Şimdi Ara

Tower of Time Resmî Türkçe Yerelleştirmesi Sizlerle!!! (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
4
Favori
1.705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Oyunu Türkçe yama ile bitirmiş bulunmaktayım. Gerçekten çok ağır bir dil yapısına sahip olmasına rağmen kusursuz bir çeviri yapmışsınız. Ellerinize sağlık Gökhan bey.
  • Bu arada konuyla alakası yok ama içimde ukde kaldı, ekleme yapmak istiyorum. Risen'in ilk oyununu sayenizde Türkçe olarak oynamıştık, gerçekten zevkle oynayıp 4-5 kez bitirdiğim bir oyundu. Bir ihtimal diyorum, Risen'in diğer serilerine de el atsanız, mükemmel olurdu. Sizin çevirileriniz gerçekten benim gözümde tartışmasız en iyiler niteliğinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Faramir -- 11 Mart 2019; 13:52:21 >
  • çok iyi çeviri elinize sağlık.
  • Teşekkürler emekleriniz için, istek listeme ekledim en kısa zamanda satın alacağım
  • oyun indirime girmiş %50 ile 20 tl
  • elinize kolunuza sağlık, bu oyun gamepad le oynananbiliyormu pc de bu arada
  • Oyun yeniden indirimde
    Tower of Time 40,00 TL

HAFTA BOYUNCA İNDİRİM! Sona erme: 3 Haziran
    -60% İndirimle
    16,00 TL

• Oyunu yeni keşfettim elinize sağlık
  • Sayenizde muhteşem bir oyunu keşfettim. Hem Türkçe hemde aşırı güzel bir oyun. Müzikleri, senaryosu, oynanışı harikulade. AAA oyunlara taş çıkarır. İndirimli indirimsiz tavsiye ederim. Türkçe yama da çok güzel olmuş ellerinize sağlık.
  • Bu oyunun devamı sayılabilecek bir oyun çıkarıyor aynı firma ve yine kalitesi çok iyi gözüküyor. Siz çevirisini yapacak mısınız o oyununda? Hemen ön sipariş geçeceğim fiyatı ne olursa olsun çünkü.

Tower of Time baya baya etkilemişti beni, oynamayan varsa da çok şey kaçırıyor. Türkçe yama kalitesi de muhteşem tekrar elinize sağlık.

Dark Envoy Steam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bulkathos -- 12 Aralık 2019; 19:32:15 >
  • Yahu ben oyunu çok sevdim gerek hikaye anlatımı gerek savaş mekanikleri olsun. Yalnız oyun benim pcde kasıyor anlam veremedim. Gerçi bilgisayar bu aralar her oyunda kasmaya başladı. Ben yokken epey hor kullanmış evdekiler. Format atsam düzelir muhtemelen de üşeniyorum. Oyunu da iade ettim zamanla tekrar bir alıp deneyeceğim ama aklımdan çıkması imkansız. Firmanın yeni oyunu da geliyormuş bu yıl içinde. Umarım o da Türkçe olur.
  • oyun un hnagi versiyonunda resmi türkçe olarak mevcut acaba 1.4.3 gog versiyonunda varmı
  • Ya hocam senin daşşanı yirim. Ben bi RPG oyun sever olarak piyasada RPG türü oyun bulamıyordum karıştırdıkça bi yerlerden çıkmaya başladı hemen satın alıyorum. ÇOk çok teşekkür ederim icewind dale ile alıştım bu sevdaya süpersin
  • Madem sahalara geri döndünüz hocam size ufak bir bilgilendirme yapayım. İlk oyunlarını siz çevirmiştiniz bu oyun da resmi parasıyla sizin hakkınız bence...

Dark Envoy için Event Horizon'un bir kapısını çalın derim.

https://steamcommunity.com/app/945770/discussions/0/2999900138707363684/

Bu oyun için yürüttüğümüz kampanya linkkidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TackleBarry -- 5 Temmuz 2020; 23:7:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu oyun konsollarda da Türkçe midir?

• Bu arada oyun Steam'de 10TL şu anda. RPG kıtlığı çekerken ilgimi çekti.

• Çok güzel bir oyun geç oldu ama Türkçe olmasında emeği geçenlere çok teşekkür ederim

• Güzel Oyundur , herkesin oynamasi lazim.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.