Şimdi Ara

Tourist Bus Simulator (Fuerteventura) [Ana Konu] | 6 Aralık | Çıktı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
5
Favori
4.506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Oyun çıktı Steam Fiyatı: 125TL

Fernbus Simulator'un yapımcıları TML Stüdyonun yeni otobüs simülatörü, 6 Aralık'ta erişime açılıyor. Oyunun geçtiği Fuerteventura Adası, Kanarya Adalarına bağlı bir ada.

Tourist Bus Simulator (Fuerteventura) [Ana Konu] | 6 Aralık | Çıktı

Oyunda yer alan bazı özellikler
    - Fuerteventura adasında yer alan detaylı 20 adet şehir ve plaj
    - Asfalt, kıvrımlı yollar, çeşitli point of interest noktaları ve üç adet liman
    - Kanarya Adalarında kullanılan MAN Lion's Coach ve Lion's Coach C otobüsleri
    - Off-road ve servis aracı
    - Her göreve uygun çeşitli otobüs tasarımları
    - Havalimanı – Oteller arası seferler (shuttle), özel gezi turları
    - Serbestçe hareket edebilen otobüs şoförünün yanı sıra, inip-binen yolcular

Ekonomi Sistemi
    - Genişletilmiş filo yönetimi, bakım-onarım, yakıt, tazminat, araç yıkama işleri dahil
    - Personel yönetimi ve şöförleri işe alma
    - Otobüs firmasının yönetimi sigorta, wifi, yemek, yedek parça hizmetleri
    - Kendi mülkünüzü satın alma

Oynanış Videosu (İngilizce)

Sistem Özellikleri

Önerilen:
    İşletim Sistemi: 7/8/8.1/10 (sadece 64bit)
    İşlemci: Intel Core i7 İşlemci ya da eşdeğer en az 3.5 GHz sahip işlemci
    Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 970 ya da eşdeğer AMD Radeon
    DirectX: Sürüm 11
    Depolama: 25 GB kullanılabilir alan
    Ses Kartı: Evet
    İlave Notlar: SSD'ye yüklenmesi tavsiye edilir

Oyunun muhtemel temel sorunu optimizasyon olacaktır.
    Oyunda Multiplayer özelliği yok.
    Mod desteği olmayacak ancak Steam Atölyede otobüs skin çalışmaları yer alacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byalican -- 7 Aralık 2018; 9:40:50 >

• Yine fahiş bir fiyat çekerler

Optimizasyon düzeltilir derdim normal şartlarda ama Fernbus'ta uzuuuuuuun zamandır üzerine düşülmedi

Fernbus gibi giriş yapmazlarsa daha iyi olur,herifler radyoyu bile dlc satıyordu ve gerçekten ucuz değildi fiyatları

Umarım işin optimize tarafına çok daha fazla ağırlık verirler güzelim grafiklere/oynanışa yazık

Omsi'nin de hem oyun hem dlc fiyatları çok uçuk,maalesef otobüs oyunlarının kaderi bu sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 3 Aralık 2018; 0:54:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun dün itibariyle erişime açıldı. Fiyat 125TL.
    Klasik optimizasyon sorunları devam ediyor.(FPS drop vs.) Kaplamalar geç geliyor.
  • İlk dakikalarda gösterilen direksiyon tepkisi de yanlış. Hız arttıkça ufak direksiyon hareketleri ile araç yönlenir. Bunda deli gibi çevirmesini bekliyor kullanan kişinin. Fernbus Sim zaten süper salaktı, bu da laciverti olmuş. Bi de utanmadan şu paraları istiyorlar. Bunun yerine ETS ATS falan alın daha iyi.
  • Ormanci kullanıcısına yanıt
    Bizim milletimiz Haulin'den beri otobüs modu kullanıyordu içimizde o zamanlardan kalan ukte var desek yanlış olmaz

Ets ve Ats çok daha iyi orasına tabi ki herkes katılır ama olay Ets ya da Ats almak değil

İnsanlar artık otobüs istiyor tırla nereye kadar,senelerdir Euro Coach Simulator bekleniyor bakalım hurafe oldu sanırım

Bu Fernbus ve Tourist ise basmış grafigi optimize pert fiyatlandırma uçuk (radyoyu dlc ile satan kaç şirket var acaba)

Otobüs oyunlarında Omsi'nin yanına yaklaşabilen yok enfes bir deneyim ama onun da fiyatlandırması çok uçuk ve insanlar fazla detaya gelemiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 7 Aralık 2018; 14:53:33 >
  • Sirf otobus simulasyonu acligindan fernbus ve otobus dlclerini alip 70 saate yakin oynamistim. En cokta setra kullanmayi seviyordum ancak oyunun fizikleri ve hiz limitlerinden dolayi sıkılıp silmistim. Bu oyunda da bi gelisme oldugunu sanmam. Scs bir umut otobus simulasyonu yaparsa o zaman bu kulvarda dogru duzgun birsey gorebiliriz

• oyunu bugün akşam aldım ama açılmıyor. low level fatal error diye bir hata veriyor ve oyun kapanıyor. sürücülerim güncel. başka hiç bir oyunda sorun yaşamıyorum. çözümünü bilen var mı?
  • ALONSO_06 kullanıcısına yanıt
    Visual c programlari net framework yüklü mu?

