Şimdi Ara

Toyota Yaris. İzlenimler, Kıyaslama... (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
861
Cevap
12
Favori
145.087
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de tam tersine Evo'yu eski Punto'dan başarılı buluyorum. Özellikle iç tasarımda.
    Jazz ise gerçekten başarılı bir araçtır. Ama ben bu Yaris'ten bir üstünlüğünü göremiyorum. Hele ki arkası...Ayrıca dizeli olmadan volümlü satış yapamaz.
  • Yeni Yaris 3 ve 5 kapı olarak Fransa'da üretiliyor.

Almancılardan bu husus hakkında yorum bekliyoruz.

Bir Japon otomobili Fransa da üretiliyor.Çok sakat bir durum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: electrostatic

quote:

Orijinalden alıntı: smooke

quote:

Orijinalden alıntı: electrostatic

yine tutmayacak.çirkin ördek yavrusu...

ortada bir emek var

buradan bakılınca pek emek verilmiş gibi durmuyor,özellikle içine bakılınca.tek kelimeyle rezalet...

Bunu görmemiştim bombalama başlamış zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: fottili

Yeni Yaris 3 ve 5 kapı olarak Fransa'da üretiliyor.

nissanda ingilterede üretim yapıyor.bunda garip bir durum yok.
  • "Türkiye'de satışa sunulacak olan Yeni Yaris Frankfurt Otomobil Fuarı'nın gözdeleri arasındaydı.

Toyota Türkiye CEO'su Ali Haydar Bozkurt, Frankfurt Otomobil Fuarı'nda yaptığı açıklamada yeni Yaris'in 5 binlik bir satış hedefinin olduğunu açıkladı. Türkiye'de yıl sonu itibariyle piyasaya çıkması beklenen yeni Yaris zengin motor ve şanzıman seçenekleriyle satışa sunulacak. Şu anda fiyatı belli olmasa da Bozkurt rekabetçi bir fiyattan piyasadaki yerini alacağını söyledi."

Toyota Yaris.  İzlenimler, Kıyaslama...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aydoğan* -- 13 Eylül 2011; 18:57:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: fottili

Yeni Yaris 3 ve 5 kapı olarak Fransa'da üretiliyor.

toyota nin avrupa da en cok satan modeli yaris ki eski yariste fransa da üretiliyordu,
    çok anormal bir durum yok...
  • konsol biraz adama benzemiş
  • Ben 2007 yılında sıfırını 28000 liraya aldığım dizel yarisi hala kullanıyorum (daha doğrusu eşim kullanıyor). 80000 km ye geldi, şu ana kadar lastik değişimi ve düzenli servis bakımı dışında hiçbirşeye ihtiyacım olmadı. Görsel açıdan tabiki tartışılabilir ama sıfır bir araç alıp en az 5 yıl binerim diyorsanız çok uygun bi seçenek. Üstelik çok tutumlu.
  • Toyota, spor görünüme kavuşan Yaris'le Frankfurt Otomobil Fuarı'nda gövde gösterisi yapıyor ve rakiplerine meydan okuyor.

• Şuanki Yaristen güzel olduğu aşikar.
  • GÜZEL ARAÇ ARKASI PUG 207 YE BENZEMIS 1.3 CVT GÜZEL KOMBİNASYON. 1.4 D4D MMT İYİ SEÇENEK
  • 1.4 dizel Yaris'te sunulan otomatikleştirilmiş manuel vites öncekinden iyi olmuştur galiba. Üzerinde tekrar çalışılmış, geliştirilmiş ve şikayet edilen sorunlarının giderilmiş olmasını bekliyorum.
  • "Toyota Pazarlama ve Satış A.Ş Üst Yöneticisi (CEO) Ali Haydar Bozkurt ise fuara ilişkin yaptığı açıklamada, fuarın en gözde aracının yakın zamanda Türkiye’de de lansmanı yapılacak yeni Yaris olduğunu söyledi.
    Bozkurt, Yeni Yaris ile Toyota’nın değişen yüzünün ve tasarım anlayışının bu sene Frankfurt’ta net bir şekilde ortaya çıktığını belirterek, "Toyota Avrupa’da değişen yüzü ile atağa kalkıyor. Yeni nesil Toyota modellerinin müşterilerimizin ihtiyaçlarıyla birlikte arzularına da hitap edeceğine inanıyoruz.

Yeni Yaris’in bu yılın Ekim sonu Kasım ayı başı gibi geleceğini ve satışa başlanacağını ifade eden Bozkurt, Yeni Yaris’in pazardaki fiyat konumlamasını rekabetçi olarak yapmaya çalışacaklarını söyledi.

Bozkurt, Yeni Yaris için başlangıçta yıllık 5 bin adetlik bir satış hedefi koyduklarını bildirerek, bu satış hedefini ürün tedariğiyle birlikte daha da yukarı taşıyacaklarını kaydetti.

Yeni Yaris’e çok güvendiklerini ve farklı dizaynı ile kendi segmentinde bir beğeni kazanacağını düşündüklerini anlatan Bozkurt, böylelikle ortaya koydukları satış hedefini kolay aşacaklarını belirtti." (Otomobilgazetesi)

• Yeni Yaris benzinli motor olanlar Ekim'de, dizel motorlu olan ise Kasım'da Türkiye'de olacak.
  • beni yarisi satip yenisini mi beklesem diye dusunmuyor degilim, ama fiyatlar nasil olur bilmem.
    bir de benim araba sol special yeni gelende üst donanımlar herhalde tuzlu olur.
  • 35 liraya 1.33 terra sporty m/m alınmalı mı bu günlerde?

Ben eski kasa olacaksa 40 liraya 1.4 d4d terra sporty M/M alınsın bari diye düşünüyorum.

Yeni kasa dizel otomatik fiyatı nasıl olur acep?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aydoğan*

1.4 dizel Yaris'te sunulan otomatikleştirilmiş manuel vites öncekinden iyi olmuştur galiba. Üzerinde tekrar çalışılmış, geliştirilmiş ve şikayet edilen sorunlarının giderilmiş olmasını bekliyorum.

otomatikleştirilmiş manuel vites yerine Sadece "otomatikleştirilmiş vites" yazsan daha iyi olacakmış sanki.

Selamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haluk 23 -- 21 Eylül 2011; 9:05:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: haluk 23

35 liraya 1.33 terra sporty m/m alınmalı mı bu günlerde?

Ben eski kasa olacaksa 40 liraya 1.4 d4d terra sporty M/M alınsın bari diye düşünüyorum.

Yeni kasa dizel otomatik fiyatı nasıl olur acep?

bence alınmaz yenilerini beklemekte fayda var, eskisinde de hatırı sayılır bir indirim yapmadılar yenileri geliyor diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: haluk 23

quote:

Orijinalden alıntı: Aydoğan*

1.4 dizel Yaris'te sunulan otomatikleştirilmiş manuel vites öncekinden iyi olmuştur galiba. Üzerinde tekrar çalışılmış, geliştirilmiş ve şikayet edilen sorunlarının giderilmiş olmasını bekliyorum.

otomatikleştirilmiş manuel vites yerine Sadece "otomatikleştirilmiş vites" yazsan daha iyi olacakmış sanki.

Selamlar.

"Otomatikleştirilmiş manuel vites" sözü tamamıyla ilgili dergiden alıntı. Ben de sizinle aynı düşüncedeyim. Doğru ifade olup olmadğı konusu tartışmaya açık.
  • 45 bine dizel full donanımlısını alamayız artık
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.