Şimdi Ara

Toyota Avensis'in üretimi düşük talep yüzünden durduruldu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
2.960
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: addim27

Ben avensis almayı düşünüyorum, hep hayalimdi ve ancak alma fırsatım olmuşken araştırmaya başladım, tam birini gözüme kestirdim (2012 elegant extra 30.000 km 76.000 lira) bu esnada üretimin durduğunu öğrendim ve kafam karıştı.. Acaba piyasa fiyatını nasıl etkiler, 5 yıl sonra satmaya kalktığımda değer kaybetmiş olur mu?
    2. Eli zaten zayıf, daha da zayıflar artık. Şimdi ucuza aldın ucuza satarsıncılarla alırken satış fiyatına bakmamcılar doluşur. Bu tür araçların fiyatı geometrik bir biçimde düşer, yani 2. El de alsan sağlam zarar edersin. Nesine öZendin onu da anlamadım. Pek güzel bir araba değildi rahmetli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sevdiğim bir modeldi.Özellikle Avensis II.
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyinsis

2. Eli zaten zayıf, daha da zayıflar artık. Şimdi ucuza aldın ucuza satarsıncılarla alırken satış fiyatına bakmamcılar doluşur. Bu tür araçların fiyatı geometrik bir biçimde düşer, yani 2. El de alsan sağlam zarar edersin. Nesine öZendin onu da anlamadım. Pek güzel bir araba değildi rahmetli.

Alıntıları Göster
    Fiyatları düşmüyor bilesiniz,bir abime bakıyorduk iki ay önce 82 83 çektikleri arabalara şuan 95istiyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: en1gma

Fiyatları düşmüyor bilesiniz,bir abime bakıyorduk iki ay önce 82 83 çektikleri arabalara şuan 95istiyorlar.

Alıntıları Göster
    İstemek başkaaa satmak başkaaa. İlla ki satılacak ama kaça?

• Valla onu her araba için söylersin,ama kimsenin fiyat kırdığı falan yok bilesin,kimse malını ucuza bırakmıyor

• matgab kullanıcısına yanıt
    Haklısınız sade ve sorunsuz otomobil kategorisinde ilk 1 sırada olur toyota benim gözümde

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • addim27 A kullanıcısına yanıt
    Al keyfine bak kimseyi takma

• Haziran temmuz gibi 2.5 hibrit motorlu camry geliyor. Tahminen 250bin gibi bir fiyattan başlar. O fiyata sadece engelli indirimi ile alanlar için ideal bir araç olur.
  • bulanıklı499 B kullanıcısına yanıt
    Uzun süre aradım kimse bütçeme uygun fiyata inmedi, bir başka hayalime geçtim insignia aldım..

• bulanıklı499 B kullanıcısına yanıt
    Uzun süre aradım kimse bütçeme uygun fiyata inmedi, bir başka hayalime geçtim insignia aldım..

• addim27 A kullanıcısına yanıt
    Kazasız belasiz insallah

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.