Bu sebeplerden olabilir.Tam emin değilim. Siz yinede kontrol edin.Asıl sebebi appdata daki save ve profil dosyasından kaynaklaniyormus araştırmama göre silince düzelmesi gerekiyor.Ama kesin degil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi claudecan -- 10 Aralık 2018; 1:2:31 >
  • hepsi yüklü hocam. internette bulabildiğim her şeyi yaptım kayıt defteri düzenleme de dahil. tml studios'a daha önce bu konuyla ilgili yazmışlar, onlar da cevap olarak ekran kartı yetersizliğinden demiş. Asus r9 280 ekran kartım var. üst düzey bir kart olmasa da şimdiye kadar çok daha ağır oyunları sorunsuz oynadım.

işin garibi, bu lowlevel hatasını herkes fernbus simulatorde almış ve tml'ye sorulan soru da fernbus için sorulmuş. iki oyun aynı altyapıyı kullanıyor sanırım. ama ben kürekli fernbus simulator indirdim onu oynuyorum dünden beri sorunsuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALONSO_06 -- 10 Aralık 2018; 13:23:39 >
  • ALONSO_06 kullanıcısına yanıt
    Sisteminiz gayet iyi,güncelleme bekleyin en iyisi güncelleme ile duzelir fernbusda da vardı.Güncelleme ile duzelmisti.

• AMD kartlarında oyunun sıkıntılı olduğunu okumuştum, ne kadar güçlü olsada bir problem mevcut.
    Güncellemeyi beklemek gerekiyor.
  • Oyunu az önce satın aldım, yükleniyor. Nvidia 950 GTX grafik kartında sıkıntı çıkarır mı acaba? Optimizasyon umarım iyidir.

Oyun ile alakalı görüşlerimi oyunu oynadıktan sonra buraya editleyerek yazacağım.
  • Fernbus ile karşılaştıracak olursak hangisi kazanır?
  • Oynanış mekanikleri ikisinin de aynı, hangisinin konsepti (tatil - şehirlerarası) hoşunuza gidiyorsa onu alabilirsiniz.
  • FERNBUS oynadım hiç sevmedim fektleri hiç güzel değil otobüs güzel ama oyun grafikleri çok kötü bir ETS kadar bile değil ama tourist bus nasıl bilmiyorum ETS bus modu daha güzel bence derim
  • Tourist Bus Simulator (Fuerteventura) [Ana Konu] | 6 Aralık | Çıktı

Konu geride kalmış. Güncellemelerle oyun harika oldu.

• bozcaadalı kullanıcısına yanıt

Sürüş mekaniklerini hiç beğenmeyip iade etmiştim, bir gelişme var mıdır?

• Ormanci kullanıcısına yanıt

Var. Sizde Fernbus Simulator varmı ? Yapımcılar 2 oyunuda aymı çizgide geliştiriyor dinamiklerini. Fernbus ' u beğeniyorsanız bunuda beğeneceksiniz.

• bozcaadalı kullanıcısına yanıt

@bozcaadalı hocam selamlar, seni burada görmek güzel, 2010'lu yılların başından hatırlıyorum nick'ini, test drive unlimited zamanlarından, zaman akıp gidiyor.

Arkadaşlar xbox series x'te logitech g920 ile oynamak istiyorum ama direksiyon desteği var mı bu oyunun?

Yapımcı tml'nin twitter'ında kullanıcılar dlc satmaya çalışacağınıza önce steering wheel support! getirin tarzı şeyler yazmışlar kafam karıştı, firmaya mail de attım cevap bekliyorum.

Ulaşabildiğim tek kaynak youtube'ta bir arkadaş konsolda ferrari direksiyonu ile oynuyor.

Ona göre oyunu alıp setra dlc'si indireceğim. (2 katlı otobüsün fizikleri diğerlerine göre özene bezene yapılmış, ekstra yaylanıyor tümseklerde Tourist Bus Simulator (Fuerteventura) [Ana Konu] | 6 Aralık | Çıktı 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NİGHTROD -- 21 Temmuz 2022; 8:45:35 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.