Şimdi Ara

>>> TOYOTA VERSO <<< (42. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
862
Cevap
24
Favori
130.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sarper 77

arkadaşlar 2011 versom var tüplü servise de gitmemeyi düşünüyorum yağ olarak ne önerirsiniz interneti biraz araştırdım eneos yada motul gibi markalar da ön plana çıkıyor ne tip yağ koydunuz yada neleri değiştiniz yağ filtre gibi aracım yaklaşık 40.000 km de diyebilirim...

km niz düşük olduğuna göre 5/40 tam sentetik yağ tercih etmenizi öneririm. mobil 1 yada castrol edge tavsiyemdir. önümüz kış ince yağ daha iyi olur. ben yaz kış 5/40 kullanıyorum. km 113.000 de. Ayrıca her yağ değişiminde yağ filtresini mutlaka değiştirin hava filtresi ve polen filtreside buna dahil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: honda61

quote:

arkadaşlar 2011 versom var tüplü servise de gitmemeyi düşünüyorum yağ olarak ne önerirsiniz interneti biraz araştırdım eneos yada motul gibi markalar da ön plana çıkıyor ne tip yağ koydunuz yada neleri değiştiniz yağ filtre gibi aracım yaklaşık 40.000 km de diyebilirim...

km niz düşük olduğuna göre 5/40 tam sentetik yağ tercih etmenizi öneririm. mobil 1 yada castrol edge tavsiyemdir. önümüz kış ince yağ daha iyi olur. ben yaz kış 5/40 kullanıyorum. km 113.000 de. Ayrıca her yağ değişiminde yağ filtresini mutlaka değiştirin hava filtresi ve polen filtreside buna dahil.

evet filtre seti 3 lü olarak satılıyor onuda alacağım bosch iyi sanırım...

• Şu arabada dizel tam otomatik olmaması çok üzücü.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 2011 model Toyota Verso 1.6 comfort extra aracımda anlayamadığım bir problem yaşıyorum yaklaşık 10 gün kadar evvel başlayan özellikle direksiyonu çevirdiğimde araç soğukken vonklamaya benzer bir ses yapıyor. 300-500 metre yol gidince bir daha ses gelmiyor.

Nedendir. Sizlerde yaşayan oldu mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: soran2

Arkadaşlar 2011 model Toyota Verso 1.6 comfort extra aracımda anlayamadığım bir problem yaşıyorum yaklaşık 10 gün kadar evvel başlayan özellikle direksiyonu çevirdiğimde araç soğukken vonklamaya benzer bir ses yapıyor. 300-500 metre yol gidince bir daha ses gelmiyor.

Nedendir. Sizlerde yaşayan oldu mu?

sanırım bir kayışla ilgili olması lazım.
  • Sarper 77 S kullanıcısına yanıt
    Bagaj havuzu kullanıyor Musunuz? 7 koltuklu olanların 3. Sıra koltuklar kapalıyken 5 koltukluklu olanlar ile aynı mı oluyor acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: bozak07

Bagaj havuzu kullanıyor Musunuz? 7 koltuklu olanların 3. Sıra koltuklar kapalıyken 5 koltukluklu olanlar ile aynı mı oluyor acaba?

kullanıyorum ama inanın 7 koltuklular hakkında bilgim yok benim ki 5 koltuk ama çok faydalı rahat bir şey mutlaka araştırın uygunsa alın derim veya bir iki toyota servisini ararsanız teknik birim yada satışcılar daha iyi yanıtlar verirler...
    Teşekkür ederim satıcının birisiyle görüştüm 7 koltuklu olanlar için uygun olduğunu söyledi ben de sipariş verdim. Bi gelsin bakalım uyacak mı :)

• quote:

Teşekkür ederim satıcının birisiyle görüştüm 7 koltuklu olanlar için uygun olduğunu söyledi ben de sipariş verdim. Bi gelsin bakalım uyacak mı :)

kaça aldınız keşke görüşseydik nereden aldığınıza dair uyar mutlaka hayırlı olsun...
    Valla omso marka aldım N11den. 88 tlye geldi. Valla ben bu gruptan cevap geleceğini hiç düşünmüyordum ilginize de teşekkür ederim o yüzden sipariş vermiş bulundum. :)

