Şimdi Ara

Toyota Türkiye, 3 milyonuncu aracını banttan indirdi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
3.529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Tanımadığın birine “boş beleş” demek senin gibi üreticiye (!) yakışır zaten.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bize de tebrik etmek düşer. Daha nice 3 milyonlara...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zed Z kullanıcısına yanıt

Almanların Türkler üzerindeki emellerini biliyor musun? Necib Hablemitoğlu neden öldürülmüş araştırmanı öneriririm ve kitabı olan "Alman Vakıfları ve Bergama Dosyası"nı okumanı tavsiye ederim.

• apilas A kullanıcısına yanıt

çalışanlara sorun efendim. Burda niye durduk yere firma kötüleyim. Olanları söylüyorum.

• Havya Makinesi kullanıcısına yanıt
    Önerin için teşekkürler de konuyla ne alakası var anlamadım. Zaten fabrika kurmaktan vazgeçtiler. Şu an birçok Türk e ev sahipliği yapıyor Almanya. Keyifleri de yerinde hepsinin

• zed Z kullanıcısına yanıt

Türkiye'yi fakirleştirerek ucuz işçilikle azade haline getirdiler. Alman Vakıfları şuan PKK, YPG desteğini tam gaz devam ettiriyorlar. Amaçları gayet açık; TR'nin başını beladan çıkartmayarak her türlü kaynaklarından istiflenmek... malum almanlar tarafından fonlanan gazeteciler ve akademisyenler de geçenlerde ifşa olmuşlardı... Bu kadar pkk'ya fetö'ye kol kanat geren ülkeye ihracatımız neden bu kadar fazla düşündün mü? 1. Dünya Savaşında alman yalakası ittihatçılar yüzüne başımıza gelmeyen kalmadı, bahsetmeye gerek yok bile....

Burada alman markasının yatırımını faydalı görüyorsun ya uyanmanı istedim, okumanı öneriririm dediğim kitabı.

• Havya Makinesi kullanıcısına yanıt
    Yatırımı faydalı görmem Almanlarla ilgili değildi onlar sadece yakın bir örnekti ki olmadı zaten.
    Fakirleşmenin sebebi dış güçler yani… peki 👍

• fantomasds kullanıcısına yanıt

Güney Kore ve Taiwan da aynı şekilde gelişti. ABD, Rusya ve Çin'e karşı bu ülkeleri karakol olarak gördü. Aslında aynı şansı bize de verdiler ama biz kullanamadık. Sovyetlere karşı bizi de bir Kore Japonya yapmak istediler ama biz Ortadoğu kafasıyla birbirimizi yedikçe bu politikadan vazgeçip bölmeye karar verdiler.

• Ve stok yapan galericiye satildi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bayilerde araba bulamıyoruz nereye gidiyor bu arabalar

• önemli üretici. tebrik ederim. devamını dilerim. bu tarz üretimler artarak devam ettirilmelidir.

• SirrealsQ kullanıcısına yanıt
    Bizzat orda çalışıyorum bu ay 3,5 yılımı dolduracağım.

• ismi Toyota olmasa yerli yapım diyecekler :Dd

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • TeyesCC3 T kullanıcısına yanıt

Dosta

• Böyle köklü üreticilere ihtiyaç var.

• Dünya fındık üretiminin %60ı Türkiyede ve dünya da fındık üretiminde 1.ülkeyiz. Dünya da fındığın fiyatı ise londra da belirleniyor. Kıssadan hisse. Üretim üretim diyenlere ithaf olunur.

Sanayi devrimini yapamamış ülkelerde "uzay mekiği" üretsen fiyatı global de sen koyamazsın. Ancak montajcı veya nitelikli ucuz iş gücü olursun.

edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.C. -- 17 Kasım 2021; 11:3:6 >
  • Novagate N kullanıcısına yanıt
    Sana tek bişey soracağım

Ülkeye senin gibi düşündüğün yabancı yatırımcılar geldi ve varlıklarını sürdürüyorlarda ne oluyor ? Sizin gibilere muhalefetin kralını yapmak lazım.

Şayomisi geldi samsungu geldi o geldi bu geldi evet soruyorum:

Asgari ücretle geçinebiliyor musun ?
    Asgari ücretle insanlar araba alabiliyor mu ?
    Asgari ücretle insanlar ev alabiliyor mu ?
    Asgari ücretle bu insanlar istediği yere tatile gidebiliyor mu ?
    Asgari ücretle sen bi elektronik ürün, ev aleti, araba parçası ve daha nicelerini almaya kalktığında cebinden daha çok tl çıkmıyor mu ?
    Yabancı yatırımcı geldide dolar euro neden fırlıyor neden türk lirası ELİN AFRİKALI ÜLKESİNİN PARASI KARŞISINDA BİLE ERİYOR ?
    Yabancı yatırımcı geldi diye ülkede halen zamlanmayan mal var mı ?

Bunlara cevap verirkende samimi olmayacağını düşündüğüm için senin kafanlada ömür yaşamak zor olsa gerek. Ayrıca arap yatırımcı gelmesinin hiçbir faydası yok en azından milliyetçi düşünceye sahip olan bi vatandaş arap gelmesin daha iyi der. Araplar kadar pis ve Türk düşmanı bi millet yoktur

doğu akdenizdeki petrol aramalarına çoğunluk arap ülkelerinin Güney Kıbrıs Rum Kesiminin yanında olduklarını açıkladıklarını ne çabuk unuttunuz ? Filistin olaylarında tek bir arap ülkesinin dahi sesini çıkarmadığını ne çabuk unuttunuz ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu ülkenin temel sorunu yiyecek ekmeği olmayıp da ''ama yerli otomobil yapıyoruz'', ''İHA, SİHA mız var'' , ''bu yollar köprüler dünyada yok'' diyenlerdir.

Ulan açsın aç sana ne köprüden, İHA'dan, yerli otodan SANANE!..

Eskiden Türkiye küçük Amerika olur mu diye çok tartışma olurdu artık bu tartışmalar bitti çünkü biz artık hızlıca küçük Rusya olma yolunda ilerliyoruz şiarımız ise ''Güçlü ORDU fakir HALK!!''..

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.