Şimdi Ara

TOYOTA RAV4 NEDEN TUTULMADI (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
2
Favori
153.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ailesiyle beraber araziye çıkacak tiplerin arabası,bu tipde ülkemizde fazla yok. Bizim ülkede aileyle araziye gidilecek olsa corolla ile gidilir, zor bir yolla karşılaşıldı mı arabadakiler iner arabanın çıkmasını seyreder.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TAVCI T kullanıcısına yanıt
    Dizeli var hocam ayriyetten nissan bunun yaninda cocuk oyuncagi bebek arabasi gibi kalir bakmayin cok sattina dayaniklilik yol tutusu arazi her yerde rav4 nissani harcar

• Şirkette 2008 model rav4 tam 450 bin km boyunca lpg de kullanıldı ve bir defa bile arıza yapmadı. Şu an da 2013 modeli var 160 bin kmdir lpgde ve gene bir problem yaşamadık. Tek sıkıntısı motoru biraz hantal kalıyor bir de belki biz biraz hor kullandığımız için oluyor da olabilir ama trim sesleri var.

• Toyota RAV4 hybrid mükemmel bir araç Performans ekonomik tüketim konfor güç ve AWD Şuan sıfır alınmak istenirse benzinli ve dizel seçeneği yok zaten Sadece hybrid var Tutar tutmaz onu bilemem

• Tipide iğrenç, iç kaliteside çok kötü.

7-8 yıl önceki kasasıda, iç kaliteside daha iyiydi. 2014 te alacak iken vazgeçtim. Sonrada ötv v.s fiyatlar arttı.

85-90.000 (2,0 dizel) iken nelere geldi bu para etmez bu araç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HoLY.oNE

adam gibi dizel getirmedigi surece tutmaz.bkz captiva,qasqai peynir ekmek gibi neden acaba.

Captiva dizel tam zengin işi. Yakıt anlamında

• 2011 kullanıyorum araç muhteşem bana göre gerçekten arıza nedir bilmiyor bakımları zamanında yapılsın kaliteli yağ kullan merak etme gerisini uzun yolda da güzel şuan yeni yetme araçlara taş çıkartır...

• Kısaca toyoto olduğu için.

Uzuncası; yüksek fiyat, vasat malzeme kalitesi, müsrif ve eski tip motor…

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • daswagen kullanıcısına yanıt

Dilin sürçtü galiba. Toyota olduğu için çok satıyor. Dünyanın en çok satan ikinci modeli olmuş, büyük başarı.Golfü 3'e dörde katlamış.

Ülkemizde %150 ötv dilimine giren, yıllık 2.5 hacminde mtvsi olan araç satamaz tabi.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.