Şimdi Ara

Toyota Corolla 1.6 Terra VV-Tİ Special fikirlerinizi bekliyorum (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
177
Cevap
0
Favori
90.456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben aracımın fiyatıyla ilgili biraz daha bilgi istiyorum.teşekkürler.corolla sol 2000
  • Sayın Kral,
    internette sizin aracınızla ilgili fiyat maximum 15,500-16.000 TL olarak görülüyor ama gerçekte alternatifleriyle beraber düşündüğümüzde bence bu fiyatlar bile çok. Aracınız gayet donanımlı olabilir ama bana göre 14.000TL'den fazla etmez, aracı görmeden bunu söylüyorum. En iyi durumda olan için olması gereken ortama fiyat benim için bu..
    Benim fikrim olduğunu özellikle belirtiyorum. Saygılar..
  • teşekkür ederim.ama orta durumda olanlara karabükte 17.000 ila 19.000 arası verenleri tanıyorum.bir de terra modeli daha geçen hafta alındı hemde.ama benim aracım bir de sol modeli yani.yinede teşekkürler.ama burada(karabükte) tamamen yıpranmış bir sol modeline bile en fazla 14.000 derseniz adamdaki tavır ağlamak olur kesinlikle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kral 2000 -- 9 Mayıs 2009; 17:13:16 >
  • 14'e ancak terra alırsınız.. 100-150 bin km lerde ..
    sol ün fiyatı 15 ten aşağı olmaz, 17 den yukarı çıkmaz..
    tabii makul araçlar için söylüyorum.

quote:

Orjinalden alıntı: yingyang

Sayın Kral,
    internette sizin aracınızla ilgili fiyat maximum 15,500-16.000 TL olarak görülüyor ama gerçekte alternatifleriyle beraber düşündüğümüzde bence bu fiyatlar bile çok. Aracınız gayet donanımlı olabilir ama bana göre 14.000TL'den fazla etmez, aracı görmeden bunu söylüyorum. En iyi durumda olan için olması gereken ortama fiyat benim için bu..

• quote:

Orjinalden alıntı: ismail64

14'e ancak terra alırsınız.. 100-150 bin km lerde ..
    sol ün fiyatı 15 ten aşağı olmaz, 17 den yukarı çıkmaz..
    tabii makul araçlar için söylüyorum.

quote:

Orjinalden alıntı: yingyang

Sayın Kral,

teşekkürler.sonunda bizim araçlarımızada doğru bir fiyat veren çıktı.gerçekten teşekkürler.arabalarımızı sürekli kötülüyorlar.sizin gibi insanlara ihtiyacımız var.teşekkürler İSMAİL64
  • Bende 2001 corolla vvti var.Sınıfının en performanslı arabasıdır.Mükemmel hızlanması var.Yol tutuşu çok iyi sayılmaz.Arabayı çok sıkıştırmama rağmen hiç bir sorun çıkartmadı bu güne kadar.Special modelinde çift hava yastığı abs klima vardır.
  • bizdede corolla 2000 vvt-i var sol modeli gerçekten çok süper hızlanması.yol tutuşuda bence fena değil.
  • SAHİBİNDEN SATILIK TOYOTA COROLLA 1.6 VVT-İ SOL KARABÜKTEN
  • c
  • 2000 2001 model araçlarda sol spesyeallerde abs ve klima standart sadece sol yazanlarda bunlar standart değil yani abs olmayan kima olmayan sollerde var interette ilanlarda da görebilirsiniz onların iyatları biraz düşük
  • aracın piyasa değeri 16 bin liradır tabi temiz olmak kaydıyla. ancak ekstralarıyla bu 18 bini bulur. sıralı tüp çelik jant cd çalar vs....

2000 2001 corolla sollere bu araca zaten galeriler 15 bin ile 16 bin arasında veriyorlar. 14 bin hayalleyen arkadaşlar aırbegleri patlak tavanı boyalı değişik olan araçlar alabilir ancak
  • arkadaşlar ben bir tane 74.000km bir araç buldum 16.500 dendi 15.750 ye zor bela bırakıyor
    baktırmak için bugün toyota orj servisine götürdük 1-2 sıradan ezik çürük boya dışında kaportada sorun yok
    ama motor için durum karmaşık net bir cevap alamadım 2000 km önce yağ değişimi yapılmış ve 1.5lt yağ eksilmiş çıktı (yaklaşık 1 sene önce zavoli tüp takılmış) bu durumun tüptende olabileceğini söyleyende oldu
    arabanın motor istediğini söyleyende ...
    bende burda bilenlerden yardım istiyorum (bu arada servis 120 tl aldı canım yandı haybeye gitti diye )
    yorumlarınızı bekliyorum
    araba 2001 model terra vvt-i 2 airbag ön camlar otomatik 74 bin km de zavoli tüp takılı sizce ne yapmalıyım ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: bulent35220

arkadaşlar ben bir tane 74.000km bir araç buldum 16.500 dendi 15.750 ye zor bela bırakıyor
    baktırmak için bugün toyota orj servisine götürdük 1-2 sıradan ezik çürük boya dışında kaportada sorun yok
    ama motor için durum karmaşık net bir cevap alamadım 2000 km önce yağ değişimi yapılmış ve 1.5lt yağ eksilmiş çıktı (yaklaşık 1 sene önce zavoli tüp takılmış) bu durumun tüptende olabileceğini söyleyende oldu
    arabanın motor istediğini söyleyende ...
    bende burda bilenlerden yardım istiyorum (bu arada servis 120 tl aldı canım yandı haybeye gitti diye )
    yorumlarınızı bekliyorum
    araba 2001 model terra vvt-i 2 airbag ön camlar otomatik 74 bin km de zavoli tüp takılı sizce ne yapmalıyım ...

sayın bulent35220 sana bir tavsiyem var.15-16 milyar arası terra modeli alacağına temiz sol modellerine baksan daha iyi olur diye düşünüyorum.çünkü daha karlı olacağına inanıyorum.hem de bana göre sol modellerinin dış görünümü daha güzel tabi zevkler ve renkler tartışılamaz o ayrı bir konu.(benim sol modeli 2000 corolla var sıralı sistem brc marka var.)çok memnunuz ama satıyoruz.çünkü köye gidip gelmemiz gerektiğinde bu kadar iyi bir corollayı yıpratmak istemiyoruz.(köy çok engebeli)
  • güzel konuuuuuuuu
  • quote:

Orjinalden alıntı: bulent35220

arkadaşlar ben bir tane 74.000km bir araç buldum 16.500 dendi 15.750 ye zor bela bırakıyor
    [simage]arabanın motor istediğini söyleyende [/simage]...
    yorumlarınızı bekliyorum

74,000 km'deki araba nasıl motor ister yaa ? bizde 2001 corolla sol var. araba 230,000 de motoru saat gibi maşallah
  • bilmiyorum ama
    acaba km ile oynandımı ki satan kişi de iyi birine benziyordu ama ???
  • BENİM COROLLAYI ALAN YOK MU?
  • hocam fiyatınız ve uzaklığınız problem yoksa kesin alırdım sizin aracı sorunu yoksa (kaporta, motor vs)
  • ben karabükteyim sol modeli araç 2000 model.beyaz.18000 milyar istiyorduk ama babam 17 ye falan verir heralde.ayrıca motor ve kaporta çok iyi.bu yaz sıralı brc lpg takıldı.cevabınızı bekliyorum fiyat size uygun mu.vvt-i motor.değişeni kesinlikle yok.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.