyım?
    birde w8961 var buda 70TL civarında.

Önerilerinizi rica ediyorum.
    syg...

ben bunun v1 ini kullanıyorum. tavsiye etmem. wifi de 3 alet aynı anda bağlanınca 4. giremiyor.mac filtreleme yaparak bu sorunu aşıyorsun. daha bir ton tıngırtısı var. zyxel falan kullan airties da hat değerleri hafif düşse bile kopma yapıyor.
  • Jquair kullanıcısına yanıt
    Tplink W8960N de Broadcom BCM43217TKMLG ve BCM6318 çip mevcut

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A21AA1D72 -- 13 Mart 2017; 22:51:47 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.