• quote:

Valla omso marka aldım N11den. 88 tlye geldi. Valla ben bu gruptan cevap geleceğini hiç düşünmüyordum ilginize de teşekkür ederim o yüzden sipariş vermiş bulundum. :)

model yılına göre aldınız değil mi hayırlı olsun çok memnun kalacaksınız emin olun versocuların yaşam tarzı çok değişmiyor mutlaka taşıdıklarınız dökülevilir yada zemine zarar verebilir ben bunu arabayı alır almaz almıştım iyi günler dilerim...
  • quote:

quote:

model yılına göre aldınız değil mi hayırlı olsun çok memnun kalacaksınız emin olun versocuların yaşam tarzı çok değişmiyor mutlaka taşıdıklarınız dökülevilir yada zemine zarar verebilir ben bunu arabayı alır almaz almıştım iyi günler dilerim...

Teşekkür ederim. Satıcı ile konuşup teyit edip aldım. Size de iyi günler. Başka bir sıkıntım olursa rahatsız etmek isterim sizi izniniz olursa :)
  • quote:

quote:

quote:

Teşekkür ederim. Satıcı ile konuşup teyit edip aldım. Size de iyi günler. Başka bir sıkıntım olursa rahatsız etmek isterim sizi izniniz olursa :)

rica ederim ne demek gerçi forumda bende daha deneyimli arkadaşlarda var ama forumun bu bölümü açıkçası eski günlerinden uzakta biraz...

• Arkadaşlar, hepinize hayırlı akşamlar. İki sorum var:
    1. Verso ne zaman kasa değiştiriyor?
    2. Dizel motora otomatik vites gelecek mi?
    Bilen varsa cevaplarsanız sevinirim. Selamlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Verso üretimi sonlandırılmış.

Toyota zamanında dizel motora geçmeyince araç tutmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Akinci

Verso üretimi sonlandırılmış.

Toyota zamanında dizel motora geçmeyince araç tutmadı.

Bu kanıya nereden vardınız, evet türkiyedeki internet sitesinden kaldırılmış ama ingiltere de halen satışta gözüküyor.

Üstelik bu araç tr de üretilip dünyaya satılıyor, üretimden kaldırılmış demeniz çok subjektif bir yorum olmuş.

Saygılarımla.

• Toyota Türkiye Verso satışını durdurmuş. Bilgi almak için attığım mesajda verso 2018 satışı ile bilgi ve 7 kişilik diğer bir model olan prius+ ile bilgi istemiştim. Verilen cevapta "Şu an ülkemizde Toyota Verso ve Prius + modellerinin satışı planlanmamaktadır." Diyerek cevap attılar. Bir devir kapandı artık.

• Malesef.

Yoksa almak isterdim

• Merhaba arakdaşlar, ben ikinci el verso almayı düşünüyorum, benzin/lpg ancak bir sorum olacak, geçenlerde bir arkadaşımın arabasına bindim, araba 6. viteste 120 olmadan 3000 deviri görüyordu, bu normal mi? hepsinde böyle mi? eğer böyleyse yorar diye düşünüyorum uzun yolda...
  • Iyi gunler arkadaşlar

Yeni arac almayi düşünüyorum.

Su an ben de 2008 yaris var.

Kalabalik oldugum icin kucuk geliyor. Ben de SUV ya da MPV arasinda kaldim.

( bir ara hafif ticari hususi de düşündüm fakat ailede gorus birligine varamadik).

Fotd c max ile verso arasinda kaldim ve ailecek toyotaci oldugumuz icin

(Babamda 22 yildir kullandigi corolla halen devam ediyor.

Yaris ben de 7 yildir duruyor ve memnunum)

Versoya sicak bakiyorum.

Soruma gelecek olursak yıllık kullanimim

8-9 bin civarinda. Bu bakimdan benzin+lpg tavsiye ediliyor. Ama babam gibi uzuun yillar sürmeyi düşündüğüm icin dizel mi daha iyi olur diyorum.

Tavsiyelerinizi bekliyorum. Simdiden teşekkür ederim.

• 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.